Şık, cesur ve iddialı gelinlerin tercihi olan dekolteli gelinlikler, düğün gününün tam anlamıyla yıldızı olduğunuzu hissettirecektir. Gelinlikte asil bir görünüm yakalayacak dekolte tasarımında unutmamanız gereken tek konu aynı anda yalnızca bir bölgenin ön plana çıkarılmasının gerekliliğidir.

ASHEVILLE

A Kesim Omuz Detaylı Gelinlik Modeli

Dantelli gelinlikler arasında tül iş üzerine işlenmiş dantelli beden yapısıyla dikkat çeken tül etekli A kesim gelinlik modeli iddialı bir gelinlik tercih etmek isteyen gelin adayları için idealdir. Jiponsuz Kullanım opsiyonuyla helen gelinlik modeline dönüşebilmektedir.

LORRAIN

Derin Dekolteli Sim Etekli Gelinlik Modeli

Gelinlikte simli kumaş trendinin en güzel örneklerinden olan, modern esintiler taşıyan üç boyutlu ufak çiçeklerden oluşan dantel tarzıyla A kesimli, derin sırt ve göğüs dekolteli gelinlik modeli. Tüm düğün konseptlerine uyacak bir modeldir. Lorrain modeline kısa duvak tercih etmenizi önermekteyiz.

TINKERBELL

İki Parça Görünümlü A kesim Gelinlik Modeli

Şık dantellerinin düşük omuzlu farklı kol detaylarında kullanıldığı, illüzyon bel detaylarıyla sanki iki parçadan oluşuyormuş gibi görünen A kesim gelinlik modeli. Farklı ve romantik bir tercih. Tasarımın ön plana çıktığı Tinkerbell modeliyle tüm bakışları üzerinizde hissedeceksiniz.

AI

Fransız Dantelli Balık Gelinlik Modeli

Dize kadar vücudu saran özel Fransız dantelinin ağırlıkla kullanıldığı balık gelinlik modeli, kum saati vücut tipine sahipseniz işte bu modeli bir kez daha incelemenizi tavsiye ederiz. Kristal bir baş tacı ve renkli el buketiyle tamamlandığında size ayrı bir hava katacağından emin olabilirsiniz

PISANELLO

Kollu Kabarık Etekli İşlemeli M Yaka Gelinlik Modeli

Tamamı el emeği olan çok yoğun işlemeleriyle göz alıcı, prenses eteği, derin sırt yapısı ve enfes kuyruğuyla, uzun kollu derin göğüs dekolteli öpücük yaka gelinlik modeli. İçinden çıkmak istemeyeceğiniz modern ve emekli bir tasarım. Tüm düğün konseptlerine uygun bir modeldir.

TIBALDI

Kalp Yaka Straplez Gelinlik Modeli

Tümü değerli taşlarla işlenmiş muhteşem dantellerine ve prenses tarzı kabarık eteğine bayılacağınız, kalp yaka straplez gelinlik modeli. Kollarda yer alan hareketli işlemeler ve dantelden oluşan tasarımını dikkatleri üzerinize çekecek. Tüm düğün konseptlerine uyacak iddialı bir gelinlik modelidir. 

 

HAWAII

Prenses Etekli Öpücük Yaka Gelinlik Modeli

M yaka straplez gelişi ve transparan beden yapısı ile iddiayı seven gelinlerimiz için tasarlanan, üç boyutlu minik çiçeklerle Fransız dantellerini buluşturan prenses etekli gelinlik modeli tüm düğün konseptlerine uygundur.

KARLEK

Transparan Prenses Gelinlik Modeli

Transparan yan parçalarıyla beli daha ince gösteren tasarımıyla, öpücük yaka ve kollara inen işlemeli dantellerin güzelliğini bir arada yaşayacağınız kabarık etekli gelinlik modeli. Çok şık ve aynı zamanda iddialı tasarımız enfes dantellerine bayılacaksınız.

DAISY

Patlak Prenses Gelinlik Modeli

Elma vücut tipine sahipseniz ve hayalinizde prenses gelinlik giymek varsa beli V kesim olan, sihirli tasarımıyla bel bölgesini daha iyi kamufle edebileceğiniz patlak prenses gelinlik modeli. Kristal el işlemeleri ve eteğine yerleştirilen orijinal kaz tüyleri sayesinde kendinizi daha farklı ve eşsiz hissedeceksiniz.

