ASDMerve Çetin

Merve Çetin

Süper asil gelinliğimin en ufak detayıyla ilgilenerek hazırlayan içime sinene kadar uğraşan DreamON dan Dilek Hanıma teşekkürler A kesim, uzun kollu V-yaka, göğüsü pileli çok özel işlemeleri olan dantelli romantik bir gelinlik modeli. Sırtının V şeklinde açık ve dantelle süslemiş olması gelinliğin romantik havasını daha da vurguluyor.

ASDRaziye Çelik

Raziye Çelik

Merhabalar gelinliğim Gaziantep DreamON dan Emma Modeli Personelinizin ilgisi için tekrar teşekkür ederim A kesim, uzun kollu V-yaka, göğüsü pileli çok özel işlemeleri olan dantelli romantik bir gelinlik modeli. Sırtının V şeklinde açık ve dantelle süslemiş olması gelinliğin romantik havasını daha da vurguluyor.

ASDRabia Karaçalı

Rabia Karaçalı

Hayatımın dönüm kararını bu kadar güzel noktaladığı için DreamON a çoook teşekkür ediyorum iyi ki varsınız A kesim, uzun kollu V-yaka, göğüsü pileli çok özel işlemeleri olan dantelli romantik bir gelinlik modeli. Sırtının V şeklinde açık ve dantelle süslemiş olması gelinliğin romantik havasını daha da vurguluyor.

ASDDreamON Ankara Tunalı

DreamON Ankara Tunalı

En ümitsiz anımda kapılarını çaldım Güleryüzleri ve müthiş ilgileriyle bu en özel günümde kendimi harika hissetmemi sağlayan başta Selin Hanım olmak üzere tüm DreamON Tunalı ekibine sonsuz teşekkürler Onlar benim Kurtarıcı Meleklerim Zeynep & Aydın DreamON Ankara Tunalı A kesim, uzun kollu V-yaka, göğüsü pileli çok özel işlemeleri olan dantelli romantik bir gelinlik modeli. Sırtının V şeklinde açık ve dantelle süslemiş olması gelinliğin romantik havasını daha da vurguluyor.

EMMA
27/64

Evvel zaman içinde… Çok özel bir şeyler olmak üzere! Kalbinin derinliklerinde ölümsüz aşkın büyüsünü keşfetmeye hazır ol. Sonsuz aşkın kapıları sizin için aralıyor.

BU ÜRÜNÜ TAŞIYAN MÜŞTERİLERİMİZ

EN SON HABERLER İÇİN ABONE OLUN!

Bizi Takip Edin