Modern bir görünüm ve rahatlığı önemseyen gelinlerin tercihi olan dar kesim gelinlikler, hafif olmaları nedeniyle taşıması keyifli, doğal ve tarz duran tasarımlardır.

CLASSY

Yüksek Bel Mikado Kumaş Gelinlik Modeli

Yüksek bel ve pileli eteğin kabarttığı etek tasarımıyla, gösterişli tarzları seven gelin adayları için ideal bir seçim olan, mikado kumaşın şık duruşuyla modern tip A kesim gelinlik modeli. Düğün gününde görkemli bir siluete sahip olmanızı sağlayacak.

GAN

Dantelli Dar A Kesim Gelinlik Modeli

Sade dar etekli ve muhteşem el işlemeleriyle süslenmiş dantelleriyle sırt dekoltesinin göz alıcılığının birleştiği dar A kesim gelinlik modeli sihirli duruşuyla sizi daha zayıf ve uzun gösterecektir. 

INGRID

A Kesim Sade Gelinlik Modeli

Ağır Mikado kumaşla tasarlanan sadece askı detayı ve derin sırt dekoltesinde zenginleşen dantelleri ve beldeki fiyonklu kuyruk formuyla son derece ağır ve sade gelinlik modeli. 

MAITE

Şifon Etek Sade İnce Askılı Gelinlik Modeli

Vücudunuzu muhteşem bir şekilde saracak el emeği drapelerin tasarımına ve üzerine yerleştirilen özel dantellerine bayılacağınız ince askılı şifon gelinlik modeli. Multi şifon kumaşın tüm akıcılığı ve uçuş uçuş etekleriyle büyüleyici bir etki yaratacak.

GIOTTO

Şifon Etekli Helen Gelinlik Modeli

Multi şifon kumaşın etekte uçuş uçuş bir etki yarattığı, yoğun el emeği işlemelerin kollarla beraber tüm bedeni süslediği muhteşem dantelleriyle özel bir görünüme sahip transparan Helen tipi gelinlik modeli. Sahil partileri, kır düğünü ve havuz başı partileri için uygun olan Giotto hafifliği ile de çok rahat hareket etmenizi sağlayacaktır.

JACOPO

Balon Kollu Göğüs Dekolteli Helen Gelinlik Modeli

Sezonun en dikkat çekici trendlerinden uzun balon kolu, derin göğüs dekoltesi ve modern kalıbıyla en zarif halinizi ortaya çıkaran dar A kesim eteğiyle Helen tipi gelinlik modeli. 

UCELLO

Püsküllü Deniz Kızı Gelinlik Modeli

Derin sırt dekoltesiyle çok hoş bir  görünüm sunan, değerli taşlarla işlenmiş özel dantelleri askılı omuz yapısıyla V yaka püsküllü deniz kızı gelinlik modeli. Modern ve havalı tarzıyla tüm dikkatleri üzerinize çekecek hareketli bir tasarım.

CARAVAGGIO

Kuyruklu Modern Kesim Dar Etekli Gelinlik Modeli

Modern tarzda bir dar etek üzerine belden itibaren genişleyen zengin kuyruk detayları, illüzyon yaka, sırt detayları ve uzun kol yapısıyla saray konseptli düğünlerin vazgeçilmezi olan dar etekli gelinlik modeli en zarif halinizi yansıtacak

JAN VAN

Kayık Yaka Dantelli Modern Gelinlik Modeli

İnanılmaz yoğun el işlemeler ve 3D mine çiçeklerle dolu gösterişli danteli, özel omuz gelişi ve belden yere uzanan kuyruğuyla dar kesim etekli gelinlik modeli. İhtişamlı salon düğünlerine çok uygun bir modeldir.

