Türkiye’de En İyi Balayı Yerleri

  • 28.06.2019 / 12:51
  • 635

Tüm düğün hazırlıkları bittikten ve o gergin dönemler atlatıldıktan sonra elbette sıra rahatlatıcı bir balayıdır. Gelin ve damadın baş başa kaldığı ve aşklarını pekiştirdikleri bu dönemde nerede balayı yapılacağı da elbette önemlidir. Balayı önerileri ve çok daha fazlasını sizler için araştırdık. Evliliğinizin ilk günlerini aşk dolu, bazen hareketli, bazen de romantik geçirebileceğiniz Türkiye’nin en iyi balayı yerleri aşağıda yer alıyor. Balayı önerilerimizi dikkatlice okuyarak bu önemli günleri hayatınızda anı olarak saklayabilirsiniz.

Bodrum Balayı Önerileri

Balayı önerileri içinde ilki hiç kuşkusuz Bodrum’dur. Yaz aylarında pek çok ünlünün de hem tatil hem de balayı için tercih ettiği Bodrum’daki pek çok otelde özel günler yaşayabilirsiniz. Türkbükü’nün yanı sıra Bodrum’da yer alan pek çok yerde balayının tadını çıkarabilirsiniz. Gece hayatı da son derece canlı olan Bodrum, sabaha kadar dans etmenize de olanak sağlar. Ziyafet çekebileceğiniz balık restoranları, alışveriş yapabileceğiniz butikler ve gece pazarları da balayınızın eğlenceli geçmesini sağlayabilir. Balayı önerileri içinde ilk sırada yer alan Bodrum, denizi ve plajları ile de son derece ünlüdür. Bikinilerinizi yanınıza almayı kesinlikle unutmayın!

Antalya Balayı Hotelleri

Antalya Balayı Önerileri

Balayı önerileri içinde ikinci sırayı Antalya alıyor. Pek çok ilçesi ile yine ünlülerin ve turistlerin akın ettiği Antalya, iyi bir tatil yapabilmek için önemli yerler arasındadır. Kemer, Kaş, Konyaaltı, Side ya da Belek gibi yerlerin otellerini balayınız için tercih edebilirsiniz. Hem eğlenmek hem de gezip görmek istiyorsanız Antalya’da Aspendos’u da tercih edebilirsiniz. Balayı önerilerimiz içinde oldukça önemli bir yere sahip olan Antalya, gece hayatının da çok hareketli olduğu iller arasında yer almaktadır. Hem romantik dakikalar geçirebilir hem de farklı kültürel etkinliklere katılabilirsiniz.

Çeşme balayı hotelleri

Çeşme Balayı Önerileri

Balayı önerilerimiz içinde bir diğer alternatif ise Çeşme’dir. İzmir’in önemli ve güzel noktalarından biri olan Çeşme, balayı otelleri ile de ön plana çıkmaktadır. Tarihi mekanları, hareketli gece hayatı, lezzeti yemekleri ve harika alışveriş noktaları ile hem eğlenebilir hem de balayınızda eğlencenin doruklarını yaşayabilirsiniz.EN SON HABERLER İÇİN ABONE OLUN!

Bizi Takip Edin