Unutulmaz Evlilik Teklifleri

  • 22.07.2019 / 07:50
  • 1391

Sevdiğinize özel bir evlilik teklifi yapmak için fikir arıyorsanız doğru yerdesiniz. Blog yazımızla, o büyük soruyu soracağınız anda, sana ilham verebilmesi için birbirinden güzel evlilik tekliflerini sizlere sunacağız. Size en uygun olanı seçerek hayatınızın unutulmaz teklifini yapabilirsiniz.

Sürpriz Evlenme Teklifleri

Sıradan bir gündü… Aniden… diye başlayan sözlerle sevdiklerinize o özel günü anlatabilecekleri sürpriz evlilik teklifini yapmaya ne dersiniz. Cevabınız evet ise, bu fikirlerden ilham alabilirsiniz.

unutulmaz evlilik teklifleri

Film Sahnesinde…

Sevgilinizle gittiğiniz sıradan bir hafta sonu gezinizi büyük bir sürprize dönüştürebilirsiniz. Doğayla iç içe bir program hazırlayıp romantik bir evlilik teklifine imzanızı atabilirsiniz. Örneğin bir göl kenarında, süslenmiş bir araba, ahşap ev, ışıklandırılmış ağaçlar ve yemyeşil bir alanda unutulmaz teklifi yapabilirsiniz.

Sevgiliniz kapıdan girdiği anda, her detay öne çıkmaktadır. Kenarlarda yer alan tüller, ışıklarla süslenmiş, iskele mum ışıklarıyla aydınlatılmış ve güllerle süslenmiş, sevgilinizin elinden tutmuş, yemek masasına doğru yürüyorsunuz. O şaşkın halindeyken yüzüğünüzü çıkarıp evlenme teklifi ediyorsunuz... Film sahnesini andıran anları yaşamak istemez misiniz?

film gibi her zaman unutulmayacak bir evlilik teklifi hazırlayabilirsiniz

Arkadaş Ortamında...

Arkadaşlarınızla buluştuğunuz sıradan bir günde, Tabu oyunlarını oynayın. Oyunun ortalarında sevgiline sanki karttan evlilik teklifi kelimesi çıkmış gibi anlat. O cevabı bilmenin heyecanıyla, evlenme teklifi diye bağırdığında cebinizden yüzüğü çıkararak ona tüm arkadaşlarınızın önünde evlenme teklifi edebilirsiniz. Tabi bu durumdan arkadaşlarınızın önceden haberi olması gerekiyor.

hep hatırlanacak özel bir evlilik teklifiyle anılarınızda en güzel yere sahip olursunuz

Kameralara oynayın

Telefonunuzun kamerasını açın. Ve sevgilinizi konuşturun. Ona sizin hakkınızda sevdiklerini ve sevmediklerini hatta birlikte yaptığınız her şeyle ilgili değişik sorular sor. Sende aynı anda sorduğun sorulara cevaplar ver. Şimdi son soruya geçiyorum diyerek sevgilinizin hayallerindeki o büyük soruyu patlar. Benimle Evlenir misin? O an da sevgilinizin gözlerinde yer alan mutluluk, şaşkınlık ve daha birçok duyguyu bir arada göreceğinize emin olabilirsiniz. Kamera ile çektiğiniz için şaşkınlığını her an görmüş olacaksınız.EN SON HABERLER İÇİN ABONE OLUN!

Bizi Takip Edin