Prenses Model Gelinlik

  • 18.06.2019 / 07:46
  • 1021

Çocukluğumuzdan beri içimizde büyüyen prensesi çıkarmanın tam zamanı. 

Prenses kesim gelinlikleri, düğününde prenses edasıyla süzülmek isteyen, gösterişi seven, romantik gelin adaylarına öneriyoruz.  

Masallarda anlatılanlar kadar romantik bir düğün için prenses gelinlik modelleri tam sana göre

Bel oyuntunuzu tamamen saran ve ortaya çıkaran, belden itibaren kabaran gelinlik modellerimizden biri olup içinde prensesler gibi hissettiğimiz 'Prenses Model' gelinliğimizden bahsedelim. 

Bu modelde önemli olan etektir. Üst kısım çeşitli şekillerde çalışılabilir ve vücut yapısına bakılarak bel oyuntusu istenilen şekilde ayarlanabilir; bunlar tam prenses ve düşük bel olarak ikiye ayrılır. 

Tam prenses gelinlik eteğin bel hizasından kesildiği modeldir. 

iddialı görünümü ve kabarık prenses eteğiyle Tamara modeli DreamON mağazalarında

Düşük bel prenses modeli ise eteğin kalçaya yakın yerden kesildiği modeldir. 

Çoğu gelinimiz tam prenses tercih edip düşük bel gelinliğin boylarını kısa gösterdiğini düşünür. Eğer armut vücut yapısına sahip olup kalça kısmını kamufle etmek isteyen gelin adaylarının kurtarıcısıdır. 

kraliçe yaka ve zarif işlemeli dantelleriyle Delaila modeli DreamON mağazalarında

Aynı zamanda kum saati vücut tipine sahip olan gelinlerimizde tercih edebilir.

Uzun boylu gelin adaylarının bacak boyları da uzun olduğu için, etek kesimine tam bel kısmından değil, bir parça daha aşağıdan başlayarak çözüm üretilebilir. 

Prenses gelinlik modellerimiz genellikle straplez yaka ile V yaka prenses gelinlik modelleri tercih ediliyor. Gelinliğin belden aşağısı son derece baskın ve kabarık olduğu için yaka modelinde genel olarak sade bir tarzı benimsemenizi öneririz. Yani karşıdan kendinize baktığınızda hem üstte hem altta bir kalabalık olduğu izlenimine kapılmamalısınız. 

Gelinlik aynı zamanda masumiyettir, içerisinde ne kadar sade olursak o kadar şık ve naif görünebilirsiniz. Unutmayın her kadın bir prensestir, hep mutlu olmanız dileğiyle. EN SON HABERLER İÇİN ABONE OLUN!

Bizi Takip Edin