İhtişamdan vazgeçemeyen gelinlerin görkemli tercihi olan prenses gelinlik modelleri, belinize dikkat çekerek basen bölgenizi kapatacaktır. Düğününüzde hayalini kurduğunuz görüntüyü sağlayan bu muhteşem tasarımlarla zamana yenilmeyecek klasik bir gelinlik seçimi yapmış olursunuz.

CLOUET

Yüksek Bel A Kesim Gelinlik Modeli

Yüksek bel, kalıbı derin göğüs dekolteli A kesim gelinlik inci ve kristal işlemelerle tamamlanmış, haraketli kol formuyla size sade ve şık bir görünüm sunacaktır

DA VINCI

İhtişamlı Dantelleriyle Kuyruklu Prenses Gelinlik Modeli 

Üç Boyutlu muhteşem dantelleriyle, kıvamında kullanılan sırt ve göğüs dekoltesi, ihtişam ve zarifliğin bir araya geldiği görkemli kuyruğuyla kabarık etekli gelinlik modeli içerisinde kendinizi prensesler gibi hissedeceksiniz.

DANTE

Kabarık Etekli Prenses Gelinlik Modeli

3 boyutlu mineli çiçekleri ve sarkaçlı işlemeleriyle özel dantellerine bayılacağınız, kuyruklu patlak prenses gelinlik modeli, asaleti ve gösterişi bir arada sunacaktır. Uzun kollu yoğun işlemeli tarzıyla size farklılık katacak. 

LA FONTAINE

Kabarık Etekli Düşük Omuz Gelinlik Modeli

Minik boncuklarla el işlemesi özgün dantelleri, karolin organzenin akışkan yapısıyla, düşük omuz tasarımıyla içinde prensesler gibi hissedeceğiniz kabarık etekli gelinlik modeli. Balo salonlarında gerçekleşen kalabalık düğünlerde ihtişamlı duruşuyla fark yaratacaktır. Bu model de uzun bir duvak tercih etmemelisiniz.

MIRANDOLA

Dantelli Kabarık Etekli Saten Gelinlik Modeli

Üç boyutlu işlemeli dantelleriyle satenin asil dokusunu buluşturan, çok kabarık eteğiyle ve derin sırt dekoltesinin ortaya çıkardığı zarafetiyle içinde prensesler gibi hissedeceğiniz V yaka kalın askılı gelinlik modeli. Çok kısa boylu gelin adaylarına önermediğimiz bir modeldir. Görkemli salon düğünlerine çok uygun bir gelinliktir.

MONA LISA

İhtişamlı Kuyruğuyla Kabarık Prenses Gelinlik Modeli

Kabarık etekli, enfes prenses gelinlik modeli. Tülün baştan çıkarıcılığını, düşük omuzlu bir yakayı, omuzdan düşen askıları ve sade bir sırt bölgesini öne çıkaran düşük belli bir tasarımda zarif çiçek desenleriyle bir araya getiren, görkemli bir tasarım. İhtişamlı, çarpıcı ve göz alıcı derecede romantik bir seçim. Kapuçino dışında tamamı kemik renk alternatifiyle kalabalık salon düğünlerine renk katacak bir modeldir.

PISANELLO

Kollu Kabarık Etekli İşlemeli M Yaka Gelinlik Modeli

Tamamı el emeği olan çok yoğun işlemeleriyle göz alıcı, prenses eteği, derin sırt yapısı ve enfes kuyruğuyla, uzun kollu derin göğüs dekolteli öpücük yaka gelinlik modeli. İçinden çıkmak istemeyeceğiniz modern ve emekli bir tasarım. Tüm düğün konseptlerine uygun bir modeldir.

TIBALDI

Kalp Yaka Straplez Gelinlik Modeli

Tümü değerli taşlarla işlenmiş muhteşem dantellerine ve prenses tarzı kabarık eteğine bayılacağınız, kalp yaka straplez gelinlik modeli. Kollarda yer alan hareketli işlemeler ve dantelden oluşan tasarımını dikkatleri üzerinize çekecek. Tüm düğün konseptlerine uyacak iddialı bir gelinlik modelidir. 