AZZURA

El Emeği Sallama İşlemeleriyle V Yaka Gelinlik Modeli

Şık V yaka gelişi üzerine tamamı el emeği yoğun püskül işlemelerin, sırt ve omuzlarla beraber tüm bedende yer alması, hareket ettiğinizde muhteşem bir hava yaratacak. Etek ucuna doğru parçalarla genişlemekte olan A kesim eteğinin muntazam gelişine bayılacaksınız.

 

 

BAILEY

Yoğun İşlemeli Omuz Askılı Kuyruklu Balık Gelinlik Modeli

Transparan beden üzeri el emeği işlemeleriyle gayet baştan çıkarıcı olan derin göğüs ve sırt dekoltesine bayılacağınız, simli kuyruklu balık gelinlik modeli. Tasarımın hafif olmasının verdiği rahatlık ve hareket kabiliyetini çok seveceksiniz.

BIANCA

Değerli Taş İşlemeli Dantelleriyle Kuyruklu Modern Gelinlik Modeli

İnce askılı, transparan bedeni üzerinde işlemeli özel dantelleri geniş kuyruğunda da yer alan, modern ve şık tasarımıyla bambaşka bir moda bakış açısı sunan krep kumaş gelinlik modeli. Sırt dekoltesi ve dizaynıyla kıvrımları ortaya çıkaran iddialı ve baştan çıkarıcı özel bir ürün. 

CLARISSA

Yoğun İşli Dantelli Deniz Kızı Gelinlik Modeli

İnce omuz askılarının, derin sırt ve göğüs dekoltesiyle özel bir uyum yakaladığı, çok yoğun el işlemeleri ve özel dantellerinin etek kenarlarına kadar bir zenginlik yarattığı, kuyruklu balık gelinlik modeli. Dağınık topuz ve şık bir duvakla tüm düğün konseptlerine çok yakışacaktır.

DANIELA

Kabarık Prenses Etekli Kayık Yaka Gelinlik Modeli

Kayık yaka gelişinden ges kollarına kadar inan işlemeli dantelleri transparan beden yapısıyla enfes duruyor. Kabarık prenses eteğinin tüm kenarlarında işlemeli dantellerin yer aldığı kuyruklu gelinlik modeli. Transparan dekolteli, kapalı ve tesettürlü gelinlik alternatifleri olan bir modeldir. İhtişamlı düğünlere renk katacak seçkin bir tasarım.

DASHA

Kalın Omuz Askılı A Kesim Gelinlik Modeli

Kare desenli işlemeli kumaşıyla Retro bir tarz yakalayan, kalın omuz askılı transparan bedeni üzerindeki üç boyutlu apliklerle süslenmiş, derin sırt dekoltesiyle muhteşem duran hafif kuyruklu A kesim gelinlik tasarımı. Düğününde farklı olmak isteyen gelinler için tasarlanan güzel bir seçenek.

DELAILA

Kraliçe Yaka Etek Volanlı Balo Tipi Gelinlik Modeli

Çok küçük taşlarla işlenen el emeği göz nuru dantelleriyle göreni etkisi altına alan, zarif dekolteleri barındıran, kraliyet sembollerini andıran iddialı omuzlarıyla ve yılın son trendi volan eteklerle çok hareketli balo tipi gelinlik modeli. Bambaşka tasarımıyla enfes bir seçim.

DIXON

İşlemeli ve Üç Boyutlu Dantelli A Kesim Gelinlik Modeli

Tümü pul ve kesme boncuk işlemeli tül üzerine üç boyutlu narin mine çiçekli apliklerle tasarlanmış, geniş V yaka A kesim gelinlik modeli. Romantik yapısı ve jiponsuz kullanım alternatifleriyle düğüne bambaşka bir hava katacak rahat bir tasarım. Derin göğüs dekoltesi yanında transparan ya da kapalı beden opsiyonları bulunmaktadır.

