Randevu Al

Lütfen Üye Girişi Yapın

Üyelere özel yetkileri kullanabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Şimdi yeni bir hesap oluşturun veya hesabınız varsa giriş yapın.

Kargo & Teslimat

www.dreamon.com.tr sitesi üzerinde satılan ürünler, 7-14 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Kişisel olarak hazırlanan ürünlerin kargo teslim süreçleri değişiklik gösterebilmektedir. Her ürünün kargo süreci farklı olduğu gibi ürün sayfasında yer almaktadır. Kargoya teslim edilen ürünler Türkiye içi 1 ile 3 iş günü arası tahmini varış süresi ön görülürken, Yurt dışı gönderilen ürünlerde bu süre farklı olmaktadır. 
 

Alışverişim Hangi Kargo Firmasıyla Gönderilir? 
DreamON üzerinden yapılan alışverişlerin gönderim işlemleri Yurtiçi Kargo tarafından sağlanmaktadır. 
 

Kargo Ücreti Ne Kadardır? 
www.dreamon.com.tr adresi üzerinden yapacağınız alışverişlerde kargo ücreti ödenmemektedir. Eğer satın aldığınız ürünü değişim ve iadeye gönderecek kişinin kendisi ödemesi gerekir. 
 

Kargodan Ürünü Teslim Alırken Ne Yapmalıyım? 
Kargodan ürününüzü teslim alırken kontrol etmenizi, üründe fark edebileceğiniz bir hasar olup olmadığını kargo görevlisi yanında kontrol etmenizi özellikle öneririz. Eğer bu aşamada herhangi bir şey tespit ederseniz, kargo görevlisine Hasar Tespit Tutanağı hazırlatmanızı ve ürünü teslim almadan aynı kargo ile göndermenizi rica ederiz. Aksi takdirde yapacağınız hasar bildirimi kabul edilmeyecektir.