 

AURORA

Pileli Prenses Gelinlik Modeli

Değişik yan askı formu ve etekteki pilelerin dantellerle sarılan farklı tasarımı sizi kendine hayran bırakacak olan kabarık prenses gelinlik modeli, belinizin inceliğini ön plana çıkararak eşsiz bir görünüme sahip olmanıza yardımcı olacak

CINDERELLA

Kabarık Dantel Katlı Gelinlik Modeli

Alışılmışın dışında farklı dantel katlarıyla enfes bir tasarımı olan kabarık etekli gelinlik modeli. Etek suyu dantellerinin muhteşem detaylarıyla bütünleşen kuyruğuyla içinde prenses gibi hissedeceksiniz.

 

CLARA

İllüzyon Yaka Prenses Gelinlik Modeli

Ten rengi ya da tamamı kemik tonlarında beden görünümü, üst modelde dantel uyumunun bu kadar ahenk içinde olduğu kabarık etekli gelinlik modeli kır düğünlerinde ilk tercihiniz olacaktır. Tasarım dantellerini çok beğeneceksiniz. Örgülü değişik bir saç modeli ve kristal sade taçlarla kombinlediğinizde size istediğinizden daha fazlasını sunacaktır.

DAISY

Patlak Prenses Gelinlik Modeli

Elma vücut tipine sahipseniz ve hayalinizde prenses gelinlik giymek varsa beli V kesim olan, sihirli tasarımıyla bel bölgesini daha iyi kamufle edebileceğiniz patlak prenses gelinlik modeli. Kristal el işlemeleri ve eteğine yerleştirilen orijinal kaz tüyleri sayesinde kendinizi daha farklı ve eşsiz hissedeceksiniz.

MINNIE

Dantelli Pileli Straplez Gelinlik Modeli

Pileli etek formu üzerine kullanılan yoğu dantelleriyle en asil ve sade yönünüzü ortaya çıkaracak olan straplez gelinlik modeli. Kristal taşların kullanıldığı baş tacı, şık bir topuz ve uzun düz bir duvakla bütünleştirebilirsiniz.

BARBUDA

Kabarık Etekli Gelinlik Modeli

Üç boyutlu özel el işlemeleriyle dantellerine aşık olacağınız kabarık etekli gelinlik modeli. Şık bir teras düğünü ya da tarihi düğün mekanının yanı sıra balo salonunda tercih edebilirsiniz. Tüm gözlerin üzerinizde toplanmasını sağlayacaktır.

DUBAI

Patlak Prenses Etekli Kabarık Gelinlik Modeli

İllüzyon tül de denilen ten rengi tül üzerine dantelleri ve etek suyu detaylarıyla uzun kollu patlak prenses etekli kabarık gelinlik modeli hayallerin ötesinde olacak o muazzam gecede gerçek bir prenses gibi hissetmenizi sağlayacak.

 

PARIS

Prenses Eteği ve İhtişamlı Kuyruğuyla Kayık Yaka Gelinlik Modeli

Kayık yakanın getirdiği sofistike görünümü, metrelerce kullanılan üç boyutlu minik çiçeklerle işlenmiş muhteşem dantelleriyle pileli kabarık prenses etekli kuyruklu gelinlik modeli, zengin görünümü ihtişamı ve modern yapısıyla balo tipi düğün konseptleri seçiminde ön planda yer almaktadır.

VENICE

Kuyruklu Kabarık Gelinlik Modeli

İşlemeli zarif dantelleri, derin göğüs dekoltesi ihtişamlı kuyruğu ve dantelin kabarık etekle buluştuğu prenses gelinlik modeli düğününüzde güzelliğinize güzellik katacak.

KARLEK

Transparan Prenses Gelinlik Modeli

Transparan yan parçalarıyla beli daha ince gösteren tasarımıyla, öpücük yaka ve kollara inen işlemeli dantellerin güzelliğini bir arada yaşayacağınız kabarık etekli gelinlik modeli. Çok şık ve aynı zamanda iddialı tasarımız enfes dantellerine bayılacaksınız.

KUKONDA

Pileli Kuyruklu Kayık Yaka Gelinlik Modeli

Kayık yaka formu ve pileli etek kalıbıyla, tamamı muhteşem dantellerle tasarlanan üzerine yerleştirilen üç boyutlu mini çiçeklerin el işlemelerinin enfes bir görünüm sağladığı kabarık etek gelinlik modeli. Çarpıcı etkisini tüm davetlileriniz hissedecek. İhtişamlı düğünlere ayrı bir hava katacak muhteşem bir seçim.

