Online Mağazamıza Hoşgeldiniz

Kısa Nişan Elbiseleri

Evde nişan töreni yapacak olanların vazgeçilmezleri arasında yer alan kısa nişan elbiseleri bu yazımızda yer almaktadır. Sen de nişanlık modeline karar vermeden önce bu yazımıza mutlaka göz atın.

pembe kısa nişan elbisesi

Pembe Kısa Nişan Elbisesi

Belinde ince bir kemeri olan V yaka şık nişan elbisesi seçecek adaylar için ideal bir seçim olan Pembe Kısa Nişan Elbisesi, armut vücut tipine sahip kişiler için ideal bir modeldir. Belden aşağıya doğru evaze şekilde inen saten mini abiye ile şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.

evde yapacağınız tören için kısa nişan elbisesi seçimi en doğrusu olacaktır

Uzun Kollu Mini Abiye

2019 trendleri arasında yer alan uzun kollu mini abiye kendiliğinden olan fırfırlar sayesinde sizlere hoş bir hava katacaktır. Rengine zıt bir renkte ayakkabıyla kombinlenecek olan elbiseyi, takıya ihtiyaç duymadan kullanabilirsiniz.

kırmızı mini nişan abiyesi

Kırmızı Kısa Abiye

Fırfırların 2019 abiye modasında yer aldığını söylemiştik. Tek omuz, kırmızı kısa elbise sizin nişanınıza şıklık katacaktır. Vücuda tam olarak oturan elbise, kum saati vücut tipine sahip olan kadınlarda ve beyaz tenlilerde çok hoş durmaktadır.

Siyah Kısa Abiye

Uzun kollu mini elbise modellerine göz atıyorsan, tercihini siyahtan yana kullanabilirsin. Kış aylarında evlerde yapılacak olan nişan törenlerinin vazgeçilmezi siyah kısa abiye yi topuz bir saç yaparak ve siyah ince bantlı topuklu ayakkabı ile kombinleyebilirsiniz.

siyah uzun kollu kısa abiye modeli

Beyaz Kısa Abiye

Nişan, elbette ki düğünün provası niteliğindedir. Elbisem mutlaka beyaz olsun diye düşünen kişiler için tasarlanmış olan gipür beyaz elbise, zarafetinize katkı sağlayacaktır. V yaka zarif diz üstü elbise genellikle kum saati vücut tipindeki kadınlara çok yakışacaktır. Bu tarz sade elbiseler genellikle evde yapılacak olan mütevazi törenlerde tercih edilmelidir. Aksi halde büyük mekanlarda kendinizi ön plana çıkaramayabilirsiniz. Küçük törenlerde tercih etmeniz gereken bu elbise sizin güzelliğinize güzellik katacaktır.

Mavi Nişan Elbisesi

Aile arasında gerçekleştirilecek olan mütevazi nişan törenlerinde giyebileceğiniz mavi nişan elbisesi dar mini tasarımıyla özellikle kum saati vücut tipine sahip kişilerin tercih edeceği modeller arasında yer almaktadır. Özellikle kollarının tamamı tül olan ve dirseklerden sonra genişleyen modelin altına ışıl ışıl bir ayakkabı giyerek elbise kombinini tamamlayabilirsin.

Yorumlar  (0)

Yorum Yapabilmek için Lütfen Giriş Yapın