Online Mağazamıza Hoşgeldiniz

2019'un En Popüler Dağınık Topuz Gelin Saçı Modelleri

Tüm kadınlar, düğün günlerinde tabiri caizse bir prenses kadar güzel olmak isterler. Bu noktada, gelin saçı modeli tercihi, büyük bir önem taşımaktadır. 2019'un yaz aylarında olduğumuz şu günlerde düğün mevsiminin çoktan başladığını ifade etmek gerekir. Siz de bu yaz evlenmeyi planlıyorsanız ve hangi saç modelini tercih edeceğiniz konusunda şüpheleriniz varsa bu yazıyı bir okuyun derim!

Örgülü Dağınık Gelin Topuzu

Dağınık topuzlar; geçmişten günümüze kadar tüm düğünlerde gelinlerin en çok tercih ettiği saç modeli olmuştur. Dağınık topuz modellerinin tepeden, enseden ve yandan topuz gibi alternatifleri bulunmaktadır. Örgülü dağınık gelin topuzu; uygun bir gelinlikle beraber harikalar yaratmaktadır.

Örgülü dağınık gelin topuzu

Aksesuarlı Dağınık Gelin Topuzu

Aksesuarlı dağınık gelin topuzunda isminden de anlaşılabileceği gibi saç aksesuarı kullanılmıştır. Önlerden bırakılan tutamların, başın tam arka kısmından dağınık şekilde yapılmış topuzun eşsiz bir görüntü yarattığını ifade etmek gerekir.

Tokalı Dağınık Topuz Gelin Saçı

Bu saç modeli; tıpkı aksesuarlı dağınık gelin topuzu gibi yapılsa da taşlı toka kullanıldığı için farklı bir hava barındırmaktadır.

tokalı dağınık gelin topuzu

Yandan Dağınık Topuz Modeli

Kare yüz şekline sahip olan gelin adaylarının en çok tercih ettiği dağınık topuz modelidir. Bilhassa bukleli yandan topuz; yüz detaylarını sergilemeyi seven gelin adayları için ideal olacaktır.

Örgülü Dağınık Gelin Topuz Gelin Başı

Gelin başı denilince sizin için akan sular duruyorsa mutlaka bu modele bir göz atmalısınız! Saçlarınızın arasına çiçekler serpiştirerek, örgülü dağınık gelin topuzu modeline sahip olabilirsiniz. Askılı bir gelinlikle beraber kullandığınızda size çok yakışacağından şüpheniz olmasın!

güzel gelin topuzları ve naturel görünümlü gelin başları

Gevşek Örgülü Dağınık Gelin Topuzu

Gelin adayları arasında gevşek balık sırtı örgülü olarak bilinmektedir. Bu model, bilhassa küçük çiçeklerden oluşan saç aksesuarıyla tamamlandığında harikalar yaratacaktır.

Enseden Örgülü Dağınık GelinTopuzu

Klasik modelleri seviyorsanız bu modeli mutlaka düşünmelisiniz! Enseden başlayan bir örgüyle balerin topuzu şeklinde toplanan saçlar, sizi düğününüzün masal prensesi haline getirecektir.

dağınık topuzların verdiği doğal görünüm gelin saçında en çok istenenler arasında

Çiçekli Dağınık Topuz Gelin Saçı

Bu model sayesinde uzun saçlarınızı enseden dağınık şekilde toplayabilir ve çiçeklerle tamamlayarak şık bir görüntü elde edebilirsiniz.

Yorumlar  (0)

Yorum Yapabilmek için Lütfen Giriş Yapın