LIEBE

Prenses Gelinlik Modeli

Beden kısmındaki drapeler vücudunuzu daha kusursuz bir şekilde ön plana çıkarırken etek kısmında kullanılan yoğun dantel formuyla dikkat çeken kabarık prenses gelinlik modeli.

DANIELA

Kabarık Prenses Etekli Kayık Yaka Gelinlik Modeli

Kayık yaka gelişinden ges kollarına kadar inan işlemeli dantelleri transparan beden yapısıyla enfes duruyor. Kabarık prenses eteğinin tüm kenarlarında işlemeli dantellerin yer aldığı kuyruklu gelinlik modeli. Transparan dekolteli, kapalı ve tesettürlü gelinlik alternatifleri olan bir modeldir. İhtişamlı düğünlere renk katacak seçkin bir tasarım.

DELAILA

Kraliçe Yaka Etek Volanlı Balo Tipi Gelinlik Modeli

Çok küçük taşlarla işlenen el emeği göz nuru dantelleriyle göreni etkisi altına alan, zarif dekolteleri barındıran, kraliyet sembollerini andıran iddialı omuzlarıyla ve yılın son trendi volan eteklerle çok hareketli balo tipi gelinlik modeli. Bambaşka tasarımıyla enfes bir seçim.

ELISA

Dantelli Kuyruklu Prenses Etek Dekolteli Gelinlik Modeli

Bedeni saran özel kenar dantellerin tüm etek etrafını sardığı, el emeği değerli taş işlemelerin derin göğüs dekoltesiyle tamamen baştan çıkarıcı bir görünüme sahip, uzun kuyruklu prenses gelinlik modeli. Saray konseptleri ve balo salonlarında gerçekleşen düğün konseptlerinde fark yaratacaktır.

FELICIA

Uzun Kollu İşlemeli Dantelli Gelinlik Modeli

Kıvamında kullanılan göğüs dekoltesi ve uzun kol formuyla tasarlanan, armut vücut tipine sahip gelin adayları için ideal bir seçim olan gelinlik modeli. Kol kısmına ve bedene yerleştirilen işlemeli dantelleri gelinliğe romantik bir hava katarken, etek ucundaki işlemeli dantelleri, derin V yakası modele feminen bir tarz katıyor.

GABY

A Kesim Fransız Dantelli Gelinlik Modeli

Bütün bakışları üzerinizde toplayacak tarzda, lez danteller üstünde işlemeli aplikeleriyle fark yaratan, kayık yaka A kesim gelinlik modeli. Transparan ya da kapalı opsiyonlarıyla romantik, şık ve kadınsı bir tasarım.

GISELA

İllüzyon Yaka Yoğun İşlemeli Kuyruklu Gelinlik Modeli

Hayal tül üzerine yoğun işlemeli dantellerin çok zengin bir görünüm sunduğu, simli etek üzerine uzun kuyruklu gelinlik modeli. Özel bir hava katan dantel ve işleme detaylarıyla derin göğüs dekoltenin birleştiği büyüleyici bir tasarım.

HALLEY

Kayık Yaka Dantelli Pileli Prenses Etek Gelinlik Modeli

Kayık yaka formu ve kabarık pileli etek tasarımıyla tamamlanan, değerli taşlarla işlenmiş farklı dantelleriyle eşsiz ve görkemli gelinlik modeli. Muhteşem dantelleriyle ihtişam ve asaleti aynı anda size sunuyor. Tercihinizi daha gösterişli bir gelinlikten yana kullanmak istiyorsanız Halley tamda size göre!

ILONA

İnce İp Askılı Dantel Kenarlı Kuyruklu Prenses Gelinlik Modeli

İnce spagetti askılarından omuzlara düşen işleme sarkaçları, straplez yaka gelişi üzerine tüm bedeni saran işlemeli dantellerin kuyruklu tüm etek kenarında devam ettiği ihtişamlı prenses gelinlik modeli. Romantik desenlerin ustaca kullanıldığı bu ışıltılı tasarıma bayılacaksınız. Özellikle tarihi mekan, davet salonu gibi alanlarda yapılacak düğünler için uygun olan bu kabarık eteği, görkemli kuyruğuyla size muhteşem bir hava katacak.

