Online Mağazamıza Hoşgeldiniz

A Kesim Gelinlikler Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Evlilik çok güzel bir duygu olurken, düğününüzün en güzeli siz olmak istersiniz. Bunun için gelinlik modelinizi doğru seçmeniz gerekmektedir. Gelinlik modeli seçerken ilk vermen gereken kararlardan biri sizin vücut tipinize uygun olan gelinlik modelini seçmek olmalıdır. Gelinlik etek kesimleri arasında en çok tercih edilen bir gelinlik modeli A Kesim Gelinlik Modelleri dir. Bugün sizlere, A Kesim Gelinlikler Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey konusunda bilgi vereceğim. 

A Kesim Gelinlik Nedir?

Sizlere öncelikle A model gelinliğin özelliklerinden bahsetmek istiyorum Bundan dolayı öncelikle bu kesim nedir onu tanıtalım. A Kesim, vücudun en üst bedenini sararak, göğüsleri topladıktan sonra belden aşağıya doğru A harfi şeklinde inen gelinlik kesimi olmuştur. Yani bel bölgesinden yere gelen etek modeline A Kesim denir. 

A kesim gelinlik modeli ile kalça ve basen bölgenizi gizleyebilirsiniz

A Model Gelinlik Rahat mı? Diye soruyorsanız, hemen açıklayayım. Kullanımı elbette rahattır. Her ortama ve her bedene uyum sağlayan modelinden dolayı en çok tercih edilen gelinlik modellerinden biridir. Adeta bu gelinlik kullanıcı dostudur. Bacak boyunuzu uzun gösteren bu gelinlik sizlerin beğeneceği modellerdendir. 

A Kesim Gelinlikler Hangi Vücut Tiplerine Uygundur?

Fiziği dar kesim gelinliklere uygun olmayan kişiler için A Model Gelinlikler kurtarıcı olmaktadır. Mucizevi bir şekilde, tüm vücut tiplerine uyum sağlayan bu gelinlikler, kimsenin kalbini kırıp gönlünü yerde bırakmamaktadır. En ideal vücut tipinden, kum saatinden, armut vücuda hatta ters üçgene kadar bütün vücut tipleri bu gelinlik modelini tercih edebilirler. Ben kiloluyum, giyemem diye düşünüyorsanız sakın düşünmeyin.

Özellikle minyon, orta boylu gelin adayları için ideal bir model olan A model gelinlikler, basen ve kalçaları geniş olan kadınları da mutlu edecek bir gelinlik modelidir. Belden itibaren genişlediği için kalça ve basen bölgelerini tamamen gizlemektedir.

tamamen kullanıcı dostu olan a kesim gelinlikleri en çok elma ve armut vücut tipindekiler seçmeli

Genellikle elma ve armut vücut tipine sahip olan gelin adaylarına önerilen bu model gelinlikte asıl amaç, kalça ve basen bölgesini kapatmaktır. Elma tipi vücut formlarında göğüs, kalça ve bel hemen hemen aynı ölçüde olmaktadır. 

A kesim gelinliklerde üst bedende tok bir kumaşda tercih edebilirsiniz

A kesim gelinlik, belden itibaren A şeklinde iniş yaparak bir illüzyon yaratır ve göğüs ve kalça ölçülerini orantılamaktadır. Bel bölgesinin daha ince görünmesi için bu kesimi tok kumaşlarda tercih etmelisiniz. 

Yorumlar  (0)

Yorum Yapabilmek için Lütfen Giriş Yapın