DOROTHY

Kalın Askılı Yoğun İşlemeli Helen Gelinlik Modeli

Kayık yaka tarzı gelişiyle farklı bir kalın askısı olan, tamamı el emeği inci işlemelerle dolu bedeniyle farklı bir tasarım sunan, hafif, düğün boyunca rahat bir şekilde hareket imkanı sağlayacak helen tipi gelinlik modeli. Transparan ya da kapalı alternatifleriyle romantik ancak aynı zamanda iddialı da bir tasarım.

ELISA

Dantelli Kuyruklu Prenses Etek Dekolteli Gelinlik Modeli

Bedeni saran özel kenar dantellerin tüm etek etrafını sardığı, el emeği değerli taş işlemelerin derin göğüs dekoltesiyle tamamen baştan çıkarıcı bir görünüme sahip, uzun kuyruklu prenses gelinlik modeli. Saray konseptleri ve balo salonlarında gerçekleşen düğün konseptlerinde fark yaratacaktır.

GISELA

İllüzyon Yaka Yoğun İşlemeli Kuyruklu Gelinlik Modeli

Hayal tül üzerine yoğun işlemeli dantellerin çok zengin bir görünüm sunduğu, simli etek üzerine uzun kuyruklu gelinlik modeli. Özel bir hava katan dantel ve işleme detaylarıyla derin göğüs dekoltenin birleştiği büyüleyici bir tasarım.

HARPER

Omuz Sarkaçlı A kesim Dantel Gelinlik Modeli

İnce ip askılarına kristal taşlarla yapılan işleme sarkaçların omuzlardan düşüşüyle son derece etkili bir görünüm oluşturan, derin göğüs dekoltesi ile tamamlanmış yoğun dantelleriyle, ışıltı ve sadeliğin muhteşem uyumuna sahip A kesim gelinlik modeli. Bu zarif tasarım dağınık bir ense topuzuyla tamamladığınızda muhteşem görüneceksiniz.

HEATHER

V Yaka Helen Gelinlik Modeli

Dantelli gelinlikler arasında, tül üzerine yoğun el emeği işlemelerin yer aldığı dantelli bedeni ile dikkat çeken, tül etekli Helenistik gelinlik modeli. Zarif bir sadelik barındıran romantik tasarım rahat kullanımıyla da fark yaratan bir ürün.

ILONA

İnce İp Askılı Dantel Kenarlı Kuyruklu Prenses Gelinlik Modeli

İnce spagetti askılarından omuzlara düşen işleme sarkaçları, straplez yaka gelişi üzerine tüm bedeni saran işlemeli dantellerin kuyruklu tüm etek kenarında devam ettiği ihtişamlı prenses gelinlik modeli. Romantik desenlerin ustaca kullanıldığı bu ışıltılı tasarıma bayılacaksınız. Özellikle tarihi mekan, davet salonu gibi alanlarda yapılacak düğünler için uygun olan bu kabarık eteği, görkemli kuyruğuyla size muhteşem bir hava katacak.

KENDRA

Derin Dekolteli İşlemeli Kuyruklu Balo Tipi Gelinlik Modeli

İnce ip askıları ve derin göğüs dekoltesiyle dikkat çeken, bedende yoğun el emeği inci işlemeleri, etek pileleri ve kare desenli sim tül katları ve uzun kuyruğuyla son derece zarif detaylara sahip, ihtişamlı ve zengin bir tasarım olan prenses gelinlik modeli.

MARTINA

İnce İp Askılı Işıltılı Helen Gelinlik Modeli

Değerli taşlarla yoğun el işlemeleri uygulanan özel dantelleri bedeni ve ince askıları tamamen saran, ışıltılı simli tüllerle zenginleştirilmiş göğüs dekolteli helen gelinlik modeli. Geniş jüpon kullanımıyla A kesim gelinlik formunda da kullanılabilen hem sade ve rahat kullanımlı hem de gösterişli bir tasarım.

MOLNAR

Tek Omuzlu Helen Gelinlik Modeli

Tek omuz askısının yarattığı tasarım havasını bedende yer alan el drapeleriyle ve işlemeli dantel aplikeleriyle zenginleştirilen, şık ve zarif detaylara sahip helen gelinlik modeli. Transparan ya da kapalı alternatifleriyle abartıdan uzak, sade bir ihtişam peşinde olanlar için ideal bir tasarım.

