Randevu Al

DreamON kampanya kayıt formuna hoş geldiniz. Formu doldurarak %10 indirim ve sürpriz hediyelerimizden kazanma fırsatı elde edebilirsiniz.

Lütfen Üye Girişi Yapın

Üyelere özel yetkileri kullanabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Şimdi yeni bir hesap oluşturun veya hesabınız varsa giriş yapın.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Evet. Beğenmiş olduğunuz gelinlik modellerinde istediğiniz değişiklikleri yapabilmekteyiz. Bahsedilen değişikliklerin kimi durumlarda maliyet farkları yaratabileceğini ve bunun da fiyata yansıyabileceğini unutmayınız. Satış danışmanlarımız bu konuda sizlere gerekli desteği vermektedir.

Gelin göz makyajı yaptırırken göz rengine göre makyaj yaptırman önemli. Eğer gözlerin renkli ise kesinlikle göz renginle birebir aynı tonda bir makyaj yaptırmanı tavsiye etmiyorum. Mavi göz için altın tonları, yeşil göz için mor ve kahve tonları, kahverengi göz içinse her renk tonunu ama özellikle mor, yeşil ve açık kahve tonlarını kullanabilirsin.

Gözlerinin yapısına göre uygulanacak bir makyaj tekniğiyle hayal ettiğin gözlere kavuşacaksın. Örneğin, küçük gözlerini büyük gösterecek bir göz makyajı istiyorsan, göz kapaklarına açık tonlarda far uygulamalısın. Gözlerinin iç köşelerine yani göz pınarlarının olduğu bölgeye ışıltılı far ile dokunarak bu etkiyi güçlendirebilirsin. Maskarayı da asla yalnızca üst kirpiklerine uygulama! Alt kirpiklere de sürdüğünde gözlerinin daha iri göründüğünü hemen fark edeceksin.

Gelin makyajında her zaman gözlerin ön planda olmasından yana olduğum için sana en çok buğulu yani dumanlı göz makyajını önereceğim. Dumanlı göz makyajının püf noktası göz rengin! Sana en çok yakışacak tonları kullandığında çok hoş bir görünüm kazanacağından eminiz.

Kusursuz bir makyaj uygulaması için profesyonel bir makyaj tekniği gerekir. Makyajın nerede ve ne zaman kullanılacağı da doğru makyaj tekniği kadar önemlidir. Örneğin, gece makyajını gündüz yapman ya da uygun olmayan bir yerde abartılı makyaj kullanman hoş bir etki bırakmayacaktır. Düğün makyajını diğer makyajlardan ayıran en temel özellik de burada ortaya çıkıyor. Gelin makyajı gece ve gündüz olarak ayrılmaz. Sabahın erken saatlerinden gece geç saatlere kusursuz görünmen gereklidir. Bu nedenle makyajının softluğu ya da abartısı değil senin kendini nasıl görmek istediğin önemli.

Oval Yüz Şekli İçin Gelin Makyajı

Oval yüz şekline sahipsen ilk söylemem gereken şey ne kadar şanslı olduğundur. Şunu bilmelisin ki, pek çok kadın makyaj tekniğini oval yüz tipi illüzyonu yaratmak için kullanıyor. Senin kaçınman gereken şey, ovalliğini bozacak şekilde köşeli çizgiler yaratmak. Kontür tekniğini aydınlatıcıyı ağırlıklı kullanarak uygulamalısın. Alın, burun, dudak üzeri ve çene aydınlatıcı uygulama alanların.

Yuvarlak Yüz Şekli İçin Gelin Makyajı

Yuvarlak bir çeneye, dar ya da tam tersi geniş bir alna ve eninin uzunluğundan daha geniş olduğu bir yüz şekline sahipsen, yuvarlak yüz tipindesin demektir. Yapman gereken şey, makyajla yüzünün yuvarlaklığını dengelemek olmalıdır. Bunu yapmak için elmacık kemiklerini öne çıkarmalı ve gölgelendirme makyaj tekniğini uygulamalısın. Burada dikkat edilmesi gereken nokta gölgelendirmenin orantılı yapılmasıdır. Ayrıca dikkatleri gözlerine ve dudaklarına çekerek de yüzünü uzun gösterebilirsin.

