Sade Gelinlik Modelleri 

  • 29.07.2019 / 10:59
  • 812

Tüm hazırlıklar tamam, tek yapacağınız şey gelinlik tercihi yapmak ise, Sade Gelinlik Modelleri arasında tercihinizi yapabilirsiniz. Hazırladığımız galeriyi inceleyerek kararınızı verebilirsiniz. 

Uzun Kollu Sade Gelinlik Modeli

Sade gelinlik modellerinin tercih edilmesi gün geçtikçe artış göstermektedir. Dünyaca ünlü tasarımcıların neredeyse hemen hemen hepsi en yeni gelinlik koleksiyonlarında bile sade gelinliklere ağırlık vermektedir. Sende eğer zarif gelinlik arayışındaysanız, sonbahar ya da kış düğünü yapacaksanız, Uzun Kollu Sade Gelinlik Modelleri arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Sade gelinlik modeliyle saçınızı topuz yapabilirsiniz. 

uzun kollu sade gelinlik modellerinde kumaş kalitesi ön planda olmalıdır

Güpürlü Beyaz Uzun Elbise Modeli

Modern tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çeken Gipürlü Beyaz Uzun Elbise Modeli özellikle armut vücut tipine sahip gelin adayları için ideal bir seçimdir. Güpür detaylarıyla dikkatleri üzerine çeken A kesimli, az kabarık olan bu gelinlik modeliyle, geniş basenlerinizi yok edebilirsiniz. 

gipür beyaz uzun elbise gelinlik modeli

Sırt Dekolteli Sade Gelinlik Modeli

Sırt bölgesinde güvenen ve sade tasarımlı gelinlik modeli arayan gelin adaylarına bu tasarımı öneriyoruz. Etek kısmı sade, üst kısmı gipürlerle hareketlendirilmiş olan uzun kollu tasarımı sırt dekoltesi süslemektedir. Sırt detayını kapatmamak için uzun duvak tercih etmemeli ve saçınızı da toplamalısınız. 

düz kesim uzun sade gelinlik modeli

Düz Kesim Sade Gelinlik Modeli

Kabarık gelinliklerle rahat etmeyeceğinizin düşünüyorsanız, ya da kabarık modellerden değil de düz modellerden hoşlanan gelin adayları arasında yer alıyorsanız, derin V yakalı, göğüs dekolteli bu gelinlik modelini elma tipi vücut tipine de sahipseniz bu gelinlik modeli sizleri gayet zarif ve ince gösterecektir. 

illüzyon yaka sade gelinlik modelleri

İllüzyon Yakalı Sade Gelinlik Modeli

Romantik bir tarza sahip olan gelinlikler de sade tasarımlar ilginizi çekiyorsa eğer üst kısmı tül işlemelerle hareketlenmiş ve etek kısmı sade olan bu gelinlik modelini tercih edebilirsiniz. EN SON HABERLER İÇİN ABONE OLUN!

Bizi Takip Edin