NAOMI

Pelerinli Spagetti Askılı A Kesim Gelinlik Modeli

Derin V dekoltesi ve zarif dantelleriyle romantik bir görünüm yakalayan A kesim gelinlik modeli. Çıkarılabilir pelerin tasarımıyla kuğu gibi bir duruş sunan zarif ve şık bir seçim. Dağınık bir topuz en çok yakışacak seçim olacaktır.

OCTAVIA

Yoğun İşlemeli Denizkızı Gelinlik Modeli

Kalın omuz askılarıyla bütünleşen derin göğüs ve sırt dekoltesi ve ışıltılı tül katlarıyla göz alıcı, dantel aplikeleri ve yoğun el işlemeleriyle zarif bir görünüm sunan muhteşem denizkızı gelinlik modeli. Transparan ve kapalı alternatiflerine bayılacağınız iddialı bir siluet sunacaktır.

OLIVIA

İşlemeli Dantelli V Yaka Şifon Etek Helen Gelinlik Modeli

Narin üç boyutlu işlemeli dantellerin V yaka gelişi omuzlarda hoş bir görüntü yakaladığı, şifon kumaşın net ve hareketli tarzıyla sade, şık helen gelinlik modeli. Bohem tarza sahip olan harika tasarımın derin sırt dekoltesine bayılacaksınız. Sahil düğünü ya da kır düğünü yapacaklar için enfes bir tercih.

RACHELE

Derin Sırt Dekolteli Parıltılı Dar A Kesim Gelinlik Modeli

Derin V yaka gelişi ve ince omuz askılarıyla boyunuzu daha uzun gösterecek, zarif işlemeli dantelleri ve sırt dekoltesiyle, ışıltılı eteğiyle göz alıcı dar A kesim gelinlik modeli. Jiponsuz kullanım alternatifiyle helen gelinlik olarak kullanabileceğiniz tasarımı minyon gelinlere daha çok önermekteyiz. Zarafetinizi tamamlamak için şık küpeler kullanmalı duvak tercihinizi ise kısa duvaklardan yana kullanmalısınız.

RAMSES

Hem Balık Hem de Helen Gelinlik Modeli

İnce askıların derin göğüs dekoltesiyle şık bir uyum oluşturduğu bedeni tamamı kesme ve kum boncuk işlemeli tüller ve üzeri yoğun işlemeli dantelleriyle harika balık gelinlik modeli, çıkarılabilir tül eteğiyle helen gelinlik havasında da kullanılabiliyor. Düğünün ortasında ya da fotoğraf çekiminde bambaşka bir gelinlik tarzına dönüşebilen sırt dekoltesiyle de ayrı bir mükemmellik sunan yaratıcı, inovatif bir tasarım.

RITA

İşlemeli Tüylü Işıltılı A Kesim Gelinlik Modeli

Beli ince gösteren ince saten şeritleri, derin göğüs dekoltesiyle bütünleşen kalın omuz askıları ve sırt dekoltesiyle çok farklı bir tasarıma sahip olan ışıltılı, payet ve ince tüy işlemelerle tüm dikkatleri üzerinizde toplayacak A kesim gelinlik modeli. Özellikle salon düğünleri için zarif ve ideal bir seçim.

SERENA

Kabarık Volanlı Gelinlik Modeli

Kat kat asimetrik volanlı tüllerle hareketlendirilmiş eteği, işlemeli dantelleriyle farklı bir tasarım sunan, transparan ya da kapalı alternatifleriyle, derin göğüs ve sırt dekoltesiyle göreni hayran bırakacak kabarık gelinlik modeli. Özelikle tarihi otellere ya da kapalı şık salon düğünlerine çok yakışacak bu modeli hafif dağınık bir topuzla kullanabilirsiniz.

VEGA

Puantiye Tüllü Helen Gelinlik Modeli

El emeği işlemeli aplikelerle süslenmiş omuzlarda fiyonk ile hareketlendirilmiş çok kabarık olmayan puantiyeli tül etekli helen gelinlik modeli. Zarafeti sadelikle yakalayan enfes bir tasarım. Kır düğünü, sahil konseptleri ve samimi salon düğünlerine çok uygundur.