TIZIANO

Dar Kesim Kuyruklu Balık Gelinlik Modeli

Farklı dantellerin bir arada uyum içerisinde kullanımına ek el işlemesi sarkaçların tüm beden de yer aldığı, belinizin inceliğini yansıtarak sizi daha zarif gösterecek kuyruklu dar kesim balık gelinlik modeli. İhtişamlı kuyruğu, derin sırt dekoltesi, son trend göğüs yapısı ve omuz askılarıyla enfes bir seçim.

EZRA

Yarım Balık Kesim Gelinlik Modeli

Taşıması daha kolay olduğundan, kamufle edeceği ve vücuda daha dengeli bir görünüm sağlayacağından tüm vücut tiplerine uygun yarım balık gelinlik modeli. Omuzları açıkta bırakan tasarımı ve dantel şıklığı ile kendinizi daha özgür hissedeceksiniz. Özel tarzıyla olduğunuzdan daha uzun görüneceksiniz.

KLEIN

Uzun Kollu Deniz Kızı Gelinlik Modeli

El işlemeleriyle dolu muhteşem dantelleri, modern kuyruğuyla uzun kollu ihtişamlı deniz kızı gelinlik modeli. Kum saati vücut tipindeki gelin adaylarına özellikle tavsiye edilen tasarım modeldir. Balo salonları, tarihi mekanlardaki düğünler ya da havuz başı partileri için uygundur. Bu zarif gelinliğin önüne geçmemesi için duvağınızı daha sade seçebilirsiniz.

ORKNEY

Yarım Balık Formu Sırt Dekolteli Gelinlik Modeli

Muhteşem sırt dekoltesi, tasarım omuz detayları, yoğun el işlemeli dantelleriyle vücudunuzu saran yarım balık formu gelinlik modeli belinizin inceliğini ortaya çıkaracaktır.

AZZURA

El Emeği Sallama İşlemeleriyle V Yaka Gelinlik Modeli

Şık V yaka gelişi üzerine tamamı el emeği yoğun püskül işlemelerin, sırt ve omuzlarla beraber tüm bedende yer alması, hareket ettiğinizde muhteşem bir hava yaratacak. Etek ucuna doğru parçalarla genişlemekte olan A kesim eteğinin muntazam gelişine bayılacaksınız.

 

 

BENITA

Çıkarılabilir Eteğiyle Hem Balık Hem Helen Gelinlik Modeli

Tamamı payet ve kum boncuk işlemeli özel kumaşı üzerine yoğun işlemeli dantellerinin kol ve bedendeki duruşlarıyla oldukça şık, çıkarılabilir kemerli tül kuyruğuyla fark yaratan eşsiz bir deniz kızı gelinlik tasarımı. Model olarak düğün gününüzü ölümsüzleştirecek fotoğraf çekimlerinde farklı alternatifler sunacaktır.

BIANCA

Değerli Taş İşlemeli Dantelleriyle Kuyruklu Modern Gelinlik Modeli

İnce askılı, transparan bedeni üzerinde işlemeli özel dantelleri geniş kuyruğunda da yer alan, modern ve şık tasarımıyla bambaşka bir moda bakış açısı sunan krep kumaş gelinlik modeli. Sırt dekoltesi ve dizaynıyla kıvrımları ortaya çıkaran iddialı ve baştan çıkarıcı özel bir ürün. 

CARINA

Çıkarılabilir Pelerinli Çok İşli Straplez Balık Gelinlik Modeli

Dantel üzerine değerli taşlarla el işlemeleri uygulanan transparan bedeniyle göz alıcı, straplez yaka gelişi üzerine çıkarılabilir işlemeli peleriniyle farklı bir havası olan krep kumaş kuyruklu balık tarzı dar etekli gelinlik elbise. Havuz başı partileri, kır düğünü ve kumsal seremonileri için çok seçkin bir tasarım olacaktır.

DIXON

İşlemeli ve Üç Boyutlu Dantelli A Kesim Gelinlik Modeli

Tümü pul ve kesme boncuk işlemeli tül üzerine üç boyutlu narin mine çiçekli apliklerle tasarlanmış, geniş V yaka A kesim gelinlik modeli. Romantik yapısı ve jiponsuz kullanım alternatifleriyle düğüne bambaşka bir hava katacak rahat bir tasarım. Derin göğüs dekoltesi yanında transparan ya da kapalı beden opsiyonları bulunmaktadır.

