Uzun Kollu Gelinlik Modelleri

  • 15.08.2019 / 14:08
  • 911

Uzun kollu gelinlik modelleri 2019 yılında tekrar popüler bir hale geldi. Özellikle tercihini daha sade ve zarif gelinlik modellerinden yana kullanmak isteyen gelinler daha çok bu tarza yöneliyor. V yaka, dantelli, dantelsiz, balık model vs. gibi istediğiniz tarzda uzun kollu gelinlik modeli ile akıllarda iz bırakabilirsiniz.

sırt dekolteli uzun kollu gelinlik modeli

Sırt Dekolteli Uzun Kollu Gelinlik

Sırt bölgesine güvenenlerin mutlaka incelemesi gereken bu model, hareketli bir yapıya sahiptir. İhtişamlı bir görüntü sunmasıyla bilinen bu model ayrıca saç ve aksesuarlarla birlikte daha enerjik bir hale getirilebilir. Gelinliğin sırt bölgesini kapatmaması için, toplu saç modellerinden birinde karar kılınması lazımdır. Doğru saç ve aksesuarla birlikte sırt dekolteli bu gelinlik modeli oldukça etkili bir seçim olabilir.

uzun kollu balık gelinlik modeli

Uzun Kollu Balık Gelinlik

Balık model gelinlikler, vücut hatlarını ön plana çıkaran modeller arasında yer alıyor. Özellikle vücut hatlarına güvenenlerin mutlaka araştırması gereken bu model iddialı bir seçim yapmak isteyenlerce ideal olacaktır. Salon veya otel düğünleri için oldukça elverişli olacak uzun kollu balık gelinlik, her mevsime de uygun bir seçenektir.

Uzun Kollu Sade Gelinlik

Kum saati vücut tipine uyumlu olan bu model, bu tipteki gelin adaylarına oldukça fazla yakışacak. At kuyruğu ile kullanımı önerilen bir modeldir. Gelinlik konusunda gösterişten hoşlanmayan ve abartılı seçimler yapmak istemeyenler tarafından tercih edilebilir. Her mekan için yüzde yüz uyumlu özelliğe sahiptir. Yani aklınızda soru işaretleri taşımadan rahatlıkla edinebileceğiniz bir seçenek olacaktır.

 uzun kollu kayık yaka gelinlik modeli

Kayık Yaka Gelinlik

Armut vücut tipine sahip olan gelinler için son derece uygun bir seçenek olarak ön plana çıkan bu model, her açıdan daha zarif bir görüntü sunacaktır. İnce bel ve geniş kalçalı gelinler için daha uygun bir seçenek olarak gösterilir. Gelinliğin diğer avantajı ise her türlü saç modeli ile rahatlıkla kullanılabilecek bir yapıya sahip olmasıdır. Yani uzun süren saç modeli arayışına girmeden her türlü seçimi bu gelinlikte kullanabilirsiniz. Kayık yaka gelinlik modelleri salonlar için daha doğru bir seçenektir. Ayrıca otel düğünleri içinde rahatlıkla tercih edilebilir.EN SON HABERLER İÇİN ABONE OLUN!

Bizi Takip Edin