En Güzel Gelinlik Modelleri İyi günde ve kötü günde, hastalıkta ve sağlıkta, Yoksullukta ve bollukta ve kalbimin her atışında senin yanında olacak ve seni seveceğim.

AMORE

Sırt Dekolteli Üç Boyutlu Gelinlik Modeli

Yoğun üç boyutlu mine çiçekler ve el işlemeleriyle dikkat çeken, ince askılı A kesim omuz sarkaçlı gelinlik modeli. ihtişamlı yapısıyla davetlileriniz gözlerini sizden alamayacak. Tam anlamıyla prenses gibi hissedeceğiniz enfes bir tasarım.

CARU

Ges Kollu A Kesim Gelinlik Modeli

Omuzlarınızın güzelliğini ön plana çıkaran tarzıyla, Fransız dantellerinin büyülü etkisini birleştiren A kesim ges kollu gelinlik modeli. Gerek tarzı gerek kalıbı ve dantel detaylarıyla sofistike bir görünüm sağlayacaktır.

CINTA

Dantel Helen Gelinlik Modeli

Tamamı gösterişli dantelle bütünleşen hem helen tarzı hem de A kesim olarak değerlendirebileceğiniz gelinlik modeli. Kayık yaka formu, büzgüsüz bel oturuşu ve kuyruğuyla muhteşem bir etki bırakacaktır.

ELSKA

Sırt Dekolteli Gelinlik Modeli

Tasarım sırt dekoltesi ev Fransız dantellerinin muhteşem uygulamalarıyla fark yaratan A kesim gelinlik modeli. Sade ve iddialı duruşuyla en güzel halinizi ortaya çıkaracak.

GRA

Drapeli Straples Gelinlik Modeli

Muntazam göğüs kesimi, eteğe dik yerleştirilen el işlemeleriyle süslenen romantik esintiler taşıyan helen gelinlik modeli. Özellikle elma vücut tipindeki gelin adaylarına çok yakışacaktır. Saçlarınızı açık ve dalgalı kullanabileceğin bu modelle kendinizi kusursuz hissedeceksiniz.

GUGMA

Kayık Yaka Uzun Kollu Gelinlik Modeli

Farklı dantel akışı, omuzları dışarıda bırakan kol formuyla asilliğinizi bir adım daha öteye taşıyacak A kesim sırt dekolteli gelinlik modeli. Uzun dantelli bir duvak ve şık bir topuzla bütünleştirdiğinizde sonuç muhteşem olacaktır.

KHAIRTAI

Etek Kenarı Dantel Gelinlik Modeli

Omuz askılı ve şık sırt dekoltesi barındıran tasarımıyla ön plana çıkan dantel ağırlıklı A kesim gelinlik modeli. Şık bir teras düğünü ya da tarihi düğün mekanının yanı sıra balo salonuna da uygun bir modeldir.

LUBOV

Pile Etek Sırt Dekolteli Gelinlik Modeli

Yoğun pileli etek formu ve transparan sırt dekoltesiyle kendinizi daha özel hissettirecek özel dantellerine ilk bakışta vurulacağınız enfes tasarım. Daha serbest bir saç modeli ve kristal bir taçla tamamladığınızda hayal ettiğiniz görünümü size sunacağından emin olabilirsiniz.

MILA

Askılı A Kesim Gelinlik Modeli

Askı formu ve kordoneli dantel süslemeleriyle kendinizi daha rahat ve şık hissetmenizi sağlayacak A kesim askılı gelinlik modeli. Özellikle armut vücut tiplerinde gerek beden boyu gerek A kesim etek formuyla vücudu daha orantılı gösterecek ve belin inceliğini ön plana çıkaracaktır. 

RENMEN

Yüksek Bel A Kesim Gelinlik Modeli

Belde kullanılan drapesi, kayık yaka formu ve kalıbıyla yüksek bel A kesim gelinlik modeli. Sade bir ağırlığı ve gösterişli bir tasarımı arayanların tercihi.

