Romantizmi hisset. Aşka fırsat ver ve anı olduğu gibi yaşa. Dünyanın sana ilham vermesine izin ver. DreamON dünyanın romantik ve şiirsel yerlerinden etkilenerek oluşturduğu koleksiyonu tüm gelinlik modelleri

ASHEVILLE

A Kesim Omuz Detaylı Gelinlik Modeli

Dantelli gelinlikler arasında tül iş üzerine işlenmiş dantelli beden yapısıyla dikkat çeken tül etekli A kesim gelinlik modeli iddialı bir gelinlik tercih etmek isteyen gelin adayları için idealdir. Jiponsuz Kullanım opsiyonuyla helen gelinlik modeline dönüşebilmektedir.

COMO

Şifon Etekli Helen Gelinlik Modeli

Şık bir görünümün yanında rahatlığına da düşkün gelinlerin tercihi olan Helen tipi Gelinlik Modeli. Şifon kumaşların uçuş uçuş yapısı, modern kalıbı, özel dantelleriyle ve farklı tasarımıyla çok modern bir görünüm sunacaktır.

FIJI

İnce Askılı Helenistik Gelinlik Modeli

İnce askılı öpücük yakası, kısa kuyruğu ve üç boyutlu dantellerinin zarif görüntüsüyle helenistik gelinlik modeli. Benim gelinliğim muhteşem görüntüsünün yanında hafif ve rahat olmalı diyorsanız sizin için en uygun tercih olacaktır.

SAVANNAH

Transparan Dantelli Helenistik Gelinlik Modeli

Özel aplikasyon işlemi yapılmış danteli ten ile birleşmesinden ortaya çıkan bu muhteşem duran transparan gelinlik modeli size çekici ve romantik bir görünüm sağlayacaktır.

ZANZIBAR

Uzun Kollu A Kesim Işıltılı Gelinlik Modeli

İllüzyon yaka üzerindeki dantel gelişleri ve muhteşem sırt dekoltesiyle, uzun kollu ışıltılı A kesim gelinlik modeli, 3D dantelleri inci işlemeleriyle düğününüzde herkesi konuşturacak.

BALI

Kayık Yakalı Kollu Gelinlik Modeli

Tül çiçeklerle süslemiş bir üs kesimine sahip olan kollu A kesim gelinlik modeli daha gizemli ve kapalı bir gelinlik isteyenler için birebir. Özellikle dantel çiçekleri ile bir çok gelin adayının tercihleri arasına girecektir. 

BARCELONA

Etek Kenarı Dantelli A Kesim Gelinlik Modeli

Bedenden etek ucuna kadar uzanan dantel formuyla, uzun boylu kum saati ya da dikdörtgen vücut tipine sahip gelin adaylarına önerilen A kesim gelinlik modeli. İllüzyon tül ile kollarda ve boyunda dantel detayları barındıran gelinliği şık bir topuzla kullanarak zarafetini ön plana çıkartabilirsiniz

DOMINICA

A Kesim Uzun Kollu Gelinlik Modeli

Son derece zarif işlemeli Fransız dantelleri ve şık kol detayı ile bütünleşerek danteli ve kayık yaka formunu seven gelinlerimiz için tasarlanmış olan A kesim uzun kollu gelinlik modeli. Tüm düğün konseptlerine uyan bir modeldir.

MARRAKESH

İnce Askılı Gelinlik Modeli

Belden kabarık prenses havası veren, 3D dantellerinin görkemli ayrıntılarıyla ve şık kuyruğuyla şaşırtan, ince askılı gelinlik model ile kendinizi çok havalı hissedeceksiniz.

MONTANA

Kayık Yaka ve Kenar Sulu Gelinlik Modeli

Üç boyutlu danteller ile süslenmiş transparan bedeni ve etek ucunda devam eden yine üç boyutlu kenarsuyu dantelleri, kristal taşlarla dolu gelinlik modeli, düğününüzde size istediğiniz gibi farklı ve sofistike bir görünüm sunacaktır.

