Online Mağazamıza Hoşgeldiniz

Tüm Detaylarıyla Büyük Beden Gelinlik

Düğün için hazırlıklarınız başladıysa, size uygun olan gelinliği bulma vakti geldi demektir. Büyük beden gelinlik arayışı yapıyorsanız eğer, bu sürecin epey zor olacağını düşünebilirsiniz. Ama her gelin için uygun bir gelinliğin olduğunu unutmamanız gerekir. Gelinliğinize karar verirken doğru arayış içine girerseniz hiç zorlanmayacaksınız. 

Balık etli gelinler ve kilolu gelinlerin düğün esnasında en zorlandıkları an gelinlik seçimi olabilir. Çoğu zaman gelinlikler mankenlerin üzerinde durduğu gibi durmuyor. Sakın moralinizi bozmayın. Kilolu kadınlar gelinlik giyemez diye bir şey söz konusu değil. Doğru seçilmiş bir gelinlikle rahatsız olduğunuz bölgelerinizi gizleyebilirsiniz. 

büyük beden gelinlik modelleri
Kimler Büyük Beden Gelinlik Giymeli?

Büyük beden gelinlik modelleri, kilolu kadınlar için üretilmektedir. 42 beden gelinlik, hazır giyimde, büyük beden sınıfına girmese de bir çok gelinlik firmasında büyük beden gelinlikler arasında yer almaktadır. Büyük beden gelinlik modelleri, 42 bedenden başlayarak 60 bedene kadar devam etmektedir. Şunu da unutmamanız gerekir ki, normal elbise bedeninde hangi beden giyiyorsanız, gelinlik bedeninde bir beden büyük gelinlik seçimi yapmanız gerekmektedir. 

Büyük Beden Gelinlik Nasıl Seçilir?

Kilolu gelinler nasıl bir gelinlik tercih etmeli diye düşünüyorsanız, ne tarz bir gelinlik istediğinize karar vermenizde fayda vardır. Bunun için de vücut tipin, düğün mekanın, düğün konseptin ve hangi mevsimde evleneceğin gibi kriterlere göre araştırma yapabilirsiniz. 

Büyük beden gelinlik seçerken çok fırfırlı, prenses kesim kabarık gelinlik modeli seçmemeniz gerekir. Vücudunuzu tam saran balık gelinlik modelleri, sizi daha da kilolu gösterecektir. Fazlalıklarınızı saklamak için de asimetrik detayları kullanabilirsiniz. Fazlalıklarınızı tam anlamıyla kamufle edebilmek için yarım balık ve A kesim gelinlik modellerini tercih edebilirsiniz. Saten ve tül kumaş ve bol dökümlü bir gelinlik için bu tarz uygun olabilir. 

 

Yorumlar  (0)

Yorum Yapabilmek için Lütfen Giriş Yapın