Kare Yüz Şekli İçin Gelin Makyajı

 

 

Dikdörtgen Yüz Şekli İçin Gelin Makyajı

Eğer yüzünün uzunluğu eninden genişse ve köşeli yüz hatların varsa dikdörtgen yüz tipine sahip bir gelin adayısın demektir. Öncelikle çok sert bir görünüme sahip olduğunu söylemeliyim. Bu nedenle amacımız yüzünü yumuşak, kısa ve oval göstermek olmalı. Cilt renginden iki ton koyu fondöten ve iki ton açık aydınlatıcı ile odak noktasını yüzünün ortasına çekmeliyiz. Uygulama tekniği ise, koyu kapatıcıyı saç diplerin boyunca alına ve çene ucuna sürmek, aydınlatıcıyı da elmacık kemiklerinden yüzün ortasına doğru uygulamak olmalı

Yaz gelin makyajı

Yaz gelini olacaksanız size tavsiyem abartıya kaçmayan bir makyaj yaptırman. Çok sıcak bir yaz günü yüzünden aşırı bir makyajla koşturmak mükemmeliyetine gölge düşürecektir. Elbette makyajın yine vurgulu olsun ama bunun dozunu iyi ayarlamalısın. Ayrıca makyajını akmayan ve tutuculuğu yüksek kozmetik ürünleriyle yaptırmanda fayda var. Bu nedenle profesyonel makyaj sanatçısı ile çalışman gerçekten önemli. Gelinlik modelini vintage tarzda seçeceksen makyajının da gelinliğin gibi biraz eski dönemleri anımsatması sence de hoş olmaz mı? Gösterişli bir gelinlik tercih ettiysen de soft bir makyaj ile görünümünü dengeleyebilirsin.

Gelinlik ayakkabısının konforlu olması çok önemlidir. Bu yüzden ayaklarınızın mümkün olduğunca rahat etmesini sağlamalısınız. Düğün gününüzde tüm yükünüzü taşıyacak ayakkabılarınızın rahat yürümenizi sağlaması gerekir.

Düğün mekanının zemini çim alan, kumlu veya taşlı ise ince topuklu bir ayakkabı giymek size sıkıntı verebilir. Ayakkabınızı gelinliğinizin modeline ve düğün mevsimine göre seçmelisiniz.

Seçiminizde damatla olan boy uyumunuzu da göz önünde bulundurmayı unutmayın.

Gelinliğin en önemli aksesuarıdır duvaktır. Gelinin en gizemli, en özel halinin en masum ifadesidir aynı zamanda. Duvak gelinliği tamamlarken beraberinde gelinin saflığını doğallığını da simgeliyor. Peki duvak seçerken nelere dikkat etmeli, duvağın boyunu neye göre belirlemeli?

Kısa duvak,

Gelinliğin boyun ve göğüs detayı varsa peçe gibi öne alabileceğiniz ya da sadece arkada tutabileceğiniz kısa bir duvak uygun olabilir. Boyları 150 cm eninde ve 150 cm boyundadır. Sofistike ve eklektik tarzda gelinlikler için bu duvaklar ideal. Ancak kısa ve oval bir yüzünüz varsa bu model duvaklar pek tavsiye edilmez

Orta boy duvak,

Yaklaşık 150 cm eninde, 225 cm boyunda olan orta boy duvak uzunluğundaki bu duvaklar göğüs, bel ya da sırt detaylarını mükemmel şekilde ortaya çıkarır. Ancak bu tipteki duvaklar gelinliğe klasik bir hava katarak biraz resmi bir görüntü verebilir

Uzun boy duvak,

Yaklaşık olarak 225 cm eninde ve 300 cm uzunluğunda olan bu modellerde duvak dirsek etrafında döner. Romantik, balo elbisesi tarzında hafif kabarık ve orta uzunluktaki gelinliklerle beraber kullanılabilir.