MYANMAR

A Kesim Uzun Kollu Gelinlik Modeli

Tam kıvamında tasarlanmış, ne çok kapalı ne de rahatsız edecek kadar açık olan, kolların asaleti ve dantelin muazzam bir şekilde kendini gösterdiği romantik gelinlik modeli. Düğününüzde size çok modern bir hava katacak.

SPEZIA

A Kesim Kenar Suyu Dantelli Organze Gelinlik Modeli

Gelinlikte sade bir ağırlık arıyor ancak A kesim gelinliklerden de gözlerinizi alamıyorsanız çok kabarık ve abartılı olmayan, etek kenarının tümü kenar suyu dantelleriyle zenginleştirilmiş, sırt dekoltesinde yer alan dantel tasarımlarına bayılacağınız karolin organze etekli gelinlik modeli.

 

TENERIFE

İllüzyon Yaka A Kesim Gelinlik Modeli

Farklı dantel yapısı tüm modeli saran, sırt dekolteli, kenarsuyu ile zengin görünümlü illüzyon yaka A Kesim gelinlik modeli. Tüm düğün konseptlerine uygundur. Saç modeli olarak dağınık topuz uyacaktır.

BELIZE

Fransız Dantelli Balık Formu Gelinlik Modeli

El emeği işlemelerin güzelleştirdiği Fransız dantelli balık formu gelinlik modeli. Kusursuz fiziğinle dikkat çekiyorsan o zaman bu model tam size göre. Tasarımın zarif işleme detaylarına uyumlu olarak saçlarınızı topuz yaptırmanızı öneririz.

FLORIDA

Belden Kuyruklu Düz Form Gelinlik Modeli

Düğün gününde güçlü bir siluet isteyen gelin adayları için, belden itibaren tül kuyruklu olan muhteşem dantelleriyle tasarlanmış düz form gelinlik modeli. Balo salonları, havuz başı partileri ve kapalı mekanlarda gerçekleşecek ihtişamlı düğün konseptlerine uygun bir modeldir.

MARTINIK

A Kesim Sırt Dekolteli Gelinlik Modeli

Romantik kol yapısı, özel dantelleri ve sırt dekoltesiyle dar A kesim Gelinlik modeli. Sadelik ile zarafetin eşsiz birleşimi olan sihirli kesimiyle kalça bölgesini gizlerken tüm vurguyu ince bel bölgesinde toplayacaktır.

ORKNEY

Yarım Balık Formu Sırt Dekolteli Gelinlik Modeli

Muhteşem sırt dekoltesi, tasarım omuz detayları, yoğun el işlemeli dantelleriyle vücudunuzu saran yarım balık formu gelinlik modeli belinizin inceliğini ortaya çıkaracaktır.

PORTOFINO

Dantelli Deniz Kızı Gelinlik Modeli

El emeği işlemelerle dolu muhteşem dantellerinden gözlerinizi alamayacaksınız, zarif askıları ve narin sırt dekoltesiyle deniz kızı gelinlik modeli. Kapuçino ya da tümü kemik renk alternatiflerinde tasarlanmıştır. Modern tarzdaki düğün konseptlerinde çok gösterişli duracaktır.

SANTORINI

Balık Etekli Gelinlik Modeli

İnce ip askılı ve askılarından sarkan kristal işlemeleri ile ön plana çıkan balık etekli gelinlik modeli, dantel detaylarıyla da gözleri üstüne çekiyor. Derin sırt dekoltesi balık formu gelinlik modellerini mükemmel kılıyor.

BARBUDA

Kabarık Etekli Gelinlik Modeli

Üç boyutlu özel el işlemeleriyle dantellerine aşık olacağınız kabarık etekli gelinlik modeli. Şık bir teras düğünü ya da tarihi düğün mekanının yanı sıra balo salonunda tercih edebilirsiniz. Tüm gözlerin üzerinizde toplanmasını sağlayacaktır.

