Online Mağazamıza Hoşgeldiniz

Beyaz Nikah Elbisesi Modelleri

Düğününüz için her şey hazır. Nikah gününüz bile belirlendi. Peki, o özel günde ne giyeceğinize karar verdiniz mi? Öyle bir elbise seçmelisiniz ki hem sade olmalı hem de zarifliğinizi ön plana çıkarmalıdır. Bugün sizlere, nikah elbisesi modelleri
konusunda bilgi vermeye çalışacağız. Okumaya devam edin.

Uzun Beyaz Nikah Elbisesi

Eğer nikahınıza yalnızca yakın çevrenizi çağıracaksanız bu elbise tam sizlik. Nikahtan sonra, sevdiklerinizle yemeğe çıkacaksanız eğer, uzun beyaz nikah elbisesi biçilmiş kaftan gibidir. Hem sade hem şık olan bu elbise sizi gelin gibi hissettirecektir.

Asaletinden ödün vermek istemeyen gelin adaylarına göre biçimlendirilmiş olan Uzun Beyaz Nikah Elbisesini tercih ettiğiniz takdirde, saçlarınızı mutlaka topuz yapmanızı öneriyoruz.

uzun etekli beyaz nikah elbisesiyle kendinizi gelin olarak tam bir şekilde hissedersiniz

Püsküllü Nikah Elbisesi

Hakim yakasının hemen yanından inden püskül ve güpür detayı sayesinde dikkatleri üzerine çeken Püsküllü Nikah Elbisesi, fark yaratmak isteyen gelin adayları için en ideal model olmuştur.

püsküllü nikah elbisesi

Kısa Beyaz Nikah Elbisesi

Eteğinde yer alan püskülleriyle, kanto elbise modelini anımsatan Kısa Beyaz Nikah Elbisesi, gelin adaylarının çok hoşuna gidecektir. Asaletini koruyan gelin adayları için tasarlanmış olan bu model, sizi çok mutlu edecek.

kısa beyaz nikah elbisesi

Halter Yaka Nikah Elbisesi

Boyunda bağlama detayı olan, uzun etekli Halter Yaka Nikah Elbisesi, şıklığınızı iki katına çıkaracaktır. Dekolte seven ama aynı zamanda dekoltenin dikkat çekmesini istemeyen gelin adayları için ideal bir modeldir.

Halter yaka nikah elbisesi

Uzun Kollu Nikah Elbisesi

Özellikle kış ve sonbahar zamanlarında evlenecek gelin adayları için tercih edilen Uzun Kollu Nikah Elbisesi, kalın kumaşı ve uzun koluyla, ağır bir nikah elbisesidir.

midi boy beyaz nikah kıyafeti

Katlı Beyaz Nikah Elbisesi

Üzerinde yer alan kabartmalı deseniyle birlikte kullanılan kat kat eteğiyle göz kamaştıran Katlı Beyaz Nikah Elbisesi en az gelinliğiniz kadar ilgi çekici olacaktır. Dikkat çekmeyi seven gelin adayları için muhteşem bir elbisedir.

uzun kollu nikah elbisesi

Beyaz Nikah Elbisesi

Nikah elbiseleri genellikle beyaz renk olmaktadır. Küçük detaylarla şık hale gelen Beyaz Nikah Elbisesi tek omuzdan inen kolu ve eteğinin üzerinde yer alan tül ile muhteşem bir model olmuştur. Bu nikah elbisesine en iyi saç modeli şüphesiz at kuyruğudur.

Şapkalı Nikah Elbisesi

Vintage tarzını seven gelin adayları tarafından çoğunlukla tercih edilen şapkalı nikah elbisesi, kafes duvağı ve şapkasıyla dikkat çekmektedir. Eğer bu tarz uzun ve sade bir nikah elbisesi seçecekseniz, o elbiseyi mutlaka eldivenle tamamlayabilirsiniz.

Yorumlar  (0)

Yorum Yapabilmek için Lütfen Giriş Yapın