Deniz kızı gelinlik modeli olarak ta adlandırılan, modern ve güncel moda unsurları içeren tasarımlardır. Hatlarınızı ortaya çıkaran, boyunuzu daha uzun gösteren zarif ve baştan çıkarıcı bir tarz ortaya çıkaracaktır.

BAROCCI

Sırt Dekolteli Balık Gelinlik Modeli

İşlemeli özel dantelleri ve bedendeki sarkaçları ile baş döndürecek yapıda. Boyunuzu daha uzun gösterecek kesimi, gösterişli sırt dekoltesi ve ihtişamlı kuryuğuyla vücudu saran harika balık gelinlik modeli.

BELLINI

İşlemeli Deniz Kızı Gelinlik Modeli

Yoğun el emeği işlemeleriyle tüm bedeninizi sararak zengin bir görünüm sağlayan, prenses tipi kabarık tül eteği ve balık tarzını kombin eden en iddialı deniz kızı gelinlik modellerindendir. Muhteşem omuz detaylarıyla tüm mevsimler için uygundur. Balo salonu ve havuz başı konseptli düğünlerinize renk katacaktır.

CARAVAGGIO

Kuyruklu Modern Kesim Dar Etekli Gelinlik Modeli

Modern tarzda bir dar etek üzerine belden itibaren genişleyen zengin kuyruk detayları, illüzyon yaka, sırt detayları ve uzun kol yapısıyla saray konseptli düğünlerin vazgeçilmezi olan dar etekli gelinlik modeli en zarif halinizi yansıtacak

EL GRECO

İşlemeli Dantelleriyle Tam Balık Formu Gelinlik Modeli

Derin sırt dekoltesinin ön planda olduğu yoğun el emeği cam kesmesi taşlarla işlemeli özel dantelleriyle bütünleşen vücudunuzu tam saracak olan tam balık formu gelinlik modeli, size modern ve iddialı bir görünüm sağlayacaktır. Tüm düğün konseptlerine uyacak bir modeldir.

JAN VAN

Kayık Yaka Dantelli Modern Gelinlik Modeli

İnanılmaz yoğun el işlemeler ve 3D mine çiçeklerle dolu gösterişli danteli, özel omuz gelişi ve belden yere uzanan kuyruğuyla dar kesim etekli gelinlik modeli. İhtişamlı salon düğünlerine çok uygun bir modeldir.

TIZIANO

Dar Kesim Kuyruklu Balık Gelinlik Modeli

Farklı dantellerin bir arada uyum içerisinde kullanımına ek el işlemesi sarkaçların tüm beden de yer aldığı, belinizin inceliğini yansıtarak sizi daha zarif gösterecek kuyruklu dar kesim balık gelinlik modeli. İhtişamlı kuyruğu, derin sırt dekoltesi, son trend göğüs yapısı ve omuz askılarıyla enfes bir seçim.

UCELLO

Püsküllü Deniz Kızı Gelinlik Modeli

Derin sırt dekoltesiyle çok hoş bir  görünüm sunan, değerli taşlarla işlenmiş özel dantelleri askılı omuz yapısıyla V yaka püsküllü deniz kızı gelinlik modeli. Modern ve havalı tarzıyla tüm dikkatleri üzerinize çekecek hareketli bir tasarım.

EZRA

Yarım Balık Kesim Gelinlik Modeli

Taşıması daha kolay olduğundan, kamufle edeceği ve vücuda daha dengeli bir görünüm sağlayacağından tüm vücut tiplerine uygun yarım balık gelinlik modeli. Omuzları açıkta bırakan tasarımı ve dantel şıklığı ile kendinizi daha özgür hissedeceksiniz. Özel tarzıyla olduğunuzdan daha uzun görüneceksiniz.

JULIET

Kuyruklu Askılı Deniz Kızı Gelinlik Modeli

Tüllerden yapılmış kuyruğu, derin sırt dekoltesi, ince omuz askıları ve el emeği işlemelerle dolu zarif Fransız dantellerin tüm bedeninizi saran modern kesim deniz kızı gelinlik modeli. Modern ve şık bir görünüm sunan tasarım zarafetinizi ortaya çıkaracak.

KLEIN

Uzun Kollu Deniz Kızı Gelinlik Modeli

El işlemeleriyle dolu muhteşem dantelleri, modern kuyruğuyla uzun kollu ihtişamlı deniz kızı gelinlik modeli. Kum saati vücut tipindeki gelin adaylarına özellikle tavsiye edilen tasarım modeldir. Balo salonları, tarihi mekanlardaki düğünler ya da havuz başı partileri için uygundur. Bu zarif gelinliğin önüne geçmemesi için duvağınızı daha sade seçebilirsiniz.