AIDA

Pırıltılı Kristal İşlemeli Korseli Gelinlik Modeli

Işıl ışıl parlayan tamamen işlemeli, A kesimli eteği ve farklı beden formlu Aida modeli düğününde tüm dikkatleri üzerine toplamak isteyenlerin tercihi.

AUDREY

Asimetrik Yakalı Tek Kollu Kat Katlı Gelinlik Modeli

Asimetrik yakalı, tüylerle süslenmiş tek kollu Audrey modelinin tüllerden oluşan simli eteğiyle kristal prizma işlemeli dantelleri birbiriyle ahenk içinde.

BATHILDE

Kuyruklu İlüzyon Yakalı Kabarık Gelinlik Modeli

İllüzyon yaka ve kol detaylarına sahip yarı transparan Bathilde modelimiz, iki buçuk metre uzunluğunda kuyruğa sahip olan, etek uçları tamamen el işlemesi kenarsularıyla süslenmiş bir modeldir.

BETTY

V Yakalı Şerit Dantelli Gelinlik Modeli

Sezonun en yeni trendi olan geometrik desenli dokuma şeritlerden oluşan Betty modeli hem A kesim, hem de helene model sevenler için ideal bir seçenek.

FLEANCE

V Yaka Dantelli Balık Gelinlik Modeli

Balık silüetli Fleance modelimiz vücudu saran kadınsı hatları ve nokta şeklinde desenlerin birleşimiyle oluşan işlemeli danteliyle temiz bir silüet oluşturmak, duru güzelliğiyle ortaya çıkmak isteyen gelin adaylarmız için ideal bir model.

FLORA

Kordone Dantelli A Kesim Prenses Yaka Gelinlik Modeli

Belinizi ortaya çıkaracak A siluetiyle Flora modeli, çift kordoneli danteliyle ve ince kemeriyle vücudunuzu sararak sizi fit bir görünüme kavuştururken, omuzlardaki üç boyutlu dantelleriyle romantik bir hava verecektir.

GALINA

İp Askılı A Kesim Kenarsulu Gelinlik Modeli

Klasik formların yeniden yorumlanmasıyla oluşturulan Galina modelimizin şık detayları örgü desenli şeritlerle bezeli bedeniyle kenarsuyunun yarattığı uyumdur. Çok zarif işlemelere sahip Galina modeli göz alıcı bir sadeliğe sahip.

JOANNE

İspanyol Kollu Tüylü Dantelli Gelinlik Modeli

Tüy ve dantellerle süslenmiş İspanyol kollu Joanne modeli sandık yakası ve dekolteli yarı transparan bedeniyle çok güzel bir ahenk oluşturuyor.

LAURENCE

V Yakalı Uzun Kollu Fransız Dantelli Gelinlik Modeli

V yakalı gelinlik modellerimizden olan Laurence, Fransız lez dantelleri ile çiçek ve dal desenli boncuk işlemeli dantellerin kombinesiyle süslenmiş olan A kesimli eteğe sahip olan, illüzyon kol ve yaka detayına sahip olan bir gelinliktir.

MAUREEN

Sırt Dekolteli Helen Gelinlik Modeli

Helenistik tarzın tam bir yansıması olan Maureen modeli lez dantelli gizli katı ve işlemeli dantelleriyle güzel bir uyum yakalamıştır.İp askılı bir model olan Maureen derin sırt dekoltesine sahip olmakla birlikte bir omuzunda farklı bir vatka detayı taşımaktadır.

ODETTE

Pelerinli V Yaka A Kesim Eteksulu Gelinlik Modeli

Omuzlarından sarkan uzun tüllerle pelerin havası yaratan Odette modelimizin etek uçları ve bedeni işlemeli kenarsularından oluşurken, yaka kenarlarındaki örgü figürlü deseniyle bir bütünlük içerisinde.

PAGE

Gümüş Dantelli Helen Gelinlik Modeli

Klasik A kesimli Page modeli gümüş işlemeler ve parlak payetlerden oluşmaktadır.

