Online Mağazamıza Hoşgeldiniz

Rüyada Kendini Gelinlikle Görmek

Rüyanızda kendinizi gelinlikle gördüğünüz takdirde, bekar biriyseniz evlenmeye ve mutlu bir yuva kurmanıza işaret eder. Eğer evliyseniz, evinizde huzur ve anlayışın hakim olunacağı güzel bir döneme girileceğinin habercisi kendinizi gelinlikle görmektir. Giyilen gelinlikler açık ve temiz ise, yapılacak evliliğin hayırlı ve iyi olacağına delalet eder. Kirli bir gelinlik ise, evli olan kişi boşanır, bekar ise, kötü ve hayırsız bir evlilik yapacağıyla yorumlanır.

rüyada temiz ve beyaz bir gelinlik görmek hayra yorulur

Rüyanızda siyah gelinlik giydiğinizi gördüğünüz takdirde, sıkıntılı ve problemli bir hayat süreceğinize işaret eder. Kendinizi gelinlik giyerek gördüğünüz takdirde eğer orta yaşlıysanız, hastalıklardan uzak, mutlu bir hayat süreceğine delalet eder. Giyilen gelinlik yırtılmış ve çok kirli ise, evlenilecek kişinin karanlık işlerle uğraştığını ifade eder.

Rüyada Kendini Gelin Olarak Görmek

Rüyasında gelin olan kişi genç kız ise, yakın zamanda iyi bir kısmeti çıkacağını ve evlenip yuva sahibi olacağını gösterir. İş açısından da kişinin bereketli ve şanslı bir döneme gireceğini kazancının artacağına delalet eder.

rüyada kendini gelinlikle görmek

Rüyada Arkadaşını Gelin Olmuş Görmek

Rüyada en yakın arkadaşınızın gelin olduğunu gördüğünüz takdirde, büyük başarılara ve kazanç elde edebileceğiniz bir döneme adım attığınızın habercisidir. Parasal konularda bol gelir edecek ve yatırımlarda bulunacaksınız.

Rüyada Evli Bir Kadının Kendini Gelinlikle Görmesi

Evli bir kadın, rüyasında temiz ve beyaz renkte bir gelinlik giydiğini gördüğü takdirde, yakın zamanda hamile kalacaktır. Bu durum hayırlı bir evlat sahibi olunacağına delalet ettiği gibi aynı zamanda da evli kişilerin aile hayatlarındaki sorunların da sona ereceğinin habercisidir.

Yorumlar  (0)

Yorum Yapabilmek için Lütfen Giriş Yapın