Toprak Grubu Burçların Tercih Ettiği Gelinlik Modelleri

  • 31.08.2018 / 14:49
  • 1990

Toprak grubu burçlarındaki Boğa, Oğlak ve Başaklar klasik ve gelenekçi karakterde, yeniliklerden çok alışkanlıklarıyla daha çok mutlu olurlar. Risk yaratacak durumlardan hoşlanmayan bu burçlardaki gelinler de doğal olarak klasik gelinlik modellerinden vazgeçmeyeceklerdir. Sofistike detaylarda şıklıklar bulurlar ve prenseslere yakışır tarzları ve kraliyet düğünlerine duydukları hayranlık seçimlerini etkileyecektir.

Boğa Burcu: Şık, Rahat ve Geleneksel

Klasiğin çok az değiştirilerek güncelle bütünleşmesi en çok boğa kadınlarını mutlu edecektir. Gelinlik gibi önemli bir kıyafette kullanılan kumaşların dokusu onun gelişmiş duyularına hitap etmelidir. Dantellerin en zarif ve en yumuşak olanlarını seveceklerdir. Gelinlikleri hem geleneksel olmalı, hem de kendilerine konfor sağlayacak kadar rahat olmalıdır. Taşıması zor olan, sert beden yapılı gelinlik modelleri, ağır kumaşlar onları rahatsız edecektir. Boğalara göre gelinlik, gelinlik gibi olmalıdır diyebiliriz, modacıların yeni soluklar aradığı balık formu gelinlik modelleri onlara göre değildir. Danteller yerinde ve doğal gelişiyle kullanılmalıdır. Hem sade bir ağırlık hem de gizli detaylar çok hoşlarına gidecektir. Anne yadigari mücevher bir küpe ya da kolyeyi düğün günlerinde takı olarak kullanmak tam da onlara göredir. 

Gelin saçı konusunda tercihleri boyun bölgesini de daha ince gösterecek yüksek topuzlar olacaktır. Gelinlikle bütünleşmiş dantel kenarsulu duvaklardan vazgeçemeyeceklerdir.

Klasikten vazgeçemeyen muhteşem dantellerde şıklığı arayan gelinlik modelleri boğa kadınlarına göredir

Michelangelo

Oğlak Burcu Kadını: Klasik şıklık

Geleneklere sonuna kadar bağlı olan ve her detayı en ince ayrıntısına kadar planlamayı seven oğlaklar, geleneksel ve şık gelinlik modellerinden hoşlanacaktır. Çok planlı, detaycı ve kararlı olan oğlakların bu karakteri gelinlik seçimine yansıyacaktır. Klasik ve hafif kabarık gelinlik modellerini beğenecek oğlaklar, kalite konusunda da talepkar olurlar. Etek uçlarına kadar net, kalıpları birinci sınıf bir gelinlik modeli onları memnun edecektir. Ağır danteller ve ince el işlemeleriyle detaylandırılmış gelinlik modellerini beğenirler. Kemik rengi tonlarında bir gelinlik seçecekleri neredeyse kesin gibidir. Omuzlarda eklenebilecek swarovski taşlı omuz sarkaçları ve ufak detayların yaratabileceği elegant görünüme aşık olabilirler. Geçmişten gelen, aile yadigari takılarla düğün günü tam bir bütünlük içerisinde olduklarını hissedeceklerdir. 

Gelin saçı tercihleri klasik tarzda bir topuz ya da ışıltılı bir gelin tacı olacaktır.

çok net oturan kalıbıyla vücudunuzu tam saracak dantelleri ve ince el işlemeleriyle klasik gelinlik modelleri oğlakların tercihi olacaktır

David

Başak Burcu Kadını: Sofistike Detaycılık

Geçmişe bağlı başakların en büyük özellikleri mükemmeliyetçilikleridir. Onun seveceği gelinlik modeli muhteşem kalıbıyla üste tam oturan, mükemmel bir işçiliğe ve emekli el işlemelerine sahip olmalıdır. Klasik bir görünüşü sevselerde şık balık gelinlik modellerinden de mutlu olabilirler. Net detayları olan, kesimi çok düzgün gelinlik modellerin de farklı renk tonlamalarını romantik bulabileceklerdir. Kuyruklu ve görkemli gelinlik modellerini beğenecek, vücutlarına tam oturan, sanki kendileri için tasarlanmış gelinlik modellerini tercih edeceklerdir. Şık işleme detayları, farklı boyutlardaki aplikeleri seveceklerdir. Sade bir ağırlık peşinde olacaklarından, kabarık etekli prenses gelinlik modellerini seçmezler.

Makyajları ve saç seçimlerine gelinliklerine göre tam bir uyum içerisinde karar kılacaklardır. Pastel tonlarının çok dışında bir kullanım onlara uygun olmayacaktır.

Muhteşem kalıbı ve vücudu tam saran yapısı klasik dantellerin kullanıldığı modellere başak kadını bayılacaktır.

SanzioEN SON HABERLER İÇİN ABONE OLUN!

Bizi Takip Edin