Nişanların en çok tercih edilen rengi kırmızı abiye modelleri

  • 31.08.2018 / 08:58
  • 2447

Günümüzde her şey inanılmaz bir hızla değişiyor. Haberlerden, trandlere, beğenilerden yaşam tarzlarına çoğu şeyi eskisine göre çok daha hızlı tüketiyoruz. Moda sektörü ise bu konuda tam anlamıyla en önde ilerleyenlerden. Nişanlık modelleri de bu hızlı değişimden nasibini aldı diyebiliriz.

Son dönemlerin nişan törenlerinde artık kabarık nişanlık modelleri yerine daha dar etekli işlemeli abiye modelleri almaya başladı. 

Kırmızı renkli abiye modelleri klasik nişanlık modellerinin tahtını sallıyor

Eskinin en moda renkleri olan pudra renkli nişanlıkların, bordo, mavi ya da yeşil renkli nişanlık modelleri ve onların kabarık etekleri tercih edilmiyor. İthal abiye modelleri ya da bol işlemeli ve   şık kırmızı renkli abiye modelleri en çok seçilen modeller olmaya başladı. Tarlatanlı nişan elbiseleri artık biraz demode olmaya başladı.

Kırmızı renkli abiye modelleri el emeği işlemeleriyle çok beğeniliyor

Bu tercihte biraz da standart bir prenses etekli nişanlık modelinin fiyatına çok kaliteli, her yeri el emeği işlemelerle dolu ithal abiye modellerinin alabiliniyor olması. Farklı etek boyları tercih edilebiliyor olsa da genelde genç kızların seçimleri uzun eteki modeller oluyor.

Kırmızı renkli abiye modelleri nişanlarda en çok tercih edilen modeller

Kabarık etekli nişanlıklara göre daha modern ve güncel bir görünüm sunan abiye modelleri uzunca bir süre daha gündemde kalacak gibi duruyor.

Nişanlık modellerine en büyük alternatif kırmızı renkli abiye modelleri

Kına gecelerinde de tüm geceyi bindallı kaftan modeli içerisinde geçirmek istemeyenlerin favorisi de kırmızı abiyeler. Kına gecesinin büyük bir çoğunluğunda kırmızı abiye modeliyle modern bir  görünüm sunan nişanlılar, kına törenine geçildiğinde geleneksel kına elbisesini giyiyorlar.EN SON HABERLER İÇİN ABONE OLUN!

Bizi Takip Edin