Nişan Masası Süsleme

  • 10.05.2019 / 09:14
  • 2681

Evlenmek üzere olan bir çiftin ilk aşaması olan törende söz ve nişan masası hazırlanması görsel olarak şık bir görünüm ortaya çıkarabilecektir.

Bir organizasyon firması ile anlaşılırsa daha kolay yol alabilirsiniz fakat organizasyon firması ile anlaşmadan kendiniz de bir şeyler ortaya çıkarabilirsiniz. Ancak söz, nişan masasının nasıl süslenmesi gerektiği konusunda düşünmeniz ve biraz da emek harcamanız gerekebilir.

söz ya da nişan masasını siz de düzenleyebilirsiniz

 Yeni evlenecek çiftler, söz ve nişan törenlerini bir arada yapabildikleri gibi, ayrı ayrı organizasyonlar olarak evde de yapabiliyorlar ya da bir mekan da kiralayabiliyorlar. 

Nişan organizasyonu yapacaksan karar vermen gereken ilk unsur bu organizasyonu evde mi yoksa dışarıda mı yapacağınız olmalı. 

söz masasını süslemek için bir organizasyon firmasıyla da anlaşabilirsiniz

Seçtiğiniz mekana göre nişan masası konseptini belirleyerek hayallerini masa dekorasyonuna yansıtabilirsin.  Nişan töreni için bir renk seçip süslemeleri bu belirlediğin renge göre yapmak olmalı. Mesela nişan elbisesi ile masa dekorasyonun da kullandığın renkler birbiri ile aynı tonlar da olabilir. 

evde ki nişan törenlerinde biraz emekle göz alıcı bir masa oluşturabilirsiniz

Tabi ki bir organizasyon firmasıyla anlaşırsanız, anlaştığınız şirket sizebu konuda daha yardımcı olabilir. Söz ya da nişan masa süslemesinde dikkat edilmesi gereken en önemli nokta kullanılan süslemeleri, çiftin nişan kıyafeti mekan ve dekorasyon ile bütünlük sağlamasıdır.                                EN SON HABERLER İÇİN ABONE OLUN!

Bizi Takip Edin