ASDMerve ve Semih

Merve ve Semih

DreamON Kızılay Şubesi Dilek Hanım ve ekibine sonsuz teşekkürler Fairytale koleksiyonundan Clementine modeli hayallerimin gelinliği oldu En mutlu günümü sayenizde harika anılarla hatırlayacağım Romantik gelinler için ideal olan, tül etekli fransız danteli, güpür ve yoğun el işlemesi uygulanmış prenses etek gelinlik modeli. Derin V yaka işlemeler ile bitirilmiş, geniş eteğin tüm kenarı işlemeli fransız dantelleri bulunmaktadır. Koyu lacivert renkteki grogren kemeri, değişik renklerde de kullanılabilmektedir.

ASDŞebnem Özyurtseven

Şebnem Özyurtseven

Clementine modeli gelinliğimi çok beğenerek giydim Başta Derya Hanım olmak üzere bütün Gaziantep Dreamon ailesine teşekkür ederim Romantik gelinler için ideal olan, tül etekli fransız danteli, güpür ve yoğun el işlemesi uygulanmış prenses etek gelinlik modeli. Derin V yaka işlemeler ile bitirilmiş, geniş eteğin tüm kenarı işlemeli fransız dantelleri bulunmaktadır. Koyu lacivert renkteki grogren kemeri, değişik renklerde de kullanılabilmektedir.

ASDZühal Yapar

Zühal Yapar

DreamON Çerkezköy Romantik gelinler için ideal olan, tül etekli fransız danteli, güpür ve yoğun el işlemesi uygulanmış prenses etek gelinlik modeli. Derin V yaka işlemeler ile bitirilmiş, geniş eteğin tüm kenarı işlemeli fransız dantelleri bulunmaktadır. Koyu lacivert renkteki grogren kemeri, değişik renklerde de kullanılabilmektedir.

ASDDreamON Çerkezköy

DreamON Çerkezköy

Romantik gelinler için ideal olan, tül etekli fransız danteli, güpür ve yoğun el işlemesi uygulanmış prenses etek gelinlik modeli. Derin V yaka işlemeler ile bitirilmiş, geniş eteğin tüm kenarı işlemeli fransız dantelleri bulunmaktadır. Koyu lacivert renkteki grogren kemeri, değişik renklerde de kullanılabilmektedir.

ASDSelvi Keskin Kart

Selvi Keskin Kart

Merhaba KONYA DREAMON mağazanızdan aldığım gelinlik çok beğenildi büyük bir zevkle giydim Sibel Hanım ve ekibine güler yüzlü içten ve samimi olmalarından dolayı da çok çook teşekkür ederim Romantik gelinler için ideal olan, tül etekli fransız danteli, güpür ve yoğun el işlemesi uygulanmış prenses etek gelinlik modeli. Derin V yaka işlemeler ile bitirilmiş, geniş eteğin tüm kenarı işlemeli fransız dantelleri bulunmaktadır. Koyu lacivert renkteki grogren kemeri, değişik renklerde de kullanılabilmektedir.

ASDBüşra ve Halil Bozkurt

Büşra ve Halil Bozkurt

Merhabalar ben gazimuhtarpasa müşterinizim clementine gelinliğimi çok severek giydim ve çok beğeni aldım herşey için teşekkürler Romantik gelinler için ideal olan, tül etekli fransız danteli, güpür ve yoğun el işlemesi uygulanmış prenses etek gelinlik modeli. Derin V yaka işlemeler ile bitirilmiş, geniş eteğin tüm kenarı işlemeli fransız dantelleri bulunmaktadır. Koyu lacivert renkteki grogren kemeri, değişik renklerde de kullanılabilmektedir.

ASDEsra & Hasan

Esra & Hasan

Merhaba Gelinliklerinizin hepsi ayrı bir güzel emeğinize yüreğinize sağlık Fotoğraflara bakarken iyi ki DreamON u tercih ettim diyorum Romantik gelinler için ideal olan, tül etekli fransız danteli, güpür ve yoğun el işlemesi uygulanmış prenses etek gelinlik modeli. Derin V yaka işlemeler ile bitirilmiş, geniş eteğin tüm kenarı işlemeli fransız dantelleri bulunmaktadır. Koyu lacivert renkteki grogren kemeri, değişik renklerde de kullanılabilmektedir.

CLEMENTINE
22/64

Evvel zaman içinde… Çok özel bir şeyler olmak üzere! Kalbinin derinliklerinde ölümsüz aşkın büyüsünü keşfetmeye hazır ol. Sonsuz aşkın kapıları sizin için aralıyor.

BU ÜRÜNÜ TAŞIYAN MÜŞTERİLERİMİZ

EN SON HABERLER İÇİN ABONE OLUN!

Bizi Takip Edin