DOROTHY

Kalın Askılı Yoğun İşlemeli Helen Gelinlik Modeli

Kayık yaka tarzı gelişiyle farklı bir kalın askısı olan, tamamı el emeği inci işlemelerle dolu bedeniyle farklı bir tasarım sunan, hafif, düğün boyunca rahat bir şekilde hareket imkanı sağlayacak helen tipi gelinlik modeli. Transparan ya da kapalı alternatifleriyle romantik ancak aynı zamanda iddialı da bir tasarım.

EMANUELLA

Kayık Yaka İşlemeli Dantelli Volanlı Balık Gelinlik Modeli

Değerli taşlarla işlemeli özel dantellerine bayılacağınız, kayık yaka ve mini kollarıyla çok şık duran, sezonun trendi olan volan katlarıyla hareketli balık gelinlik modeli. Her tarz salon düğünü ve kır düğününü için harika bir seçim olacaktır. Saçlarınızı dağınık topuz şeklinde ve şık bir duvakla tamamlamalısınız.

ESTELLE

İspanyol Kollu Balık Gelinlik Modeli

Fransız dantel üzerindeki gösterişli el işi aplikeler, balık formu bir gelinlik tasarımında buluştu. İspanyol kol detayının zarif duruşu gelinliğe hareket kazandırırken, kol ve bel kısmındaki transparan bedenin göz alıcı bir bütünlük sunduğu bu şık gelinliğe modeliyle baştan çıkarıcı bir görünüme ulaşacaksınız.

GLORIA

İnce İp Askılı Helen Gelinlik Modeli

İnce ip askılı formu, işlemeli dantelleriyle fark yaratan, lez dantel üzeri katlı tüllerden oluşan uzun eteği ve derin V yakasıyla enfes bir tasarım olan gelinlik modeli. Özellikle sırt tasarımına bayılacaksınız. Dağınık  düşük bir topuz ve sade bir duvakla çok uyumlu olacaktır. Işıltılı işlemeleri bulunan gelinlikte minimal aksesuar tercih etmelisiniz.

HARPER

Omuz Sarkaçlı A kesim Dantel Gelinlik Modeli

İnce ip askılarına kristal taşlarla yapılan işleme sarkaçların omuzlardan düşüşüyle son derece etkili bir görünüm oluşturan, derin göğüs dekoltesi ile tamamlanmış yoğun dantelleriyle, ışıltı ve sadeliğin muhteşem uyumuna sahip A kesim gelinlik modeli. Bu zarif tasarım dağınık bir ense topuzuyla tamamladığınızda muhteşem görüneceksiniz.

HEATHER

V Yaka Helen Gelinlik Modeli

Dantelli gelinlikler arasında, tül üzerine yoğun el emeği işlemelerin yer aldığı dantelli bedeni ile dikkat çeken, tül etekli Helenistik gelinlik modeli. Zarif bir sadelik barındıran romantik tasarım rahat kullanımıyla da fark yaratan bir ürün.

KALLISTO

Kısa Balon Kollu Kuyruklu Balık Gelinlik Modeli

Kayık yaka gelişi ve kısa düşük balon kollarının bambaşka bir hava kattığı, tüm modele uygulanan lez danteller üzerinde dantel aplikeler ve el emeği yoğun işlemelerle dolu olan kuyruklu balık gelinlik modeli. Vücut hatlarına güvenen, omuzlarını vurgulamak isteyenler için enfes bir tercih.

MARTINA

İnce İp Askılı Işıltılı Helen Gelinlik Modeli

Değerli taşlarla yoğun el işlemeleri uygulanan özel dantelleri bedeni ve ince askıları tamamen saran, ışıltılı simli tüllerle zenginleştirilmiş göğüs dekolteli helen gelinlik modeli. Geniş jüpon kullanımıyla A kesim gelinlik formunda da kullanılabilen hem sade ve rahat kullanımlı hem de gösterişli bir tasarım.

