Sırt Dekolteli Gelinlik Modelleri

  • 19.07.2019 / 09:12
  • 1169

Sırt Dekolteli Balık Gelinlik

Sırt dekoltesinin beklide en çok yakıştığı balık kesim gelinlik modeli, dantellerle işli zarif modeline sahiptir. Bu modeli hiç düşünmeden tereddüt bile etmeden tarihi düğün mekanlarında giyebilirsiniz. 

Sırt dekolteli balık gelinlik modelleri

Sade Uzun Kuyruklu Gelinlik

Sade Uzun kuyruklu Gelinlik modelleri özellikle sadeliğiyle dillerde olan gelin adaylarının kuğu gibi görünmesini sağlamaktadır. V sırt dekoltesi ve düz kesim tasarımıyla oldukça zarif görünen bu gelinliği otel ya da tarihi mekanlarda tercih ederek tüm gözleri üzerinizde toplayabilirsiniz. 

V Sırt Dekolteli Gelinlik Modeli

V sırt dekolteli, düz kesim bu sade gelinlik modeli, arkasında yer alan fiyonk detayıyla hareket kazanmıştır. Kır düğünü yapacak olan gelin adaylarına önerebileceğim saten kumaştan hazırlanan bu modelde, saçlarınızı dağınık topuk yaptırarak müthiş bir görünüm elde edebilirsiniz. 

V yaka sırt dekolteli gelinlik modelleri

Sırt Dekolteli Taşlı Gelinlik Modeli

Arkasında taş detayları olan süslü, derin U şeklinde sırt dekoltesine sahip bu balık gelinlik ile, dikkatleri üzerinize çekeceğinizden hiç kuşku yoktur. Pürüzsüz bir tenin var ise, balık kesim gelinlik giymek için fazlalıkların yoksa, bu müthiş gelinliği giyebilirsin. 

A Kesim Sırt Dekolteli Gelinlik Modeli

Eteği saten, üst gövdesi tamamen kendiliğinden dantel işlemeli olan A kesim Sırt dekolteli gelinliği, tarihi mekanda gerçekleştirebileceğiniz düğününüzde giyebilirsiniz. Özellikle armut tipi vücuda sahipseniz rahatlıkla giyeceğiniz bu gelinliği, saçlarınızı açık olarak kullanabilirsiniz. 

sırt dekolteli kabarık etekli gelinlik modeli

Sırt Dekolteli Kuyruklu Gelinlik Modeli

Üst tarafı tamamen dantelden oluşan V sırt dekolteli, düz kesim kuyruklu gelinlik modelini yalnızca, minyon ve zayıf gelin adaylarına öneriyoruz. Dekoltesi ve kuyruğu sayesinde görünümünüze daha uzun bir görünüm sağlayacak bu modelin dekolte detayını kapatmamak için saçlarınızı topuz yaptırmanızı öneriyorum. Aksi halde gelinliğin modeli hiçbir şekilde gözükmeyecektir. 

Sırt Dekolteli Gelinlik Modeli

Düz kesim, V dekoltesinin altından aşağı doğru inen düğme detayları ve kollarında yer alan dantellerle hareketlilik kazanan, bu zarif model, sosyal tesiste veya daha halka açık mekanlarda düğün yapmayı düşünen gelin adaylarının genellikle tercih ettiği bir model olan sırt dekolteli gelinlik modeli sizleri çok zarif gösterecektir. Eğer bahçeli bir mekanda evlenecekseniz, gelinlik modeli kuyruklu olduğu için masaların arasında gezerken çok dikkatli olmanız gerekir. EN SON HABERLER İÇİN ABONE OLUN!

Bizi Takip Edin