ÖDÜLLERİMİZ

Yılın Kadın Girişimcisi - 2011

Garanti Bankası, Ekonomist Dergisi ve Kagider’in beraber düzenlediği “Yılın Kadın Girişimcisi” yarışmasında, “Yöresinde Fark Yaratan Kadınlar” kategorisinde DreamON kurucusu ve tasarımcısı Serpil Karuserci 1.’lik ödülünü aldı.

41. Gurur Yılı Ödülü – GTO 2016

DreamON firmasına 41 yılı aşkın süredir Gaziantep Ticaret Odası üyesi olarak ticaret hayatına kattığımı değerden dolayı teşekkür ödülü verildi.

GAMEP – Bölgesel ve Uluslararası Marka ödülü 2015

DreamON markası Gaziantep Medya Platformu tarafından, Bölgesel ve Uluslararası Marka ödülüne layık görüldü.

En Güzel Cumhuriyet Vitrini Yarışması – 2013

DreamON olarak, 29 Ekim 2013 tarihinde Kadıköy Belediyesi ve Caddebostan Gönüllüleri Derneği’nin ortak düzenlediği “En Güzel Cumhuriyet Vitrini” yarışmasında birinciliğe layık gösterilmek, bize büyük gurur verdi.

GAGİKAD – Gaziantep’in İncileri Ödülü

DreamON kurucularından Serpil Karuserci’ye Gaziantep Girişimci İş Kadınları Derneği tarafından verilen yurtiçi ve yurt dışındaki başarılı çalışmalardan dolayı Gaziantep’in İncileri ödülü

TOBB Kadın Girişimcileri Kurulu Kurucu Başkanlık teşekkür Plaketi - 2010

DreamON kurucularından Serpil Karuserci’ye Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, Kadın Girişimciler Kurulu’ndan Kurucu Başkanlık hizmetlerinden dolayı verilen teşekkür plaketi

IF Wedding Fashion İzmir – Aziz Kocaoğlu

DreamON markası olarak kurulduğu günden bugüne kadar IF Wedding Fashion İzmir Fuarı’na ve gelinlik modasına yapmış olduğumuz katkılardan dolayı teşekkür plaketini İzmir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’ndan aldık.

ABD Konsolosu John Espinoza görüşme anısına

Kadın Girişimciliği üzerine, ülkesine yaptığı katkılardan dolayı DreamON kurucularından Serpil Karuserci’ye, Amerikan Konsolosu John Espinoza ve Konsolosluk Ekonomi Politikaları Yetkilisi J. M. Saxton-Ruiz görüşme anısına verilen hediye.

En Güzel Cumhuriyet Vitrini Yarışması - 2012

DreamON olarak, 29 Ekim 2012 tarihinde Kadıköy Belediyesi ve Caddebostan Gönüllüleri Derneği’nin ortak düzenlediği “En Güzel Cumhuriyet Vitrini” yarışmasında birinciliğe layık gösterilmek, bize büyük gurur verdi.

GAGİAD – Kadın Girişimci ödülü – 2015

DreamON kurucularından Serpil Karuserci, Gaziantep Girişimci İş Adamları derneğinin dokuzuncu ödül töreninde Kadın Girişimci ödülüne layık görüldü.

Kırıkkale Valiliği Teşekkür Ödülü

DreamON kurucularından Serpil Karuserci, Kırıkkale Vali’sinin özel daveti ve organizasyonunda; moda ve girişimcilik konuşması yaptı. DreamON gelinlik modellerinin yer aldığı defile sonrası valilik teşekkür ödülünü DreamON’a verdi.

Haci Muzaffer Bakbak Kız Meslek Lisesi Kariyer Ödülü

DreamON Kurucularından Serpil Karuserci, Haci Muzaffer Bakbak Kız Meslek Lisesi öğrencilerine yapmış olduğu konuşma ve tecrübe paylaşımları için teşekkür plaketi

Ortadoğu Ticaret Borsası – Yaşama Dokunan İnsan Ödülü – 2013

DreamON Kurucularından Serpil Karuserci’ye, Ortadoğu Ticaret Borsası tarafından, toplumsal kalkınma ve sosyal bütünlüğe kattığı değerler anısına “Yaşama Dokunan İnsan” ödülü verildi.

Mustafa Kemal Üniversitesi Teşekkür Plaketi

DreamON Kurucularından Serpil Karuserci’ye, “Kadın Girişimciler Konferansı” için üniversite de vermiş olduğu seminer ve katkılarından dolayı Rektörlük tarafından teşekkür Plaketi verildi.

Gaziantep Klübü Ödülü – 2012

DreamON Kurucularından Serpil Karuserci’ye, köklü Gaziantep Klübü tarafından, Gaziantep kültürüne katkılarından dolayı teşekkür ödülü verildi.

Rotary Klübü Teşekkür Plaket

Ev sahipliği yapılan 9. Gruplar 1. Ortak toplantısındaki katkılardan dolayı DreamON kurucu ortaklarından Serpil Karuserci’ye verilen teşekkür plaketi.

Girişimcilik Semineri Ödülü – 2012

DreamON kurucularından Serpil Karuserci, Gaziantep Sanayi Odası, Gaziantep Üniversitesi Teknopark ve Kadın Girişimciler Kurulu’nun düzenlediği Girişimcilik Seminerinde konuşmacı olarak davet edildi.

Turizm Elçileri Derneği Teşekkür Ödülü – 2011

DreamON Kurucularından Serpil Karuserci’ye “Kız Çocukları Mesleğini Seçiyor” projesine yaptığı değerli katkılardan dolayı verilen teşekkür ödülü.

Milli Eğitim Bakanlığı’ndan Teşekkür Plaketi - 2011

DreamON Kurucularından Serpil Karuserci’ye Mesleki ve Teknik Eğitim Okulları / Kurumları arası proje tabanlı beceri yarışmasına katkılarından dolayı İl Milli eğitim Müdürlüğü tarafından teşekkür plaketi verildi.

Çocuk Yuvası desteği - Türk Anneler Derneği

DreamON Kurucuları Abdullah Karuserci ve Serpil Karuserci’ye, Çocuk Yuvası çocuklarının düzenlemiş olduğu “Okuma Bayramı” törenine katkılarından dolayı teşekkür.

Kuaförler Odası Teşekkür Ödülü – 2014

DreamON markası olarak Gaziantep Kuaförlerine vermiş olduğumuz desteklerden dolayı oda tarafından verilen teşekkür ödülü

Fen Lisesi Katkılarından dolayı Onur Belgesi - 1996

DreamON Kurucuları Abdullah Karuserci ve Serpil Karuserci’ye, Vehbi Dinçerler Fen Lisesi’ne yaptığı katkılardan dolayı verilen Onur Belgesi.

EN SON HABERLER İÇİN ABONE OLUN!

Bizi Takip Edin