Taşlı Kabarık Gelinlik Modelleri

  • 27.07.2019 / 06:26
  • 1903

A kesim ve prenses model gelinlik modelleri, düğününde gösterişli gözükme hayali kuran gelin adaylarının imdadına yetişmektedir. En şık, Taşlı Kabarık Gelinlik Modelleri konusunda sizler için araştırma yaptık. Okumaya devam edin.

Prenses Model Gelinlik

Kabarık prenses gelinlik modelleri, kendi düğünlerinde iddialı görünüme sahip olmak isteyen tüm gelin adaylarının tercihi olmuştur. Özellikle tarihi bir mekanda düğün yapacak gelin adayları için en ideal gelinlik modelidir.

prenses gelinlik modelleri kabarık etekleriyle ihtişamlı bir görünüm sunar

Katlı Etekli Kabarık Gelinlik Modeli

2019 yılının en güzel taşlı gelinlik modeli konusunda araştırma yapıyorsanız Katlı Etekli Kabarık Gelinlik modeline göz atmadan geçmeyin. Derin V yakası, fırfırlı eteğiyle dikkatleri üzerine çeken gösterişli bir görünüme sahip olabilirsiniz.

katlı kabarık etekli gelinlik modeli

Uzun Kollu Prenses Gelinlik Modeli

Düğününüzde, prensesler gibi görünmek sizinde hakkınızdır. Prensesler gibi görünmek isteyen gelin adaylarının genellikle tercih ettiği Uzun Kollu Prenses Gelinlik modeli sayesinde siz de gereken şıklığa sahip olacaksınız. İddialı tasarımlarıyla en çok sevilen ve tercih edilen gelinlik modelleri arasında yer alan bu gelinlik, sonbahar ve kış aylarında tarihi mekan ya da otel gibi gösterişli mekanlarda yapılacak olan düğünler için en ideal olan bu modeli, taşlı gelin taçlarıyla beraber süsleyebilirsiniz.

uzun kollu prenses gelinlik modeli ile görkemli bir görüntü verirsiniz

Taşlı Kabarık Gelinlik Modelleri, 2019 yılında en çok tercih edilen gelinlik modelleri arasındadır. Basenlerinde ve göbek çevresinde fazlalığı olan gelinler için ideal bir gelinlik modelidir.EN SON HABERLER İÇİN ABONE OLUN!

Bizi Takip Edin