KENDRA

Derin Dekolteli İşlemeli Kuyruklu Balo Tipi Gelinlik Modeli

İnce ip askıları ve derin göğüs dekoltesiyle dikkat çeken, bedende yoğun el emeği inci işlemeleri, etek pileleri ve kare desenli sim tül katları ve uzun kuyruğuyla son derece zarif detaylara sahip, ihtişamlı ve zengin bir tasarım olan prenses gelinlik modeli.

SERENA

Kabarık Volanlı Gelinlik Modeli

Kat kat asimetrik volanlı tüllerle hareketlendirilmiş eteği, işlemeli dantelleriyle farklı bir tasarım sunan, transparan ya da kapalı alternatifleriyle, derin göğüs ve sırt dekoltesiyle göreni hayran bırakacak kabarık gelinlik modeli. Özelikle tarihi otellere ya da kapalı şık salon düğünlerine çok yakışacak bu modeli hafif dağınık bir topuzla kullanabilirsiniz.

TAMARA

Görkemli Kuyruğuyla Balo Tipi Gelinlik Modeli

Tam ayarında göğüs dekoltesinin düşük omuzlardaki kayık yaka görüntüsüyle son derece romantik duran, işlemeli dantelleri, pileli ışıltılı eteği ve ihtişamlı kuyruğuyla, gösterişten vazgeçemeyenler için enfes bir seçim olan prenses gelinlik modeli. Görkemli düğün konseptlerinde zarafetinizi en iyi yansıtacak özel bir tasarım.

AIDA

Pırıltılı Kristal İşlemeli Korseli Gelinlik Modeli

Işıl ışıl parlayan tamamen işlemeli, A kesimli eteği ve farklı beden formlu Aida modeli düğününde tüm dikkatleri üzerine toplamak isteyenlerin tercihi.

BATHILDE

Kuyruklu İlüzyon Yakalı Kabarık Gelinlik Modeli

İllüzyon yaka ve kol detaylarına sahip yarı transparan Bathilde modelimiz, iki buçuk metre uzunluğunda kuyruğa sahip olan, etek uçları tamamen el işlemesi kenarsularıyla süslenmiş bir modeldir.

CARLOTTA

V Yaka Uzun Kollu Kabarık Gelinlik Modeli

Damask desenli dantelleri ve prenses etek kalıbıyla Carlotta modeli.

DONNA

V yakalı İşlemeli Dantelli Kabarık Gelinlik Modeli

Prenses etekli, V yaka Donna modelimizin etek uçları da aynı dantelin kenarsularıyla süslenmiştir. Tüm danteli el işlemeleriyle süslü olan modelimiz kabarık etekli gelinlik seven gelinlerimiz için idealdir.

ESCLAUS

Kat Kat Etekli Balenli Dantelli Gelinlik Modeli

Tül parçalarından oluşan katlı etekleriyle ve kristal prizmalı işlemeleriyle korseli bedeni sizi tam sararak alışılmışın dışında görünmenizi sağlayacaktır.

ESMERALDA

Kraliçe Yakalı Kabarık Prenses Etekli Gelinlik Modeli

Gösteriş seven gelin adaylarımız için ideal olacak Esmeralda modeli farklı kesimdeki bedeniyle sizi hem olduğunuzdan daha ince belli gösterirken, hem de pileli, sim ve dantel detaylı eteğiyle düğününüzde kimsenin gözünü sizden alamamasını sağlayacaktır.

FIGARO

Kat-katlı Dantelli Kabarık Gelinlik Modeli

En yeni trendlerden biri olan kat kat tüllerin işlemeli şerit dantellerle kombininden oluşan Figaro modeli farklılık arayan gelin adayları için birebir.

FLORA

Kordone Dantelli A Kesim Prenses Yaka Gelinlik Modeli

Belinizi ortaya çıkaracak A siluetiyle Flora modeli, çift kordoneli danteliyle ve ince kemeriyle vücudunuzu sararak sizi fit bir görünüme kavuştururken, omuzlardaki üç boyutlu dantelleriyle romantik bir hava verecektir.