MOLNAR

Tek Omuzlu Helen Gelinlik Modeli

Tek omuz askısının yarattığı tasarım havasını bedende yer alan el drapeleriyle ve işlemeli dantel aplikeleriyle zenginleştirilen, şık ve zarif detaylara sahip helen gelinlik modeli. Transparan ya da kapalı alternatifleriyle abartıdan uzak, sade bir ihtişam peşinde olanlar için ideal bir tasarım.

OCTAVIA

Yoğun İşlemeli Denizkızı Gelinlik Modeli

Kalın omuz askılarıyla bütünleşen derin göğüs ve sırt dekoltesi ve ışıltılı tül katlarıyla göz alıcı, dantel aplikeleri ve yoğun el işlemeleriyle zarif bir görünüm sunan muhteşem denizkızı gelinlik modeli. Transparan ve kapalı alternatiflerine bayılacağınız iddialı bir siluet sunacaktır.

OLIVIA

İşlemeli Dantelli V Yaka Şifon Etek Helen Gelinlik Modeli

Narin üç boyutlu işlemeli dantellerin V yaka gelişi omuzlarda hoş bir görüntü yakaladığı, şifon kumaşın net ve hareketli tarzıyla sade, şık helen gelinlik modeli. Bohem tarza sahip olan harika tasarımın derin sırt dekoltesine bayılacaksınız. Sahil düğünü ya da kır düğünü yapacaklar için enfes bir tercih.

SIERRA

Muhteşem El işlemelerine Sahip Helen Gelinlik Modeli

Bedende kullanılan özel dantellerin üstüne çok yoğun uygulanan tamamı el emeği işlemelerden gözlerinizi alamayacağınız sade ve şık helen gelinlik modeli. Kır düğünü, sahil konsepti düğünlerine en çok uyacak olan bu harika tasarım, zarif küpeler ve dağınık bir topuzla bütünleşecektir.

VALERIA

Kaz Tüylü Helen Gelinlik Modeli

Bedenin tamamı kaz tüyleriyle kaplanmış, ince ip askılı, derin göğüs dekolteli, işlemeli kemerleriyle göz alıcı helen gelinlik modeli. Sadeliği ve ihtişamı bir arada sunan, kendinizi tam bir masal prensesi gibi hissettirecek özel bir tasarım.

VEGA

Puantiye Tüllü Helen Gelinlik Modeli

El emeği işlemeli aplikelerle süslenmiş omuzlarda fiyonk ile hareketlendirilmiş çok kabarık olmayan puantiyeli tül etekli helen gelinlik modeli. Zarafeti sadelikle yakalayan enfes bir tasarım. Kır düğünü, sahil konseptleri ve samimi salon düğünlerine çok uygundur.

ANGEL

Balon Kollu Fransız Dantelli Gelinlik Modeli

Fransız kupon dantel ile lez dantelin kombiniyle çalışılmış Angel modeli takıp çıkartılabilen kollarıyla iki farklı görünümü bir arada sağlayan bir modeldir.

APRIL

İspanyol Kollu İşlemeli Dantelli Balık Gelinlik Modeli

Yepyeni geometrik formdaki işlemeli dantelleri, ispanyol kolları ve balık formuna  çok yakışan April modeli.

BUTTERFLY

İspanyol Kollu Üç Boyutlu Dantelli Balık Gelinlik Modeli

Üç boyutlu çiçeklerden oluşan dantelleriyle İspanyol kollu, illüzyon yakalı romantik Butterfly modeli…

CHA CHA

Simli Straplez Helen Gelinlik Modeli

Parıltılı tüllerden oluşan ışıl ışıl Cha Cha modelimiz, yanlarındaki dantel ve kristal prizma işlemeleriyle sade silüette bir parlaklık sunuyor.

