Online Mağazamıza Hoşgeldiniz

Düğün Günü Gelin Tırnağı İçin Tavsiyeler

Her şeyin mükemmel olmasını istediğiniz, kusursuz bir gece için hazırlık yaptığınız düğün gününde her detay çok önemlidir. Size en çok yakışan gelinlik modelini seçtiğinize eminiz, ona uyacak gelin tacınız, duvağınız, ayakkabınız ve hatta gösterişli el buketinizi de çok beğeniyorsunuz. Saç ve makyajınızla beraber sizi son derece bakımlı ve zarif gösterecek tırnaklarınız da önemlidir.

Hayatınızın aşkıyla düğününüzde ilk dansa kalkarken çekilecek fotoğraflarda, davetlilerinizin tebriklerini kabul ederken, yüzüğünüzün nasıl şık olduğunu gösterirken ellerinizi büyük bir özgüvenle ortaya çıkarmanız gerekir. Yani tırnaklarınızın da o gün için kusursuz olmasına ihtiyacınız var.

gelinlik modelinizle tırnaklarınız birbirine uyumlu olmalıdır
Tırnaklarınızın bakımının dışında, bir de karar vermeniz gereken desen ve model çeşitleri bulunuyor. 

French Manikür gelinliklere en çok yakışan modellerdendir

French tırnak modelleri

French oje ya da French manikürü diye de geçen bu tarz her zaman şık ve zarif bir görünüm yakalayabilirsiniz. Tırnağın uç kısımlarının genelde beyaz renkte, geri kalanın ten rengi boyandığı modeldir. Gelinlik modeliniz sadeyse muhteşem uyum sağlayacaktır. Gelin çiçeğinizden sarkan beyaz bir kurdele ile de uyum yakalayabilirsiniz.

dantel desenli tırnaklarınız gelinlik modelinizle uyumlu olmalı

Dantel desenli tırnak modelleri

Gelinlikle en çok uyum sağlayan modellerden bir olduğunu söyleyebiliriz. Tüm tırnaklarınıza uygulamanız gerekmeden yalnızca birkaç tırnağınıza uygulatabilirsiniz. Gelinlik modelinizle uyum sağlatabilirseniz, fark eden davetlilerinizin takdir ederek, sizden bahsedeceklerine emin olabilirsiniz.

gelinlik modelinizin etekleri simliyse tırnaklarınıza sim çok yakışacaktır

Simli tırnak modelleri

Özellikle Berta’nın başlattığı akımla tüm Avrupa gelinlik modasını saran simli helen gelinlik modelleriyle uyum sağlayacak simli tırnaklarınızla ışıl ışıl parıldayacaksınız. Tüm tırnaklar yerine yine birkaç tırnağa uygulamanız daha şık duracaktır.

baharın enerjisini tırnaklarınızda hissetmeye ne dersiniz

Çiçek desenli tırnak modelleri

Kır düğünlerine ve özellikle de düğün konseptine uyacak tırnaklarınız sizi düğününüzle tam bir uyum içinde olmanızı sağlayacaktır. Baharın güzelliğini ve enerjisini ellerinizde hissedin.

gelinlik modelinizle uyum içinde şık ve taşlı tırnak modeli seçebilirsiniz

Taşlı tırnak desenleri

Yine gelinliğiniz taşlı bir modelse, tırnaklarınızda aynı şekilde göz alıcı olacaktır. 

ombreli tırnak modelinizle düğününüzde fark yaratın

Ombreli tırnak desenleri

Renk geçişlerinin güzelliğini yansıtan ombreli tırnak modeliyle farklı ve şık bir tarz yakalayabilirsiniz. Ombreli modeller de bu yıl oldukça trend.

düğün konsepti ve el buketinizle uyumlu bir renk tırnaklarınızda güzel duracaktır

Renkli tırnak modelleri

Daha enerjik bir görünüm sunabilen gelinlikle renkli tırnak seçtiyseniz, el buketiniz, makyajınızın tonları ve düğün konseptinizle uyum içinde olan bir renk tercih etmelisiniz.

Yorumlar  (0)

Yorum Yapabilmek için Lütfen Giriş Yapın