Online Mağazamıza Hoşgeldiniz

Gerçek Bir Evlilik Hikayesi

Merhabalar bizim düğün hikayemiz biraz klasik birazda hızlı :) biz eşimle liseden tanışıyoruz ama şöyle , ne onun benimle muhabbeti var ne de benim onunla sadece göz aşinalığı. Lisemiz bitiyor ve aradan seneler geçiyor bir gün arkadaş ortamında eşimin ismi geçiyor meğer askerdeymiş.

O günden aylar sonra ben tesadüf sosyal medyada ortak arkadaşlardan eşimi görüyorum tesadüfte o gün doğum günü :) ve ben onun doğum gününü mesaj atarak kutladım o da bana teşekkür etti ve böylece kapandı konuşmamız. İki gün sonra eşim bana yeniden yazdı ve biz konuşmaya başladık, konuşmaya başladıktan hemen sonra bir ilişkiye adım attık ve bu sıra eşim doğuda askerde. İlişkimizden iki ay geçti ve ben onu görmeye Türkiye'nin bir ucuna gittim ( ailemin bundan haberi yok tabiki ):)).  Bu böyle aralıklarla devam etti .

Eşim daha sonra askerden geldi bizim ilişkimiz 2 sene olmuştu. Ben onu canımdan çok seviyorum ve tek dileğim onunla evlenmekti ama bir türlü evlilik adımı gelmiyordu yada bana öyle hissettiriyordu bilerek :).

Bir gün "akşam yemeğe gidelim" dedi ben yine her zamanki günlerimizden diye düşündüm, yemeğe gittiğimizde eşim lavaboya gitmek için kalktı, ben de oturmaya devam ettim yanıma bir bey geldi eğildi ve "Yağmur Hanım" dedi; "evet benim" dedim "bu çiçek sizin için" dedi. Şaşırmıştım eşimin ayarladığını hiç düşünemedim o an karta baktım eşimin adıyla beraber "seni seviyorum" yazıyordu :) daha sonra masaya geldiğinde ben öptüm ve sarıldım ona. Evlilik teklifi edeceğini tahmin etmeye başladım ama ortada ne yüzük vardı ne de teklif.. Biz yemeğimizi yiyip dışarı hava almaya çıktığımızda ben etrafıma bakıyordum ki eşim birden yüzüğü çıkarıp evlenme teklifi etti..:). İşte o an herşeye bedel ve asla unutmayacağım bir an çünkü onunda gözlerindeki mutluluğu görmüştüm. Tabiki kabul ettim.

Aradan bir ay geçti ailenle konuştun mu dedi ben de babamdan çekiniyordum, konuşamıyordum en sonunda konustum ve beni istemeye geldiler nişan söz derken sıra geldi düğün hazırlıklarına… İlk önce gelinlikten başlamayı tercih ettik gittiğim ilk yer DREAMON gelinlikti. Gittiğimizde bizi sıcacık bir aile karşıladı, giydiğim ilk gelinliği beğenerek, içime sinerek aldım hala da severek bakıyorum gelinliğime.. Orada bana yardımıyla güler yüzüyle bir abla şefkatiyle yaklaşan Selin Hanım'a sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. daha sonrada bana olan ilgisi, yardımseverliği,  güleryüzlülüğü hep devam etti. Kendisine çok teşekkür ederim. İyi ki DreamON'u bulmuşum Selin Hanım'la hala görüşmekteyim. Yine her hangi bir ihtiyacımda tek gideceğim yer DREAMON gelinliktir.
Bunun iki sebebi var; birisi kalite farkı, biri de bana gösterilen güleryüzdür... Daha sonraları eşim herşeyi bana bıraktı, ne beğendiysem alındı. Eşimi çok seviyorum, her şey dört dörtlüktü telaşımız evi tutuşumuz her seyde bir heyecan vardı daha sonra ev bakmaya gittiğimizde ben bir evi çok beğenmiştim ve erken olmasına rağmen eşim ben çok istediğim için o evi hemen tuttu. Sürpriz olmuştu benim için :) yavaş yavaş mutfak eşyalarım gelmeye başladı, eşimle beraber gece yarılarına kadar onları yıkadık resim çekildik. Hersey rüya gibiydi düğün gününe geldiğimizde heyecandan duvağımı kapamadan çıkmıştım :) düğünümüz de harikaydı rüyadaydım sanki eşimle beraber aileside mükemmel insanlar.

Düğünümüz bitti 8 buçuk aydır evliyiz ve çok mutluyuz eşimi hala ilk başladığımız günden beri çok çok seviyorum .. Bizim hayatımızda emeği geçen herkese, DreamON Ailesine, Selin Hanım'a ve bizimle ilgilenen herkese sonsuz sevgiler ve teşekkürler bizim düğün hikayemizde böyle işte herkese mutluluklar diliyoruz..:)" 

YAĞMUR ÇEBİ

 

Yorumlar  (0)

Yorum Yapabilmek için Lütfen Giriş Yapın