Sırt Dekolteli Gelinlik Modelleri

  • 30.07.2019 / 07:28
  • 1274

Gelin adayları için en önemli unsurlardan biri elbette gelinliktir. Ancak seçim yaparken, kadının boyunu göz önünde bulundurmak vücudunuza değer vermede ve gelini daha da mükemmelleştirmede yardımcı olabilir. Teoride, gelinlik her şeyi yapabilir, fakat kısa boylular için bazı gelinlik modelleri iyi görünmüyor. Harika gelinlik modellerini seçebilmeniz için size bazı iyi ipuçlarımız var. Sırt dekolteli gelinlik modelleri ise uzun boylu kadınlar için son derece ideal gelinlik modelleri arasında yer almaktadır. Sırtı açık gelinlikler, uzun boylu kadınları daha zarif gösterirken, kısa boylu kadınların da boylarını daha da kesmektedir. Bu nedenle kısa boylu kadınlar sırt dekolteli gelinlik modelleri yerine daha çok yüksek belli gelinlik modellerini tercih etmelidir. İşte sizler için seçtiğimiz en iyi sırt dekolteli gelinlik modelleri:

en güzel sırt dekolteli gelinlik modelleri

Dantelli Sırt Dekolteli Gelinlik Modelleri

Sırt dekolteli gelinlik modelleri arasında en çok tercih edilen modellerden biri dantelli gelinliklerdir. Vücuda tamamen oturan, hatta vücudu sıkıca saran modeller, vücut yapısına da tam olarak ortaya koyar. Ufak payetlerle ve boncuklar ile işlenmiş olan Fransız dantelli modeller ise sıklıkla tercih edilmektedir. Boyunuz uzunsa kuyruk etekli sırt dekolteli gelinlik modellerini tercih edebilirsiniz.

sırt dekolteli saten gelinlik modeli

Saten Sırt Dekolteli Gelinlik Modelleri

Sırt dekolteli gelinlik modelleri arasında sıklıkla tercih edilen gelinlikler saten olanlardır. Ancak hafif balık etli olan kişiler bu kumaş türünden kaçınmalıdır. Saten, vücudu tamamen sardığından dolayı vücuttaki fazla kiloları daha çok gösterir. Ancak vücudu saten giymeye müsait olan kadınlar hem kısa hem de uzun olan modelleri tercih edebilmektedir.

muhteşem sırt dekoltesiyle Serena modeli DreamON mağazalarında

Sırt dekolteli gelinlik modellerinde daha çok takı kullanmak da mümkün olabilmektedir. Dağınık ya da örgülü bir saç topuzu ile de rahatlıkla kullanılabilmekte ve sırt dekoltesini de ortaya koyabilmek mümkün olmaktadır.

tüy modası derin sırt dekolteleriyle birlikte gelinlik modellerinde kullanılmaktadır

Tüllü Sırt Dekolteli Gelinlik Modelleri

Tamamen tüllerden oluşmuş, içinden saten geçirilmiş olan bu gelinlik modeli, kabarık ya da düz kesim olarak tercih edilebilir. Boyu uzun olan kadınlar daha çok uzun ve dar etekli modelleri tercih ederek düğünlerinde bir kuğu gibi süzülebilir ve diğer gelinler ile farkını ortaya koyabilmektedir.EN SON HABERLER İÇİN ABONE OLUN!

Bizi Takip Edin