BUENOS AIRES

El Emeği İşlemeli Dantelli Prenses Gelinlik Modeli

Prensesler gibi evlenmek isteyen tüm gelin adaylarına göre olan tül eteğiyle kabarık gelinlik modeli sizi zarafetin doruklarına taşıyacak. Muhteşem dantel formu ve kollardaki detaylara bayılacaksınız.

DUBAI

Patlak Prenses Etekli Kabarık Gelinlik Modeli

İllüzyon tül de denilen ten rengi tül üzerine dantelleri ve etek suyu detaylarıyla uzun kollu patlak prenses etekli kabarık gelinlik modeli hayallerin ötesinde olacak o muazzam gecede gerçek bir prenses gibi hissetmenizi sağlayacak.

 

HAWAII

Prenses Etekli Öpücük Yaka Gelinlik Modeli

M yaka straplez gelişi ve transparan beden yapısı ile iddiayı seven gelinlerimiz için tasarlanan, üç boyutlu minik çiçeklerle Fransız dantellerini buluşturan prenses etekli gelinlik modeli tüm düğün konseptlerine uygundur.

PALAWAN

Çok Kabarık Dantel Etekli Gelinlik Modeli

Metrelerce dantellerden oluşan eteği ve derin sırt dekoltesiyle, gösterişli bir gelinlik arayan gelinlerin tercihi olan patlak prenses gelinlik modeli özellikle tarihi mekân ya da otel düğünlerinde oldukça şık ve doğru bir seçim olacaktır

VENICE

Kuyruklu Kabarık Gelinlik Modeli

İşlemeli zarif dantelleri, derin göğüs dekoltesi ihtişamlı kuyruğu ve dantelin kabarık etekle buluştuğu prenses gelinlik modeli düğününüzde güzelliğinize güzellik katacak.

CAYMAN

Dantel Ceketli Straplez Gelinlik Modeli

Mikado kumaşın asil duruşu ve Fransız dantelinden üretilen cepken ile iki parça halinde sizlere sunulan A kesim gelinlik modeli aynı zamanda sadelik ve zarafeti bir arada sunuyor. İster straplez gelinlik modeli olarak isterseniz de dantel ceketiyle kullanabilirsiniz, düğün fotoğraflarınızda farklı görüntüler ortaya çıkaracaktır.

GAN

Dantelli Dar A Kesim Gelinlik Modeli

Sade dar etekli ve muhteşem el işlemeleriyle süslenmiş dantelleriyle sırt dekoltesinin göz alıcılığının birleştiği dar A kesim gelinlik modeli sihirli duruşuyla sizi daha zayıf ve uzun gösterecektir. 

PARIS

Prenses Eteği ve İhtişamlı Kuyruğuyla Kayık Yaka Gelinlik Modeli

Kayık yakanın getirdiği sofistike görünümü, metrelerce kullanılan üç boyutlu minik çiçeklerle işlenmiş muhteşem dantelleriyle pileli kabarık prenses etekli kuyruklu gelinlik modeli, zengin görünümü ihtişamı ve modern yapısıyla balo tipi düğün konseptleri seçiminde ön planda yer almaktadır.

SEDONA

V Yaka Dantel Kollu Gelinlik Modeli

Mikado kumaşın muhteşem dokusuyla işlemeli Fransız tarzı dantelleri çok sofistike bir görünüm veriyor. V yaka ve uzun kollarındaki dantelleri ve güzel kuyruğuyla pileli etek gelinlik modeli olarak göz dolduruyor.

VANCOUVER

A Kesim Uzun Kollu Gelinlik Modeli

Işıltılı el işlemeleriyle farklı tarzdaki dantel yapısının degajedeki duruşuyla çok özel, kuyruklu ve tüm etek kenarı dantellerle bezeli olan A kesim Gelinlik modeli sizi gecenin yıldızı yapacak

 

EN SON HABERLER İÇİN ABONE OLUN!

Bizi Takip Edin