ROSETTA

Denizkızı Gelinlik Modeli

Kalça ve beli saran aynı zamanda çok zarif kullanılan dantel formuyla hoş bir görünüm sağlayan, farklı omuz askıları ve şık sırt dekoltesiyle muhteşem deniz kızı gelinlik modeli. Kır düğünü konseptinde dağınık topuz bir saç modeli ve uzun duvakla hayal edebilirsiniz.

BELIZE

Fransız Dantelli Balık Formu Gelinlik Modeli

El emeği işlemelerin güzelleştirdiği Fransız dantelli balık formu gelinlik modeli. Kusursuz fiziğinle dikkat çekiyorsan o zaman bu model tam size göre. Tasarımın zarif işleme detaylarına uyumlu olarak saçlarınızı topuz yaptırmanızı öneririz.

FLORIDA

Belden Kuyruklu Düz Form Gelinlik Modeli

Düğün gününde güçlü bir siluet isteyen gelin adayları için, belden itibaren tül kuyruklu olan muhteşem dantelleriyle tasarlanmış düz form gelinlik modeli. Balo salonları, havuz başı partileri ve kapalı mekanlarda gerçekleşecek ihtişamlı düğün konseptlerine uygun bir modeldir.

MARTINIK

A Kesim Sırt Dekolteli Gelinlik Modeli

Romantik kol yapısı, özel dantelleri ve sırt dekoltesiyle dar A kesim Gelinlik modeli. Sadelik ile zarafetin eşsiz birleşimi olan sihirli kesimiyle kalça bölgesini gizlerken tüm vurguyu ince bel bölgesinde toplayacaktır.

ORKNEY

Yarım Balık Formu Sırt Dekolteli Gelinlik Modeli

Muhteşem sırt dekoltesi, tasarım omuz detayları, yoğun el işlemeli dantelleriyle vücudunuzu saran yarım balık formu gelinlik modeli belinizin inceliğini ortaya çıkaracaktır.

AI

Fransız Dantelli Balık Gelinlik Modeli

Dize kadar vücudu saran özel Fransız dantelinin ağırlıkla kullanıldığı balık gelinlik modeli, kum saati vücut tipine sahipseniz işte bu modeli bir kez daha incelemenizi tavsiye ederiz. Kristal bir baş tacı ve renkli el buketiyle tamamlandığında size ayrı bir hava katacağından emin olabilirsiniz

SANZIO

Kuyruklu Deniz Kızı Gelinlik Modeli

Zarif ince danteller üzerine baharı çağrıştıran üç boyutlu çiçeklerle dolu dantelleriyle bedeni tam saran, uzun kuyruğuyla çok görkemli ve modern bir görünüm sunan deniz kızı tarzı gelinlik modeli. İhtişamlı ve şık bir model isteyen gelinler için muhteşem bir seçenek.

BAILEY

Yoğun İşlemeli Omuz Askılı Kuyruklu Balık Gelinlik Modeli

Transparan beden üzeri el emeği işlemeleriyle gayet baştan çıkarıcı olan derin göğüs ve sırt dekoltesine bayılacağınız, simli kuyruklu balık gelinlik modeli. Tasarımın hafif olmasının verdiği rahatlık ve hareket kabiliyetini çok seveceksiniz.

BENITA

Çıkarılabilir Eteğiyle Hem Balık Hem Helen Gelinlik Modeli

Tamamı payet ve kum boncuk işlemeli özel kumaşı üzerine yoğun işlemeli dantellerinin kol ve bedendeki duruşlarıyla oldukça şık, çıkarılabilir kemerli tül kuyruğuyla fark yaratan eşsiz bir deniz kızı gelinlik tasarımı. Model olarak düğün gününüzü ölümsüzleştirecek fotoğraf çekimlerinde farklı alternatifler sunacaktır.

BIANCA

Değerli Taş İşlemeli Dantelleriyle Kuyruklu Modern Gelinlik Modeli

İnce askılı, transparan bedeni üzerinde işlemeli özel dantelleri geniş kuyruğunda da yer alan, modern ve şık tasarımıyla bambaşka bir moda bakış açısı sunan krep kumaş gelinlik modeli. Sırt dekoltesi ve dizaynıyla kıvrımları ortaya çıkaran iddialı ve baştan çıkarıcı özel bir ürün. 

CARINA

Çıkarılabilir Pelerinli Çok İşli Straplez Balık Gelinlik Modeli

Dantel üzerine değerli taşlarla el işlemeleri uygulanan transparan bedeniyle göz alıcı, straplez yaka gelişi üzerine çıkarılabilir işlemeli peleriniyle farklı bir havası olan krep kumaş kuyruklu balık tarzı dar etekli gelinlik elbise. Havuz başı partileri, kır düğünü ve kumsal seremonileri için çok seçkin bir tasarım olacaktır.