SZERELEM

Sarkaç Tasarımlı A Kesim Gelinlik Modeli

Yüksek bel kesiminde uygulanan yoğun işlemeleri, omuzlardan ve kemerden sarkan kristalleri ve dantel aplikelerin muntazam yerleşimiyle tasarlanan A kesim gelinlik modeli. Işıl ışıl olmaya hazırsanız bu tasarımı en kısa zamanda incelemenizi tavsiye ederiz.

TRESNA

Üç Boyutlu Dantelli A kesim Gelinlik Modeli

Üç boyutlu mini çiçeklerin elde yapılan işlemeleriyle enfes dantellerine bayılacağınız modern tasarım A kesim gelinlik modeli. Özellikle kır ve havuz başı olacak düğünlerde örgülü dağınık bir saç ve doğal bir el buketiyle büyüleyici bir tercih olacaktır.

AI

Fransız Dantelli Balık Gelinlik Modeli

Dize kadar vücudu saran özel Fransız dantelinin ağırlıkla kullanıldığı balık gelinlik modeli, kum saati vücut tipine sahipseniz işte bu modeli bir kez daha incelemenizi tavsiye ederiz. Kristal bir baş tacı ve renkli el buketiyle tamamlandığında size ayrı bir hava katacağından emin olabilirsiniz

MEILE

Katlı Prenses Etek Gelinlik Modeli

Gösterişli işlemeli beden dantelleri ve etek ucundaki zarif dantellerle romantik bir bütün oluşturan şık sırt tasarımıyla içinde çok özel hissedeceğiniz prenses gelinlik modeli.

RATA

Drapeli Patlak Prenses Gelinlik Modeli

Drapeli üst beden formunun dantel ve tülle birleştiği derin sırt dekoltesine bayılacağınız patlak prenses gelinlik modeli. Hotel ve salon konseptinde olacak düğünleri için kayık yaka formuyla da enfes bir seçim.

KARLEK

Transparan Prenses Gelinlik Modeli

Transparan yan parçalarıyla beli daha ince gösteren tasarımıyla, öpücük yaka ve kollara inen işlemeli dantellerin güzelliğini bir arada yaşayacağınız kabarık etekli gelinlik modeli. Çok şık ve aynı zamanda iddialı tasarımız enfes dantellerine bayılacaksınız.

LIEBE

Prenses Gelinlik Modeli

Beden kısmındaki drapeler vücudunuzu daha kusursuz bir şekilde ön plana çıkarırken etek kısmında kullanılan yoğun dantel formuyla dikkat çeken kabarık prenses gelinlik modeli.

KUKONDA

Pileli Kuyruklu Kayık Yaka Gelinlik Modeli

Kayık yaka formu ve pileli etek kalıbıyla, tamamı muhteşem dantellerle tasarlanan üzerine yerleştirilen üç boyutlu mini çiçeklerin el işlemelerinin enfes bir görünüm sağladığı kabarık etek gelinlik modeli. Çarpıcı etkisini tüm davetlileriniz hissedecek. İhtişamlı düğünlere ayrı bir hava katacak muhteşem bir seçim.

INGRID

A Kesim Sade Gelinlik Modeli

Ağır Mikado kumaşla tasarlanan sadece askı detayı ve derin sırt dekoltesinde zenginleşen dantelleri ve beldeki fiyonklu kuyruk formuyla son derece ağır ve sade gelinlik modeli. 

MAITE

Şifon Etek Sade İnce Askılı Gelinlik Modeli

Vücudunuzu muhteşem bir şekilde saracak el emeği drapelerin tasarımına ve üzerine yerleştirilen özel dantellerine bayılacağınız ince askılı şifon gelinlik modeli. Multi şifon kumaşın tüm akıcılığı ve uçuş uçuş etekleriyle büyüleyici bir etki yaratacak.

AROHA

Pileli Yüksek Bel Gelinlik Modeli

Gerek pileli etek formu gerek drapeli yüksek bel kesimiyle, tümü dantel üzerine yerleştirilen üç boyut dantelleriyle belinizin inceliğini ön plana çıkaran yüksek bel gelinlik modeli. Farklı askı formunu çok seveceğiniz özel bir tasarım.

EN SON HABERLER İÇİN ABONE OLUN!

Bizi Takip Edin