Online Mağazamıza Hoşgeldiniz

Büyük Beden Gelinlik

Fazla kilolarınızdan ötürü gelinlik seçeneklerinin asla az olduğunu düşünmeyin. Başta ünlü tasarımcılar olmak üzere birçok marka büyük beden gelinlik modellerine önem vermektedir. 2019 yılı genelinde büyük beden gelinlik modelleri daha iddialı olarak ortaya çıkmaktadır. Balık modelden düz modele, retro modelden boheme kadar her tarzda modele uyum sağlayan büyük beden gelinlik modeli gelin adaylarının beğenisine sunulmaktadır. Eğer sizde kilolu gelin adayıysanız, nasıl gelinlik seçmeliyim diye merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam edin.

büyük beden gelinlik modelleri

Büyük Beden A Kesim Gelinlik Modeli

42 bedenden başlamak üzere 60 bedene kadar değişiklik gösteren büyük beden gelinlik modelleri arasında yer alan Büyük Beden A Kesim Gelinlik Modeli ön plana çıkmaktadır. Bu büyük beden a kesim gelinlik modeli, özelikle armut vücut tipine sahip gelin adayları tarafından tercih edilmektedir. Katlı tüllerden oluşan etek tasarımları sayesinde basenlerinizi kamufle edebilirsiniz.Üst kısımda yer alan tül detayı sayesinde küçük göğüslere sahipseniz, göğüsleriniz olduğundan daha büyük görünecektir.

kilolu gelinler için gelinlik modelleri

Sırt Dekolteli Büyük Beden Gelinlik

Gelinlik seçiminizde illüzyon yaratabilmek için tüm dikkatleri en güvendiğiniz bölgeye çekebilirsiniz. Vücudunuzun alt kısmı üst kısmınızdan daha geniş ise, etek kısmınız sade, üstü işlemeli tasarımlara sahipse, ee gelinliğinizde de ufak tefek dekolte istiyorsanız Sırt Dekolteli Büyük Beden Gelinlik araştırması yapabilir, tercihinizi ondan yana kullanabilirsiniz.

DreamON mağazalarında her bedene uygun gelinlik modelleri bulabilirsiniz

Düşük Askılı Büyük Beden Gelinlik Modeli

Özellikle ilkbahar ve yaz aylarında yapılacak olan düğünlerde kilolu kişiler için gelinlik tavsiyesi istiyorsanız sizin için çok şık bir önerimiz olacaktır. Straplez yakalı olan Düşük Askılı Büyük Beden Gelinlik Modeli ile özellikle kır düğünü yapacak olan gelin adayları için uygun bir seçim olabilir. Ancak bu gelinlik modelini özelikle küçük göğüslü gelin adaylarına öneriyoruz. Bu gelinlik modelinde omuz ve kollarınızdaki fazlalıkları gizleyecek ve yarım toplattığınız topuz ile kullanabilirsiniz.

 

Yorumlar  (0)

Yorum Yapabilmek için Lütfen Giriş Yapın