CLARISSA

Yoğun İşli Dantelli Deniz Kızı Gelinlik Modeli

İnce omuz askılarının, derin sırt ve göğüs dekoltesiyle özel bir uyum yakaladığı, çok yoğun el işlemeleri ve özel dantellerinin etek kenarlarına kadar bir zenginlik yarattığı, kuyruklu balık gelinlik modeli. Dağınık topuz ve şık bir duvakla tüm düğün konseptlerine çok yakışacaktır.

EMANUELLA

Kayık Yaka İşlemeli Dantelli Volanlı Balık Gelinlik Modeli

Değerli taşlarla işlemeli özel dantellerine bayılacağınız, kayık yaka ve mini kollarıyla çok şık duran, sezonun trendi olan volan katlarıyla hareketli balık gelinlik modeli. Her tarz salon düğünü ve kır düğününü için harika bir seçim olacaktır. Saçlarınızı dağınık topuz şeklinde ve şık bir duvakla tamamlamalısınız.

ESTELLE

İspanyol Kollu Balık Gelinlik Modeli

Fransız dantel üzerindeki gösterişli el işi aplikeler, balık formu bir gelinlik tasarımında buluştu. İspanyol kol detayının zarif duruşu gelinliğe hareket kazandırırken, kol ve bel kısmındaki transparan bedenin göz alıcı bir bütünlük sunduğu bu şık gelinliğe modeliyle baştan çıkarıcı bir görünüme ulaşacaksınız.

KALLISTO

Kısa Balon Kollu Kuyruklu Balık Gelinlik Modeli

Kayık yaka gelişi ve kısa düşük balon kollarının bambaşka bir hava kattığı, tüm modele uygulanan lez danteller üzerinde dantel aplikeler ve el emeği yoğun işlemelerle dolu olan kuyruklu balık gelinlik modeli. Vücut hatlarına güvenen, omuzlarını vurgulamak isteyenler için enfes bir tercih.

OCTAVIA

Yoğun İşlemeli Denizkızı Gelinlik Modeli

Kalın omuz askılarıyla bütünleşen derin göğüs ve sırt dekoltesi ve ışıltılı tül katlarıyla göz alıcı, dantel aplikeleri ve yoğun el işlemeleriyle zarif bir görünüm sunan muhteşem denizkızı gelinlik modeli. Transparan ve kapalı alternatiflerine bayılacağınız iddialı bir siluet sunacaktır.

RAMSES

Hem Balık Hem de Helen Gelinlik Modeli

İnce askıların derin göğüs dekoltesiyle şık bir uyum oluşturduğu bedeni tamamı kesme ve kum boncuk işlemeli tüller ve üzeri yoğun işlemeli dantelleriyle harika balık gelinlik modeli, çıkarılabilir tül eteğiyle helen gelinlik havasında da kullanılabiliyor. Düğünün ortasında ya da fotoğraf çekiminde bambaşka bir gelinlik tarzına dönüşebilen sırt dekoltesiyle de ayrı bir mükemmellik sunan yaratıcı, inovatif bir tasarım.

APRIL

İspanyol Kollu İşlemeli Dantelli Balık Gelinlik Modeli

Yepyeni geometrik formdaki işlemeli dantelleri, ispanyol kolları ve balık formuna  çok yakışan April modeli.

BUTTERFLY

İspanyol Kollu Üç Boyutlu Dantelli Balık Gelinlik Modeli

Üç boyutlu çiçeklerden oluşan dantelleriyle İspanyol kollu, illüzyon yakalı romantik Butterfly modeli…

CORLAND

Uzun Kollu Fransız Dantelli Gelinlik Modeli

Romantik bir havaya sahip Corland modeli tamamen el işlemeli danteli, sandık yakası ve omuzda hafif bombeli kollarıyla balık severlerin favorisi olacak.

FLEANCE

V Yaka Dantelli Balık Gelinlik Modeli

Balık silüetli Fleance modelimiz vücudu saran kadınsı hatları ve nokta şeklinde desenlerin birleşimiyle oluşan işlemeli danteliyle temiz bir silüet oluşturmak, duru güzelliğiyle ortaya çıkmak isteyen gelin adaylarmız için ideal bir model.

MARCHESE

İçi Balık Üstü Tüllü V Yakalı Dantelli Gelinlik Modeli

İlüzyon yakalı, tül detaylarla süslenmiş Marchese modeli oldukça kibar yaprak ve dal figürlü bir dantelden oluşmakla beraber katların arasına gizlenmiş lez dantelleriyle çok güzel bir uyum sağlamaktadır.

ODILE

Uzun Kuyruklu Dantelli Balık Gelinlik Modeli

Gösterişli 2.5 metrelik kuyruğu ve kadınsı hatlardan oluşan balık formuyla, geometrik desenli dantellerinin el kesmesi boncuklarla süslenmesiyle çok şık bir görünüm yaratan Odile modeli.

EN SON HABERLER İÇİN ABONE OLUN!

Bizi Takip Edin