Online Mağazamıza Hoşgeldiniz

Kısa Gelinlik Modelleri

Atın o kabarık uzun gelinlikleri bir kenara, Midi ve mini boya sahip gelinlik modelleriyle hem rahat hem de şık bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Derin V Yakalı Kısa Gelinlik Modeli

Kabarık eteğe sahip olan uzun gelinlikler sana göre değil mi? O zaman mini boy gelinlik modelleri tam size göre. Özellikle sıklıkla tercih edilen, Derin V Yakalı Kısa Gelinlik Modeli, özellikle nikah ve partilere katılacak olan gelinler için uygun bir modeldir. Her vücut tipine ve her tarza uygundur.

dantelli V yaka kısa gelinlik modelleri

Dantelli Kısa Gelinlik

Nikahınız için kısa bir elbise modeli bakıyorsanız, size güzel görünüm katacak olan dantelli gelinliği tercih edebilirsiniz. Özellikle kum saati vücut tipine sahip gelin adaları için ideal olan belden oturtmalı gelinlik ile iddialı bir görünüm elde edebilirsiniz. Gelinliğinle duvak kullanacaksanız, duvağınızın elbiseden uzun olmamasına özen gösterin.

Askılı mini gelinlik modelleri

Tek Askılı Kısa Gelinlik Modeli

Mini gelinlik modelleri arasından farklı tasarıma sahip olan bir gelinlik arıyorsanız bu model tam size göre. Tamamen sade olan işlemesiz kumaştan oluşturulan, etek kısmı tülle hareketlendirilen bu gelinliği özelikle küçük göğüslü gelin adaylarına öneriyoruz. Kum saati vücut tipine sahip adaylar için vazgeçilmez olan bu gelinliğin yaka bölümünü kapatmamak için yarım toplu saç modeli dışında, at kuyruğu saç şeklini yapabilirsiniz.

kısa gelinlik modelleri

dantelli kabarık kısa gelinlik modelleri

Mini Kabarık Gelinlik

Düğününüzde kabarık bir gelinlik giymek istiyorsanız fakat rahat edeceğinizi düşünmüyorsanız, tercih edeceğiniz gelinlikler kısa modeller olmaktadır. Özellikle straplez yakalı, beyaz sade gelinlik ile açık ve dalgalı saç modelini tercih edebilir, klasik tarzda gelin makyajı yaptırabilirsiniz.

Yorumlar  (0)

Yorum Yapabilmek için Lütfen Giriş Yapın