JOANNE

İspanyol Kollu Tüylü Dantelli Gelinlik Modeli

Tüy ve dantellerle süslenmiş İspanyol kollu Joanne modeli sandık yakası ve dekolteli yarı transparan bedeniyle çok güzel bir ahenk oluşturuyor.

KATHERINE

Prenses Yakalı Prenses Etekli Kuyruklu Gelinlik Modeli

Prenses formlu piliseli etekleri ve kayık yakalı bedeniyle Katherine modeli omuzları geniş göstererek belinizi olduğundan çok daha ince durduracaktır.

LAURENCE

V Yakalı Uzun Kollu Fransız Dantelli Gelinlik Modeli

V yakalı gelinlik modellerimizden olan Laurence, Fransız lez dantelleri ile çiçek ve dal desenli boncuk işlemeli dantellerin kombinesiyle süslenmiş olan A kesimli eteğe sahip olan, illüzyon kol ve yaka detayına sahip olan bir gelinliktir.

MACHBETH

Prenses Tül Etekli Dantelli Gelinlik Modeli

Gösteriş seven gelinlerin favorisi olacak Machbeth modelimiz; birçok farklı detayı içerisinde bulundurmaktadır. Asimetrik tasarlanan yaka detayı hem omuzlarda hem de kollarda kullanılabilinmektedir.

Dantellerle süslenmiş gren detayları etek ucunu süslerken; eteğin yanından başlayan volanlar kuyruklara kadar uzanmıştır.

MARGO

Prenses Etekli Kuyruklu Gelinlik Modeli

Masal prenseslerini aratmayan muhteşem kuyruğu, gümüş dantellerle bezeli siluetiyle Margo modelimiz yaka formu ve geniş etekleriyle hoş bir hava yaratıyor.

SUSANNA

Pelerin Detaylı Eteksulu Gelinlik Modeli

Kenarsuyuyla süslenmiş ışıl ışıl eteğiyle A formundaki Susanna modeli bedenindeki el işlemeli danteliyle fark yaratacak pelerini ve sırt dekoltesiyle klasiğin modernize edilmiş yorumu.

VALENTINE

Kabarık Prenses Etekli Dantelli Gelinlik Modeli

Simli ve pile detaylı, işlemeli kenarsuları ile süslenmiş eteği ve korseli bedeniyle tam bir prenses model gelinlik örneği olan Valentine modeli kesme boncuklarla süslemeli bir yaka detayına sahiptir.

VELMA

Simli Straplez  A Kesim Gelinlik Modeli

Tamamen gümüş sırmalı simli dantelleriyle dikkatleri üstüne toplayan Velma modeli, gümüş boncuklu işlemeleriyle çok güzel bir uyum içindedir. A kesimli eteğe sahip olan gelinlik modeli, takılıp çıkartılabilen balon kollarıyla da iki farklı görünüme imkan sağlıyor.

VIOLETTA

V Yaka Uzun Kollu İşlemeli Dantelli Gelinlik Modeli

V yaka, illüzyon kollu, tamamen el işlemesi dantellerden oluşan Violetta modeli hem çok şık, hem de çok gösterişli.

VIVIAN

A Kesim Tüllü İşlemeli Duvak Ve Pelerin Detaylı Gelinlik Modeli

Saçlardan kollara uzanan farklı duvak detayıyla birlikte giyilen Vivian modeli büzgülü tüllerle süslenen eteği ve el işlemesi swarovskilerle bezeli bedeniyle detaylarla dikkat çekmek isteyen gelin adayları için en uygun modellerden biridir.

MIA

Kaz Tüylü Drama Etekli Gelinlik Modeli

Belindeki swarovski ve kristal prizmalarla çalışılmış el işlemesi kemeri, kuş tüylerinden tane tane yapılmış bedeni ve gösterişli drama eteğiyle Mia modeli göz alıcı bir sadeliğe sahip.

GLINDA

Sandık Yaka Gümüş Simli Ve İşlemeli Gelinlik Modeli

Gösteriş ve ışıltı sevenlerin ilk tercihi olacak Glinda modeli geniş ve hareketli bir etek formundan oluşmakla birlikte sandık yaka formundadır. Bedendeki işlemeli gümüş dantelleri ise parlayan simli eteğiyle çok güzel bir uyum yakalamıştır.

EN SON HABERLER İÇİN ABONE OLUN!

Bizi Takip Edin