Online Mağazamıza Hoşgeldiniz

2020 Gelinlik Modelleri Trend Alarmı

2020 gelinlik trendleri belli olmuş durumda. Yeni koleksiyonlar oluşurken dikkat çeken 4 farklı stil; hem globalleşen dijital dünyanın moda tavrı dolayısıyla birbirleriyle bağlantılı, hem de bir o kadar birbirinden başka…

Gelin hep birlikte bu stillere bir göz gezdirelim.

1- Boho Chic

70’li yılların özgür moda akımının modernize edilerek yeniden yorumlanmasıyla oluşan bu tarz aslında vintage, rüstik, çingene ve hippi gibi birkaç tarzın birleşimi de diyebiliriz.

DreamON gelinlik modeli Roxie tüm DreamON mağazalarında

Çabasız güzelliğin ve rahatlığın ön planda olduğu bu akımda salaş etekler, İspanyol kollar, fırfırlar ve volan katları kendini belli eden detaylardandır.

Örgü kumaşlarla kombinlenen ipek tüller, tüy detayları ve asimetrik kol ve yakalar bu tarzın belirleyici anahtarları.

Dreamon gelinlik modeli sen çok sana yakışacak

Özgür, kendine güvenen ve doğallıktan yana olan gelin adaylarının bu tarza bayılacağından eminiz.

Boho chic tarza en çok yakışan saç stili ise doğal örgüler. Salaş ve gevşek tarzda yapılacak saçlarınızın evde kendiniz yapmışsınız gibi durması trendin en olması gereken gerekliliklerinden…  Tabii aynı tavır makyajınız için de geçerli.  Senenin trendi doğal taranmış kaşlar, hafif ve doğal tonlarda yapılmış bir göz makyajı ve dudak renginizde sürülecek bir ruj size önerdiğimiz makyaj tavsiyelerinden.

Maureen gelinlik modeli DreamON koleksiyonunun özel tasarımlarından

El buketi ya da saç aksesuarı olarak kuru çiçekler, makrome buket tutacakları ve kovboy şapkaları trendin tamamlayıcı parçalarını oluşturuyor.

Save the date çekimi için de tercih edebileceğiniz bu gelinlik tarzında farklı bir etki yaratmak için kovboy botlarını da beraber kombinlemeyi düşünebilirsiniz.

2- Barok Tarzı Esintileri

Tarihin en şaşaalı dönemlerinden olan 17. Yüzyıl akımı olan Barok tarzı dikkat çekmeyi seven ve gösterişten asla taviz vermeyen gelin adayları için ideal.

DreamON gelinlik modellerinden Figaro Barok tarzın modern bir temsilcisi

Kat katlı etekler, uzun kuyruklar, dikkat çekici omuz hareketleri, kabarık volanlar, damask tarzı desenler, gümüş işlemeler bu tarzı en iyi anlatabilecek detaylardan.

Korse tarzı vücudu saran beden kalıplarıyla kombinlenmiş abartılı etek formları özellikle Lübnan tarzı düğün konseptleri isteyen gelin adayları için en uygun modeller arasında yer almakta.

Valentine gelinlik modeli ile düğününüz görkemli bir masala dönüşebilir

Barok esintili bu gelinlikleri seçen gelin adaylarına uygun saç tarzı; geriye doğru taranmış vak dalgalarıyla açık bırakılmış ya da ön tarafı taranmış görüntüde spreylenen geriye doğru topuz yapılmış saçlardır.

Bu trendin olmazsa olmaz göz makyajı önerimiz ise eye-liner çekilmiş, gözlere dikkat çekip, dudağı biraz daha geri planda bırakan makyaj tüyoları…

gösterişli volanlar ve kaz tüyü detaylarıyla sizi kuğu gibi gösterecek bir gelinlik modeli

Gelinliğin gösterişinden dolayı bu tarz gelinlik seçmiş olan gelinlerimize beyaz gül ya da tamamen cipsolardan oluşan bir el buketi öneriyoruz.

3- Klasik Elegan

Sandık gelinlikleri olarak tabir edebileceğimiz bu zamansız gelinlik akımı ise dönemin aşırı modalarına kaçmadan, yıllar boyu her bakıldığında resimlerde hep şık görünmek isteyen, klasik tarzları seven gelin adaylarını mutlu edecek trendlerden.

klasiğin karşı konulmaz tavrını DreamON koleksiyonu gelinlik modellerinde bulacaksınız

A kesimler, Fransız dantelli balık modelleri, V yakalar ve tüllü eteklerden oluşan bu gelinlikler risk almak istemeyenlerin bir ömür içinde güven içinde hissedecekleri tarzlardır.

Aslında pek çok model kalıbını içinde barındıran bu akım, klasikleşmiş Fransız ve Türk formu gelinliklerin kombini diyebiliriz.

ihtişamlı margo gelinlik modeline bayılacaksınız

Abartıdan kaçınan, sadelikten hoşlanan, dönem modalarını abartılı bulan gelin adaylarının ilk tercihi olacak bu tarzda gelinlerimize küçük detaylarla fark yaratmalarını tavsiye ediyoruz.

Bu tarzda gelinlik seçen gelin adayları için klasik İngiliz tarzı taçlarla kombinlenmiş balerin topuzu ya da el yapımı bükme taçlarla kombinlenmiş doğal dalgalar ideal trend bütünleyicisidir.

Gelin dediğin gelinliğiyle de gelin gibi olmalıdır diyenlerdenseniz, gelinlik modelinizi buldunuz

Hafif parlatıcı sürülmüş dudaklar ve soft tonlarda yapılan bir göz makyajı tercih edebileceğiniz bu tarzı uzun orkide buketleriyle kombinleyerek farklı bir stil yakalayabilirsiniz.

4- Sofistike Romantik

Masallardan fırlamış modern zaman romantiklerinin tarzlarına ışık tutan bu akımı en iyi yansıtan trend anahtarları;

Balon kollar, ışıltılı işlemeler, çiçekli danteller ve klasiğin dışına çıkan dekolteler...

balon kollu gelinlik modelleri bu sezonun trendlerinden

Klasik tarzların yeni formlarla yorumlanmasıyla ortaya çıkan bu trend minimal tarzın yeni detaylarla da hareketlenmesi diyebiliriz.

Hem klasik tarzdan şaşmayayım hem de detaylarla fark yaratayım diyorsanız sizin için en uygun gelinlikler bu trende ait.

Susanna DreamON koleksiyonunun en iddialı gelinlik modellerinden

Sofistike Romantiklere, el buketi önerimiz sapları uzun bırakılmış gala çiçeği.  Bu tarza enseden dalgalı ve at kuyruğu şeklinde toplanmış saçlar ve buğulu göz makyajları en yakışacak tavsiyelerimizdir.

balon kollarıyla Sky gelinlik modeline biz de vurulduk

Tasma şeklinde inci ya da pırlantalarda bu stili en iyi tamamlayıcılarından olacaktır.

Yorumlar  (0)

Yorum Yapabilmek için Lütfen Giriş Yapın