ASDKırıkkale DreamON

Kırıkkale DreamON

DreamON Fairytale koleksiyonunda Sophie modelini çok güzel taşıyan Kırıkkale DreamON Gelinine mutluluklar dileriz Seçkin dantelli, beli tül drapeli prenses etekli bir gelinlik modeli. Sandık yaka, 3 boyutlu apliklerle beden ve bir omuz süslenmiş. Zengin pileleriyle dantel etek.

ASDÖzlem Hanım

Özlem Hanım

Kırıkkale DreamON Gelinlerinden Özlem Hanıma mutluluklar dileriz Seçkin dantelli, beli tül drapeli prenses etekli bir gelinlik modeli. Sandık yaka, 3 boyutlu apliklerle beden ve bir omuz süslenmiş. Zengin pileleriyle dantel etek.

ASDDreamON Çerkezköy

DreamON Çerkezköy

Seçkin dantelli, beli tül drapeli prenses etekli bir gelinlik modeli. Sandık yaka, 3 boyutlu apliklerle beden ve bir omuz süslenmiş. Zengin pileleriyle dantel etek.

ASDElif Koç Kaygısız

Elif Koç Kaygısız

Gelinliğimi bindallımı abiyemi çok beğenerek aldım Hepsi içime çok sindi Ailecek tüm kına ve düğün abiyelerimizi de sizden tercih ettik Her şeyimiz çok beğenildi çok teşekkür ederiz Tunalı DreamON mağazanıza çok teşekkür ediyoruz Özellikle Selin ve Süheyla Hanımlar sabırlı ve titiz çalısmalarıyla bizi çok mutlu ettiler Seçkin dantelli, beli tül drapeli prenses etekli bir gelinlik modeli. Sandık yaka, 3 boyutlu apliklerle beden ve bir omuz süslenmiş. Zengin pileleriyle dantel etek.

SOPHIE
62/64

Evvel zaman içinde… Çok özel bir şeyler olmak üzere! Kalbinin derinliklerinde ölümsüz aşkın büyüsünü keşfetmeye hazır ol. Sonsuz aşkın kapıları sizin için aralıyor.

BU ÜRÜNÜ TAŞIYAN MÜŞTERİLERİMİZ

EN SON HABERLER İÇİN ABONE OLUN!

Bizi Takip Edin