Duvaklarda serpme aplikler, gelinlik modellerinize uygun çiçekler ya da tüm etrafında kenarsuyu olabilmektedir. DreamON mağazasına ziyaretinizde satış danışmanlarımız gelinlik modelinize uygun duvak tarzına yönlendirecektir.

Öncelikle önemli olan duvağınızın gelinliğinizle örtüşmesidir. Bu konuda da DreamON mağazalarına ziyaretinizde uzman satış danışmanlarımız gerekli desteği sunarak yardımcı olacaklardır.

Son dönemlerde dağınık topuzlar moda olsa da, saç modelinize karar verirken gelinliğinizi düğünün yapılacağı ortam ve düğün konseptini de göz önünde bulundurun. Bir kır düğünü için açık saçlarda minik çiçekler çok daha hoş dururken, balo salonu için topuz bir model ve ışıltılı bir taç çok güzel olacaktır. Ayrıca düğünün yapılacağı yerin iklim koşulları da seçiminizi etkileyecektir. Rüzgarlı bir günde kır düğünü yapıyorsanız saçlarınızın dağılmayacağı bir modeli ve buna uygun aksesuarları seçmelisiniz. Saçlarınız için eğer duvak kullanmayacaksanız güzel bir taç, inci tokalar, mini çiçekler, boncuklar, ışıltılı tokalar çok şık aksesuarlar olacaktır. Kendi düğününüzün güzellik kraliçesi olmak istiyorsanız örnek gelin tacı modelleri veya duvak modellerini önceden incelemeniz ve karar vermiş olmanız gerekiyor.

Dreamon Couture hizmeti verilmektedir. Tasarımcılarımızla birebir görüşerek hayalleriniz, vücut yapınıza uygun bir tasarımla çizime dökülür. Vücudunuza göre kalıplar çıkarılır. Kumaş ve malzeme seçilerek size özel tasarım yapılır. Bu hizmet konularında uzman bir tasarımcılarımızla birlikte verilmekte ve maliyet olarak hazır ürünlerimizden daha yüksek maliyetlere çıkmaktadır.

Çok özel durumlar için hızlandırarak gelinliğinizi en kısa zamanında yetiştirip size teslim ediyoruz. Beğendiğiniz ürünün mağazada stokları olması büyük bir ihtimaldir. Ayrıca tekrar üretimlerde ortalama 30 gün içerisinde teslimat yapsak ta, acil durumlarda bir haftaya kadar hızlı üretim yapabilmekteyiz.

Fotoğraflardan ya da DreamON koleksiyonundan beğenmiş ve hayalini kurmuş olduğunuz gelinlik modelini sizin vücudunuzda denemenizi sağlarken, konusunda uzman satış danışmanlarımız sizi en iyi şekilde yönlendirecektir.

Gelinlik ve abiye kıyafetlerde ölçü alınırken, mezuranın ölçülen yeri ve en yüksek bulunduğu noktayı tam sarması ne bol ne de çok sıkı olmaması gereklidir.

1. Göğüs: Gelinliğin vücudunuza oturması için en önemli ölçü göğüs ölçüsüdür. Mezurayı koltuk altına yerleştirin ve sırttan öne doğru ancak göğüs ucundan geçecek şekilde bedenin göğüs kısmındaki en geniş yerini çevreleyerek ölçülür.

2. Bel: Gelinliğinizin belinizi sarması için; doğal bel çizgisini yani vücudun bel kısmındaki en ince yerini çevreleyecek şekilde mezurayı sıkmadan rahat bırakarak beline sararak ölçülür.

3. Basen: Kabarık etekli gelinlik modellerinde basen ölçüsüne gerek yoktur. Mezurayı belin altı ve bacakların üst kısmı arasında kalan basen bölgesinden yani kalça hizasındaki vücudun en geniş yerine sararak ölçülür.