JENNY

Korsajlı Tamamen İşlemeli Helen Gelinlik Modeli

Tamamen ışıltılı boncuk ve pullardan oluşan işlemeli danteli ve korseli beden formuyla Jenny modeli düğününde parlamak isteyenlerin tercihi.

MARCHESE

İçi Balık Üstü Tüllü V Yakalı Dantelli Gelinlik Modeli

İlüzyon yakalı, tül detaylarla süslenmiş Marchese modeli oldukça kibar yaprak ve dal figürlü bir dantelden oluşmakla beraber katların arasına gizlenmiş lez dantelleriyle çok güzel bir uyum sağlamaktadır.

MAUREEN

Sırt Dekolteli Helen Gelinlik Modeli

Helenistik tarzın tam bir yansıması olan Maureen modeli lez dantelli gizli katı ve işlemeli dantelleriyle güzel bir uyum yakalamıştır.İp askılı bir model olan Maureen derin sırt dekoltesine sahip olmakla birlikte bir omuzunda farklı bir vatka detayı taşımaktadır.

MIMI

Nude Renkli Puantiyeli Helen Gelinlik Modeli

Gizemli efekt yaratan puantiyeli danteliyle üç boyutlu dantellerin kombiniyle oluşan Mimi modeli içindeki ten rengi tülle kendisini gösteriyor.

PAGE

Gümüş Dantelli Helen Gelinlik Modeli

Klasik A kesimli Page modeli gümüş işlemeler ve parlak payetlerden oluşmaktadır.

Aynı zamanda helen olarak kullanabileceğiniz Page modelimiz, göğüs ve yandaki dekolteleriyle gizemli bir görüntü oluşturmaktadır.

 

ROSALINE

Kristal İşleme Detaylı A Kesim Tüllü Gelinlik Modeli

Uçuş uçuş etekleri ve tamamen swarovski işlemeli gösterişli bedeniyle Rosaline modeli, işlemeli kol detayı ve mini kuyruğuyla sadelik sevenlerin tercihi.

ROXIE

Dantelli Helen Gelinlik Modeli

En iddialı helene model gelinliklerimizden olan Roxie modeli tül katının altında kalan puantiyeli tül deseniyle ve pamuklu şerit dantelleriyle farklı olmak isteyen gelin adaylarımız için ideal bir modeldir.

Boyunluk ve İspanyol kol detayları gelinliğe şıklık veren detaylara sahip olan gelinlik modeli şimdiden sezonun favori modellerindendir.

 

SARAFINA

Kayık Yaka Helen Gelinlik Modeli

Kayık yakalı gelinlik modellerimizden Sarafina modeli hem A kesim, hem de helene olarak kullanılabilecek bir eteğe sahip. Hayal tül katlarının arasındaki simli tülü, parlak boncuk ve pul işlemeleriyle çok güzel bir uyum yakalamaktadır.

SKY

Balon Kollu Helen Gelinlik Modeli

Pliseli balon kolları ve ince el işlemeleriyle Sky modeli fazlasıyla romantik bir havaya sahiptir. Helene gelinlik sevenlerin ilk tercihi olacağını düşündüğümüz Sky modeli, A kesim olabilecek kadar kabartılabilir.

TYBALT

V Yaka Tül Etekli Helen Gelinlik Modeli

Helene tarzının en iyi örneklerinden olan Tybalt modeli derin dekolteli,V yakalı gelinlik modellerimizdendir.Sadelik ve zarafetin birarada olduğu Tybalt modelimiz hafif işlemeleri ve şık danteliyle gözalıcıdır.

 

VERONICA

Gümüş İşlemeli Helen Gelinlik Modeli

Gümüş işlemelerle süslenmiş danteliyle sezonun son trendlerine uymak isteyen gelinler için ideal bir model olan V yakalı Veronica modeli.

EN SON HABERLER İÇİN ABONE OLUN!

Bizi Takip Edin