Aynı zamanda helen olarak kullanabileceğiniz Page modelimiz, göğüs ve yandaki dekolteleriyle gizemli bir görüntü oluşturmaktadır.

 

PINKERTON

Straplez Korse Kesimli Kenarsulu Gelinlik Modeli

Straplez bir gelinlik modeli olan Pinkerton gren detayı ve işlemeli kenarsularıyla süslenmiş eteği ve yarı transparan bedeniyle klasik gelinlik modeli severler için çok güzel bir seçenektir.

ROXIE

Dantelli Helen Gelinlik Modeli

En iddialı helene model gelinliklerimizden olan Roxie modeli tül katının altında kalan puantiyeli tül deseniyle ve pamuklu şerit dantelleriyle farklı olmak isteyen gelin adaylarımız için ideal bir modeldir.

Boyunluk ve İspanyol kol detayları gelinliğe şıklık veren detaylara sahip olan gelinlik modeli şimdiden sezonun favori modellerindendir.

 

SKY

Balon Kollu Helen Gelinlik Modeli

Pliseli balon kolları ve ince el işlemeleriyle Sky modeli fazlasıyla romantik bir havaya sahiptir. Helene gelinlik sevenlerin ilk tercihi olacağını düşündüğümüz Sky modeli, A kesim olabilecek kadar kabartılabilir.

SUSANNA

Pelerin Detaylı Eteksulu Gelinlik Modeli

Kenarsuyuyla süslenmiş ışıl ışıl eteğiyle A formundaki Susanna modeli bedenindeki el işlemeli danteliyle fark yaratacak pelerini ve sırt dekoltesiyle klasiğin modernize edilmiş yorumu.

TYBALT

V Yaka Tül Etekli Helen Gelinlik Modeli

Helene tarzının en iyi örneklerinden olan Tybalt modeli derin dekolteli,V yakalı gelinlik modellerimizdendir.Sadelik ve zarafetin birarada olduğu Tybalt modelimiz hafif işlemeleri ve şık danteliyle gözalıcıdır.

 

VALENTINE

Kabarık Prenses Etekli Dantelli Gelinlik Modeli

Simli ve pile detaylı, işlemeli kenarsuları ile süslenmiş eteği ve korseli bedeniyle tam bir prenses model gelinlik örneği olan Valentine modeli kesme boncuklarla süslemeli bir yaka detayına sahiptir.

VELMA

Simli Straplez  A Kesim Gelinlik Modeli

Tamamen gümüş sırmalı simli dantelleriyle dikkatleri üstüne toplayan Velma modeli, gümüş boncuklu işlemeleriyle çok güzel bir uyum içindedir. A kesimli eteğe sahip olan gelinlik modeli, takılıp çıkartılabilen balon kollarıyla da iki farklı görünüme imkan sağlıyor.

VERONICA

Gümüş İşlemeli Helen Gelinlik Modeli

Gümüş işlemelerle süslenmiş danteliyle sezonun son trendlerine uymak isteyen gelinler için ideal bir model olan V yakalı Veronica modeli.

VIOLETTA

V Yaka Uzun Kollu İşlemeli Dantelli Gelinlik Modeli

V yaka, illüzyon kollu, tamamen el işlemesi dantellerden oluşan Violetta modeli hem çok şık, hem de çok gösterişli.

VIVIAN

A Kesim Tüllü İşlemeli Duvak Ve Pelerin Detaylı Gelinlik Modeli

Saçlardan kollara uzanan farklı duvak detayıyla birlikte giyilen Vivian modeli büzgülü tüllerle süslenen eteği ve el işlemesi swarovskilerle bezeli bedeniyle detaylarla dikkat çekmek isteyen gelin adayları için en uygun modellerden biridir.

MIA

Kaz Tüylü Drama Etekli Gelinlik Modeli

Belindeki swarovski ve kristal prizmalarla çalışılmış el işlemesi kemeri, kuş tüylerinden tane tane yapılmış bedeni ve gösterişli drama eteğiyle Mia modeli göz alıcı bir sadeliğe sahip.

EN SON HABERLER İÇİN ABONE OLUN!

Bizi Takip Edin