Mutluluk

  • 20.03.2019 / 12:30
  • 791

Mutluluk mana bir cisimdir. Elle tutulamaz gözle görülemez. Daha mutlu bir hayat yaşamak için ben ne yapabilirim sorusunu kendinize soracağınıza nasıl bir hayat yaşıyor ve nasıl hissediyorsanız sizin seçmenizle gerçekleşiyor.

Hayata bakışınız bir yansımadır. Yansıma kanunu ışığın cama vurup dönmesidir. Sizin hayata mutlu, huzurlu ve enerjili bakmanızı yine siz isteyeceksiniz.

Mutluuk için çabalamaya değer

Kendiniz için bir şeyler yapmayı alışkanlık haline getirip başkalarına kendinizi değiştirmeyi denediğiniz bir hayat geçirmenizi dileriz.

Kısaca yaşama verdiğiniz olumlu tepkilerin duygusudur mutluluk. Kimileri için kariyer kimileri içinse evlilik ya da ilişkidir. Mutluluk farklı gözlerle bakmayı gerektirir. Sahip olduğunuz güzellikleri düşünmek için biraz zaman ayırın siz hiçbir şeyi elde edemediğinizi düşünürseniz bile sizin için özel ve değerli olan bir şeyler mutlaka vardır. Bu eviniz, aileniz, çocuklarınız, işiniz ya da sahip olduğunuz kişisel özellikleriniz olabilir. 

mutlu olmak için kendi içinizde denge oluşturmanız gerekir

Gün içinde teşekkür ederim kelimesini kaç kez kullanıyorsunuz. Sahip olduğunuz her şey için teşekkür edin. Teşekkür etmek ise daha sonrakiler kendiliğinden olacaktır. Hem minnettarlığı öğrenip huzur, neşenin ve mutluluğun size akmasını sağlayacaktır.EN SON HABERLER İÇİN ABONE OLUN!

Bizi Takip Edin