Kısa Kollu Gelinlik Modelleri 

  • 05.08.2019 / 08:32
  • 713

Gelinlik kolları, gelinliğin en önemli kısımları arasındadır. Genellikle kısa kollu gelinlikler yaz aylarının vazgeçilmezleri olmuştur. Gelin sizlerle birlikte Kısa Kollu Gelinlik Modelleri konusuna değinelim. Okumaya devam edin. 

kısa kollu gelinlik modelleri

Kısa Kollu Gelinlik Modelleri

Seçmiş olduğunuz gelinlik, her mekana rahatlıkla uyum sağlaması gerekmektedir. Kısa kollu gelinlikler, en çok satan gelinlikler arasında yer almaktadır. İhtişamlı bir otel düğünü yapma planınız var ise, saten kumaştan tasarlanan, prenses kesim gelinlik modeli tercih edebilirsiniz. Eğer romantik bir kır düğünü planınız var ise, şifon ya da dantel kumaştan oluşan A veya düz kesim gelinlik modelini tercih edebilirsiniz. 

ges balon kollu gelinlik modeli

Geniş omuzlu gelin adayıysanız, omuzlarınızı daraltan kısa kollu gelinlik modellerinden tercih edebilirsiniz. Eğer hafif kilolu gelin adayı ve kısa boylu gelin adayıysanız bu model sizin ilk tercihiniz olabilir. Ayrıca yaka biçiminde daha fazla sırt dekoltesiyle yoğunlaştığı için kısa kollu gelinlikler ön plana çıkmaktadır. 

kısa kollu gelinliklerin daha romantik bir havası vardır

Kısa kollu gelinliklerde saç modelinizi özellikle toplamanızı öneriyorum. Çünkü omuzlarınıza kıvırcık ya da dümdüz olarak saçlarınızı bırakırsanız, gelinlik kolunuz ile saçlarınız aynı hizada olacağı için gelinliğin modeli gizlenecektir. Bu nedenle kısa kollu gelinlikler için yapacağınız her türlü topuz size yakışacaktır. Size yakışan modeli tercih etmek güzelliğinize güzellik kattığı gibi aynı zamanda gelinlik içerisinde zarif bir görünüme sahip olmanızı sağlayacaktır. 

 EN SON HABERLER İÇİN ABONE OLUN!

Bizi Takip Edin