Kraliyet düğünlerinde Gerçek Prenseslerin Gelinlik seçimleri

  • 29.08.2018 / 11:11
  • 2481

Her gelin adayının hayali prensesler gibi bir gelinlik modeli ve prenseslere yaraşır bir törenle dünya evine girmektir. O önemli günü, tüm gelin adaylarının hayalleriyle yaraşır bir muhteşemlikte geçirmelerini diliyoruz. Size ilham verebilecek gerçek dünya prenseslerinin, kendi düğünlerinde giymiş oldukları tarihe geçmiş olan muhteşem gelinlik modellerini bir araya getirdik. 

Kraliyet düğünleri için gerçekleşebilecek en şaşalı düğün törenlerine organize edilmiştir. Prenseslerin bazıları daha sade modeller tercih etse de genelde büyük çoğunluğu görkemli gelinlik modelleri seçmiştir.

1- İsveç'in güzel prensesi Sofia, düğününde İsveçli modacı Sjöstedt'in tasarladığı sade ancak dantellerle zenginleştirilmiş bir gelinlik modeli giydi. Prensin geleneksel kraliyet üniformasını tercih ettiği düğün çok görkemliydi.

Prenseslere yaraşır gelinlik modelleri sade ve iddialı gelinlikler DreamON mağazalarında

2- Prens Felix ile evlenen Lüksenburg prensesi Claire'in, Elie Saab tasarımı olan tamamı özel dantellerden hazırlanmış ihtişamlı gelinliği uzun süre gündemde kalmıştı

4- En yeni kraliyet düğünlerinden biri olan İngiltere Prensi Harry ile evlenen Amerikalı Meghan Markle, sade ve kumaş ağırlıklı bir gelinlik modeli tercih ederek, beklentilerin altında kaldığı yorumlarına neden olmuştu. 

5- Monaco Prensi Albert ile evlenen Prenses Charlene'in gelinliği, İngiltere'nin ünlü Telgraph Gazetesine "Grace Kelly'den bu yana bir prensesin giydiği en güzel gelinlik" olarak yazılmıştı. Armani'nin tasarlamış oduğu model, kraliyet düğününün görkemine çok yakışmıştı.

 

6- Prens Amedeo ile dünya evine giren Belçika Prensesi Elisabetta Rosboch von Wolkenstein sade bir gelinlik tercih eden kraliyet mensuplarından oldu. Uzun kenar sulu duvak modeli bu asil düğüne renk kattı.

7- İngiltere prensi William ile dünya evine giren ve Canbridge Düşesi ünvanını alan Kate Middelton, Alexander McQueen'in tasarladığı klasik bir gelinlik modeli giydi diyebiliriz. Görkemli dantelleri ve kuyruğuyla, William'ın kırmızı renk üniformasıyla ve muhteşem düğünleriyle tüm dünyayı uzun süre konuşturdular.

DreamON mağazalarında prenseslere yaraşır gelinlik modelleri

8- Prens Seeison ile evlenen Güney Afrika Prensesi Karabo Motsoeneng, daha çok milli bayram kutlamalarına benzeyen bir düğününde bol emekli ve gösterişli bir gelinlik giymişti.

9- Ürdün Prensesi Noor, düğününde dantel ağırlıklı hafif bir gelinlik modeli tercih etti. Prens Hamzah üniforması içindeydi.

10. Gerçek bir külkedisi hikayesini andıran bir prenses hikayesi. Bhutan Kralı Jigme Khesar Wangchuck, halktan bir olan ve herhangi bir soylu kökeni olmayan Jetsun Pema ile geleneksel kıyafetlerle gerçekleşen düğünle dünya evine girmişti.

11. Hollanda Prensi Jamie'yle evlenerek Hollanda Prensesi olan Viktoria Cservenyak, gelinlik modeli tercihini sadelikten yana kullananlardan. 

12. Yunanistan ve Danimarka Prensi Nikolaos ile evlenerek prenses olan Tatiana Blatnik, güzelliğine yaraşır dantellerle bezeli bir gelinlikle evlendi.

13- Danimarka Prensesi Nathalie klasik tarzda bir gelinlik modeli tercih etmişti.

14. İngiltere Kraliçesi Elizhabeth'in torunu olan Zara Philips düğününde daha sade tarzda bir gelinlik modeli tercih etmişti.

Prenseslere yakışır gelinlik modelleri DreamON mağazalarında.EN SON HABERLER İÇİN ABONE OLUN!

Bizi Takip Edin