ASDVildan Hanım

Vildan Hanım

Minnie modelini çok güzel taşıyan Vildan Hanım ve İsmail Beye mutluluklar dileriz Elit güpürler ve özel kenar dantelleri ile zengin bir görünüme sahip olan Minnie modeli içinde gerçek bir prenses gibi hissedeceksiniz. Straplez bedeni ve geniş eteği bel kenarlarında daha da kabarık bir görünüme kavuşuyor.

ASDDilek Tiras

Dilek Tiras

Merhabalar Daha üzerime geçirirlerken dantelinin kalitesi minik incileri ve tatlı tatlı parıldayan boncuklarıyla gözlerimi kamaştıran ve hah işte tamam bu dedirten Minnie gelinliğimi büyük bir zevkle giydim hem de hiç dantel gelinlik düşünmezken O kadar zarif ve asil ki içinde kendimi çok özel hissettim Bu güzel gelinliği tasarlayan diken üzerinde her türlü emeği bulunanlara sonsuz teşekkür ederim Ve özellikle Antalya DreamOn mağazasından Sermin hanım ve Gülay hanıma katkıları ve tatlı dilleri için çok teşekkür ederim Elit güpürler ve özel kenar dantelleri ile zengin bir görünüme sahip olan Minnie modeli içinde gerçek bir prenses gibi hissedeceksiniz. Straplez bedeni ve geniş eteği bel kenarlarında daha da kabarık bir görünüme kavuşuyor.

ASDEsra Kutlar ve Levent Bayram

Esra Kutlar ve Levent Bayram

Gaziantep DreamON Plaza Elit güpürler ve özel kenar dantelleri ile zengin bir görünüme sahip olan Minnie modeli içinde gerçek bir prenses gibi hissedeceksiniz. Straplez bedeni ve geniş eteği bel kenarlarında daha da kabarık bir görünüme kavuşuyor.

ASDEsra Kutlar

Esra Kutlar

Gelinliğimi 3 defa giymek kısmet oldu ama yinede giymelere doyamadım her defasın da daha da aşık oldum Gaziantep DreamON Plazaya çok teşekkür ederim Elit güpürler ve özel kenar dantelleri ile zengin bir görünüme sahip olan Minnie modeli içinde gerçek bir prenses gibi hissedeceksiniz. Straplez bedeni ve geniş eteği bel kenarlarında daha da kabarık bir görünüme kavuşuyor.

ASDEce Çiçekköklü -İskenderun

Ece Çiçekköklü -İskenderun

DreamON Plaza Elit güpürler ve özel kenar dantelleri ile zengin bir görünüme sahip olan Minnie modeli içinde gerçek bir prenses gibi hissedeceksiniz. Straplez bedeni ve geniş eteği bel kenarlarında daha da kabarık bir görünüme kavuşuyor.

ASDEce Çiçekköklü -İskenderun

Ece Çiçekköklü -İskenderun

DreamON Plaza Elit güpürler ve özel kenar dantelleri ile zengin bir görünüme sahip olan Minnie modeli içinde gerçek bir prenses gibi hissedeceksiniz. Straplez bedeni ve geniş eteği bel kenarlarında daha da kabarık bir görünüme kavuşuyor.

ASDDreamON Plaza Gaziantep

DreamON Plaza Gaziantep

Elit güpürler ve özel kenar dantelleri ile zengin bir görünüme sahip olan Minnie modeli içinde gerçek bir prenses gibi hissedeceksiniz. Straplez bedeni ve geniş eteği bel kenarlarında daha da kabarık bir görünüme kavuşuyor.

ASDDenise Suarez

Denise Suarez

DreamON Coruna İspanya Elit güpürler ve özel kenar dantelleri ile zengin bir görünüme sahip olan Minnie modeli içinde gerçek bir prenses gibi hissedeceksiniz. Straplez bedeni ve geniş eteği bel kenarlarında daha da kabarık bir görünüme kavuşuyor.

MINNIE
13/20

Dantelli Pileli Straplez Gelinlik Modeli

Pileli etek formu üzerine kullanılan yoğu dantelleriyle en asil ve sade yönünüzü ortaya çıkaracak olan straplez gelinlik modeli. Kristal taşların kullanıldığı baş tacı, şık bir topuz ve uzun düz bir duvakla bütünleştirebilirsiniz.

BU ÜRÜNÜ TAŞIYAN MÜŞTERİLERİMİZ

Yeni Sezon gelinlik Modellerimizi İncelediniz mi?


EN SON HABERLER İÇİN ABONE OLUN!

Bizi Takip Edin