Online Mağazamıza Hoşgeldiniz

Beyaz Nikah Elbisesi Modelleri

Evlenme teklifi, söz ve nişan gibi güzel organizasyonlar bittikten sonra sıra evlenme törenine geldi. Pek çok kadın nikah eğlencesinde ya da nikahlarında ne tür elbiseler giyeceklerine karar veremiyorlar. Biz de Dreamon’un en güzel ve şık nikah elbisesi modellerini sizler için derledik.

Dar Uzun Beyaz Nikah Elbisesi

Nikah elbisesi seçiminde kararsız kalan bayanlar için en çok tercih edilebilecek elbise modelleri arasında yer alır. Satenden dikilmiş olan bu elbise modeli için balık etek ya da kalem etek modelleri tercih edilebilir. Son derece zarif duran ve gelinleri bir kuğu gibi gösteren bu modelde pek çok takı da kullanılabilir. Özellikle tül süslemeler ile elbiseler biraz daha canlandırılarak kullanılabilmektedir. Sadeliği seven ve şık bir görünüm elde etmek isteyen gelinler için son derece ideal nikah elbisesi modelleri arasında yer alır.

Kısa Beyaz Nikah Elbisesi

Alışılagelmişin biraz daha dışına çıkmak isteyen gelinler için bir diğer alternatif ise beyaz kısa nikah elbisesi modelleridir. Askılı ya da straplez modellerin yanı sıra dantelli elbiseler de sıklıkla tercih edilmektedir. Önü kısa arkası uzun, dantel işlemeli ya da tül kaplamalı kısa nikah elbisesi modelleri de farklı bir görünüm kazanmaya yardımcı olur. Gelin adayları farklı renkte ayakkabı ve gelin çiçekleri ile bu nikah elbisesi modelini kombinleyebilme avantajına da sahip olabilmektedir.

Kabarık Beyaz Nikah Elbisesi

Nikah elbisesi tercihi yapmakta zorlanan ve klasikleri seven gelinler için bir alternatif de kabarık nikah elbiseleridir. Bu elbiselerin hem uzun hem de kısa olan modelleri tercih edilebilir. Dantelli, tüllü ya da boncuk işlemeli modeller hem zarif takılarla hem de zarif ayakkabılar ile kombine edilebilmektedir.

Kabarık elbiseler, gelini diğer bayanlardan ayırabilirken aynı zamanda şık bir görünüm de kazanmaya aracı olur.

Önü Kısa Arkası Uzun Beyaz Nikah Elbisesi

Genellikle sıra dışı tasarımlar seven gelin adayları için idealdir. Farklı kumaşlardan tasarlanmış ön ya da yan kısmı kısa, arka tarafı uzun olan nikah elbisesi modelleri de gelin adaylarına farklılık katmaya yardımcı olmaktadır.

Yorumlar  (0)

Yorum Yapabilmek için Lütfen Giriş Yapın