Online Mağazamıza Hoşgeldiniz

Gelinlik Modelinizi Ten Renginize Göre Seçin

Her zaman bir yenilik ve değişim içerisinde olan kadın modası ve modanın en göz alıcı kıyafeti olan gelinlikler, tüm genç kızların hayalini süslemekte. Eskinin tek renk ihtimali olan beyaz gelinlikleri yerini çokça alternatife bırakmış durumda.

Gelinlik modasında, tasarımcılar tarafından son on yıldır tahtı devrilmiş bir renk olan olan klasik beyaz yerini çoğunlukla farklı tonlarda kırık beyazdan, koyu krem ve şampanya renklerine farklı seçenekler, gelin adaylarına sunuluyor.

Beyazdan, kreme farklı tonları birbirlerine göre de algı oluştururlar, yani ağırlıkla krem rengi gelinliklerin bulunduğu bir gelinlik mağazasında kemik renk bir gelinlik size çok açık bir renk gibi gelebilecektir. Unutmayın düğününüzde beyazın her tonunun tek sahibi siz olacaksınız. En önemli güne hazırlık aşamasında, birbirinden güzel gelinlik modellerine bakmadan önce, gelin adaylarının kendi ten renklerini de göz önünde bulundurarak seçim yapmaları daha doğru olacaktır. 

Optik Beyaz Gelinlik Modelleri: Son yıllarda tekrardan az da olsa rağbet görmeye başlasa da hala gelinlikte en az tercih edilen bir renktir. Bunda birazda optik beyazın, gelinlik mağazalarında kırık beyaz, kemik renklerinin yanında mavimsi bir renk tonunda görünmesi. Yine de klasik beyaz gelinlik modelleri, koyu tenli gelinlere daha çok yakışacaktır.

Beyazın en güzel tonu muhteşem dantel ve işlemeleriyle en çok beğeneceğiniz gelinlik modeli Vasari

Vasari

Kırık Beyaz Gelinlik Modelleri: İpek ya da pırlanta beyazı diye de adlandırılan doğal beyaz rengidir. A4 kağıtlarının beyaz renginden daha koyu bir tonda olan kırık beyaz renkte çok sayıda gelinlik modeli alternatifi karşınıza çıkacaktır. En çok ten rengi sarıya doğru ağırlıkta olan gelin adaylarına yakışsa da, her ten rengiyle uyumlu diyebiliriz. Bu nedenle en çok tercih edilen gelinlik rengidir. 

Muhteşem dantelleri ve ince el işlemeleriyle en güzel gelinlik modellerinden David

David

Kemik Renk Gelinlik Modelleri: Kırık beyaza göre daha sarıya koyu ancak krem rengine göre daha açık bir renktir. Gelinlik mağazalarında kırık beyazla birlikte en çok bulunan gelinlik rengidir. Kemik rengine fildişi diyenler de vardır. Açık tenli gelinler de çok güzel duracaktır.

El işlemeli cam kesme taşlarla A kesimi eteğiyle en beğenilen gelinlik modelleri Marcantonio

Marcantonio

Krem Renk Gelinlik Modelleri: Kahverengi tonları ya da diğer renklerin an açık tonları dışında bakacak olursak en koyu beyaz tonudur. Krem renkli gelinlik modellerinin ayrı bir ağırlığı ve asaleti vardır. Ten rengi çok açık ya da çok koyu olmayan gelinlerimiz için ideal bir renktir. 

Görkemli üç boyutlu işlemeleri ve kuyruğuyla en özel gelinlik modellerinden Jan Van

Jan Van

 

Ten renginize en çok yakışacak gelinlik modellerini size en yakın DreamON mağazasında bulabilirsiniz.

Yorumlar  (0)

Yorum Yapabilmek için Lütfen Giriş Yapın