4. Etek Boyu: Gelinlik etek boyu ölçüsü alınırken gelinin düğün günü kullanacağı ayakkabısı ayağında olmalıdır. Aksi durumda hatalı ölçü alınır.

Normal Eteklerde (Dar Etekli, Balık modeli Gelinlik veya Gece Elbiselerinin etek boyları için), belden etek ucuna doğru (yere doğru), mezuranın bir ucu belinde, diğer ucu yerde ayak ucundan 25 cm ileriye yerleştirildiğindeki ölçüdür.

Geniş Eteklerde (Kabarık Etekli Gelinlikler veya Nişanlık modelleri etek boyları için), belden etek ucuna doğru (yere doğru), mezuranın bir ucu belinde, diğer ucu yerde ayak ucundan 40 cm ileriye yerleştirildiğindeki ölçüdür.

5. Göğüs Yüksekliği: Omuzdan göğse alınır. Omuzda sütyen askısının geldiği yerden göğüs ucuna olan mesafe

6. Göğüs Arası: İki göğüs ucu arasındaki mesafedir.

7. Ön Beden Uzunluğu: Gelinlik modelinin beden uzunluğuna bağlı olarak değişir.

Kısa Beden için: Omuzda sütyen askısının geldiği yerden bele doğru belden 5 cm aşağısı, (örnek DreamON Marcantonio Modeli)

Normal Beden için: Omuzda sütyen askısının geldiği yerden bele doğru belden 13 cm aşağısı, (örnek DreamON Tibaldi Modeli)

Uzun Beden için: Omuzda sütyen askısının geldiği yerden bele doğru belden 21 cm aşağısı

Çok Uzun Beden için: Omuzda sütyen askısının geldiği yerden bele doğru belden 29,5 cm aşağısı

8. Arka Beden Uzunluğu: Boynun hemen altından başlayıp bel hizasına kadar olan bölümdür, ön beden uzunluğunun vücudun arka kısmındaki aynı hizasının ölçüsüdür.

9. Omuz: Sırt genişliği ölçüsüdür. Arka omuzdan ölçülür, omuzların, yanlardan, en uç noktalarından itibaren sırtın alt kısmına ve kolların üzerine kaçmadan ölçülmesi ile bulunur. Mezura düz tutulmalıdır.

10. Kol Boyu: Kol hafif kırılarak (yarım değil) yani el kalça hizasında avuç içleri kalçanın yanında dirsek hafif dışarıda pozisyondayken omuzdan bileğe kadar olan ölçüdür. (Kolsuz, straplez gelinlikler de kol boyu ölçmenize gerek yoktur.)

11. Pazu: Kolun omuzla dirsek arasındaki en geniş yerinin ölçüsüdür.

12. Boyun: Mezurayla çepeçevre boynun etrafını sararak alınır.

13. Bilek: Kol ile elin birleştiği yerin ölçüsüdür.

4 ve 7 numaralı maddeler yani Gelinliğinizin ön beden uzunluğu ve gelinliğinizin etek boyu uzunluğu birbirine bağlı iki değişkendir. Biri artarsa diğeri azalır. Yani ön beden uzunluğunun bittiği yerden etek boyu uzunluğu başlar.
Bu yazının tüm telif hakları DreamON’a aittir. İzinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz, dijital ve basılı ortamlarda şahsi kullanım dışında hiçbir ticari amaçla kullanılamaz.

DreamON mağazalarında her zaman yeterli miktarda hazır stok bulundurulduğundan koleksiyondan hazır gelinlik modelleri de tercih edebilirsiniz. DreamON mağazasına yapacağınız ziyarette, uzman danışmanımız, sizin vücut yapınıza ve tarzınıza uygun gelinlikleri önerecektir. Seçmiş olduğunuz koleksiyon modeli, sizin ölçünüze göre sipariş verilir ve sizin için üretilir.

