DREAMON GELİNLİK MODELLERİ

Hayatınızın en özel hatıraları arasında yer alacağı kesin olan muhteşem düğün gününüze çok az bir vakit kaldı. Güzelliğinizi ve zarafetinizi ortaya çıkaracak, “işte bu” diyeceğiniz gelinlik modeli, DreamON koleksiyonları içerisinde seçiminizi bekliyor.
Modern balık tarzı gelinlikler, helen tarzı uç uç etekli gelinlikler, a kesim gelinlik modellerinin rahatlığı ya da kabarık prenses etek bir gelinlik seçimi… Konusunda uzman satış danışmanlarımız; hayallerinizdeki modeli, vücut tipiniz ve tarzınızı anlayarak, tam da sizi yansıtacak gelinlik modellerini seçmenize yardımcı olacaklar.
DreamON koleksiyonları zarif, yenilikçi tasarımlar ve kumaşların yanı sıra çok çeşitli ince detaylar da sunar. DreamON mağazaları stoklarında yer alan gelinliklerimiz, beklentilerinizi karşılamak ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek üzere ufak detaylarla kişiselleştirilebilir.
Son sezonlara ait tüm gelinlik modelleri Dreamon.com.tr de Gelinlik Modellerini incele, gelinlik fiyatlarını öğren ve hemen randevu al!

LOVE'N ART
LOVE'N ART

Art is the most magical way to express your love. DreamON’s new and greatly anticipated 2020 bridal collection ‘Love’n Art” is inspired by different forms of art; ground-breaking combination of detailed and hand-made tailoring that feature modern lines to create the newest style of dresses

SHINING STAR
SHINING STAR

DreamON'un yıldızlardan ilham alarak oluşturduğu "Shining Star" Koleksiyonu ile parlayın. Zarif ve kadınsı tasarımların, usta ellerin emeği ile harmanlandığı muhteşem uyumu bir arada bulacaksınız. Modern ve genç bir çizgiyle tekrardan yorumlanmış klasik formların büyüleyici siluetleri tam da sana göre... DreamON'un yeni ve beklenen Shining Star - 2019 gelinlik koleksiyonu içerisinde Helen gelinlik modelleri, A kesim gelinlikler, Balık gelinlik tasarımları ve kabarık etekli kuyruklu prenses gelinlik tarzları arasında tam da size göre olan gelinliği size en yakın DreamON mağazasında bulabileceksiniz.

EN SON HABERLER İÇİN ABONE OLUN!

Bizi Takip Edin