Türkiye’nin En Büyük Gelinlik Mağazası Açılıyor

  • 17.03.2018 / 12:35
  • 1364

Türkiye’nin En Büyük Gelinlik Mağazası Açılıyor

1974 yılından bu yana varlığını büyüyerek sürdüren Dünya’nın 22 ülkesine ihracat yapan Gaziantep merkezli gelinlik firması DreamON Gelinlik, sektöre yaptığı dev yatırımın mutluluğunu paylaşmaya hazırlanıyor.

Türkiye’de 11 mağazaya ve yurtdışında birçok ajansa ve distribütöre sahip olan DreamON, 15 Haziran 2012, saat 17.00 ‘da  Gaziantep’te yaptırdığı 3000 m² ve 7 katlı binası ile Türkiye’nin en büyük gelinlik showroom’unun kapılarını aralamaya hazırlanıyor. Bu mutluluğunu görkemli bir açılışla sevenleriyle paylaşacak DreamON Gelinlik yurtiçinden ve yurtdışından gelen özel misafirlerini de ağırlayacak.

Geçtiğimiz sene Garanti Bankası tarafından “Yılın Kadın Girişimcisi” ödülüne layık görülen DreamON’un kurucusu Serpil Karuserci “Türkiye’de bir ilki gerçekleştirmenin gururu içindeyiz. Bu gururumuzu ve mutluluğumuzu sevenlerimizle paylaşacak olmanın heyecanını ayrıca yaşıyoruz. 15 Haziran tarihindeki açılışımıza tüm halkımız davetlidir” diye ekledi.

Toptan ve perakende müşterilerine çok özel hizmetler verilecek bu binada her ayrıntı düşünüldü. Binanın en üst katı idari ofisler, toplantı ve eğitim salonlarından oluşurken, 6. katta toptan ve perakende müşterilerine hizmet verebilecek showroomlar, 5. katta 3 ayrı VIP müşteri salonu ve haute couture gelinlik showroom’u ve 4. katta katalog ürünlerinin satışa sunulacağı alanlar olacak. Giriş katında ise gece kıyafetleri ve birbirinden özel ithal abiye kıyafetler yer alacak. Bina bu yapısıyla 100’den fazla kişiye istihdam sağlayacak. Gelin adayları ise kendileri için özel olarak tasarlanmış salonlar ve podyumlarda kendileri çok özel hissedecekleri zamanlar yaşayacak. Onlara güzel bir müşteri deneyimi sunulacak.EN SON HABERLER İÇİN ABONE OLUN!

Bizi Takip Edin