Eğer çok seçici bir kişiliğe sahipseniz; vücut hatlarınızda beğenmediğiniz orantısızlıklar varsa, sıra dışı bir gelinlik istiyorsanız, modeller, kumaşlar ve aksesuar seçimlerine vakit ayırmaya istekli ve bu konuda yetenekli iseniz; provalara ayıracak enerjiniz varsa ve kilonuzu istikrarlı bir şekilde koruyabiliyorsanız gelinlik diktirmek sizin için doğru bir karar olacaktır. Her dikim yapan yere inanmanız, gelinlik gibi hayatınızın en önemli kıyafetlerinden birini riske etmeniz demek olacaktır. Özel tasarım yaptırmak için hem bu işin eğitimini tam almış bir tasarımcı ile muhatap olmanızı önermekteyiz. Her zaman daha ucuza dikeceği iddiasında olan merdiven altı terzilerden uzak durmanızı önermekteyiz. Kişiye özel tasarım maliyetli ve daha pahalı bir alışveriştir.

Hazır gelinlik tercih etme sebebi

En güzel hazır gelinliği bulmak için uzun uzun gezmeye ve pek çok modeli denemeye hazırsanız; çok beğendiğiniz bir modeli katalogda ya da vitrinde gördüyseniz; yoğun bir tempoda çalışıyorsanız ve kişiye özel gelinlik dikimi için provalara ayıracak vaktiniz yoksa; farklı bir şehir ya da ülkede evlenecekseniz, tarzını çok beğendiğiniz bir tasarımcı ya da gelinlik markası varsa ve kilonuzda hızlı değişimler oluyorsa hazır gelinlik almanız sizin için doğru seçenek gibi görünüyor.

 DreamON olarak, gelinlik ve abiye gibi en özel günlerde giyilmek üzere tasarlanan önemli kıyafetlerin mağazada birebir deneyerek alınması gerektiğine inanmaktayız.

Tüketici tarafından özel gecelerde giyilen ürünler olması sebebiyle Ticaret Kanunu’na göre cayma hakkı daha sınırlı olan gelinlik ve abiye modellerini sırf bu nedenle online satışına pek sıcak bakmamaktayız. Daha önceden denemiş olduğunu bir modelimizi ya da ısrarlı olarak resimden görmenizi yeterli gördüğünüz durumlarda; +90 342 231 15 56 numaralı telefonlardan Gaziantep’teki DreamON Plaza sipariş karşılama birimlerimizle irtibata geçebilirsiniz.

DreamON Mağazalarımızda DreamON VIP ve ithal abiye modelleri seçeneklerimizde bulunmaktadır.

Evet. Sitemizde gördüğünüz ürünlerimiz mağazalarımızda bulanmaktadır. Fakat mağazalarımızda web sitemizde gördüğünüzden çok daha fazla alternatif Houte Couture ve DreamON VIP gelinlik ve abiye kıyafet modelimizi bulabileceksiniz.

Gelin Ayakkabısı

Ayakkabınız gelinlik modelinizle uyumlu olmalı. Düğününüzde ayakkabınızın rahat olmasının en önemli konu olduğunu unutmayın.

Gelinliğinizle aynı kumaştan ayakkabı yaptırmanız da mümkün. Beğendiğiniz bir modeli gelinliğinizden artan ufak bir parka kumaşla kaplatabilirsiniz. Hatta gelinliğinizden kullanılan işlemelerin küçük bir modelini de ayakkabınıza işletebilirsiniz. Beyaz gelinlikler için birbirinden güzel onlarca farklı model bulabilirsiniz, fakat kırık beyaz bir gelinlik tercih ederseniz aynı renkte ayakkabı bulmakta zorlanabilirsiniz. Gelinlik kumaşıyla ayakkabı kaplatmaya karar verirseniz güvendiğiniz bir ayakkabıyla çalışın, ayakkabıların vurması dolayısıyla canınız sıkılmasın...

Duvak

Gelinin en güzel aksesuarlardan biri de duvaklar. Yerlere kadar uzanan dantel duvaklar oldukça moda. Nasıl bir duvak tercih ederseniz edin, duvağınızın gelinlik tarzınızla uyumlu olmasına özen gösterin...

Gelin Tacı

Gelin tacı, gelin başının en gösterişli aksesuarıdır. Gelinin duvağını tutması ve saç şeklinin belirginleşmesi için kullanılabilir ve gelinliğin niteliğine ve gelinin saç durumuna göre çeşit çeşittir. Bu sezonun trendi daha çok hareketli, bükülebilen el yapımı parlak taşlı taçlardır.

Düğünün mekanına ve konseptine göre taç takıp takmamayı düşünmelisiniz. Bir kır düğününde taç takmak uygun olmayabilir, fakat bir balo salonunda evlenmeyi düşünüyorsanız, tacınız ışıltısıyla gelin başınızı çok güzel bir aksesuar olarak tamamlayacaktır

El Çiçekleri

Gelin buketleri son dönemde oldukça renkli olmasına rağmen birbiriyle uyumlu ve farklı çiçeklerden oluşuyor. Sıkı ve yoğun toplanmış çiçekler ve saman görünümlü aksesuarlar, ufak minelerle çok özel buketleri gelinliğinizle kombin edebilirsiniz. Gelinliğinize de hareket getirecek el çiçeklerini canlı doğal olanlarından da tercih edebilirsiniz. Ancak kaliteli ancak yapay buketler, o özel düğün gününüzü size hatırlatacak bir anı olarak kalabilmektedir.

Takı Kesesi

Takı kesesi nikah merasimi ertesinde size takılacak takıların gelinlik ve damatlığa zarar vermemesi ve hediyelerinizi kolay taşımanız için unutmamanız gereken bir aksesuar. Takı kesenizi, takı merasimi boyunca elinizde taşıyacağınız için gelinlik kumaşından veya gelinliğe uygun bir kumaş ve modelden hazırlatmanız uygun olacaktır. Eğer gelinliğinizde işlemeler varsa aynı işlemenin küçük bir modelini takı kesenize de işletebilirsiniz...

Mağazalarımıza gelmeden önce telefon ya da web sitemizden randevu almanız size daha iyi hizmet vermemizi sağlayacaktır. Aşağıdaki Linkten "Randevu Al" Sayfasına giderek randevu alabilirsiniz.

DreamON Gelinlik / Randevu Al

DreamON mağazalarında gelinliğinizi tamamlayacak birbirinden özel aksesuarları bulabileceksiniz.

Aslında bu seçim tamamen kişinin kendi hayal dünyasında yarattığı model beklentileri üzerine değerlendirilip karar verilmelidir. Kişi kendi kişisel tatmin duygusunu en üstü düzeye çıkaracak ve hep hayalini kurduğu o büyülü an içerisinde gelinlik ile kendisini nasıl görmek istediğinin farkında olması gerekmektedir.

Aile büyükleri bu süreç içerisinde işin içine fazlaca dâhil olmaya çalışacaklardır, bu da gayet doğal bir yaklaşım tarzıdır. Ancak unutulmaması gereken bir nokta var ki o gece A’dan Z’ye sadece sizin ve eşinizin hayal ettiği şekilde tasarlanıp uygulanmalıdır. Bu süreç içerisinde aile büyüklerini de kırmayıp onlarında görüş ve önerilerini alarak, dinleyerek yine sizin kendi istediğiniz model üzerinden seçiminizi yapmanızı öneriyoruz. Çünkü daha sonrasında başkalarının beğeni kıstaslarına göre seçip yapmanız durumunda pişmanlık yaşamanız kaçınılmaz olabilmektedir.

Şimdi gelelim sizler için en güzel gelinlik modellerindeki ince detayları incelemeye:

Kollar

Özellikle gelinliklerin sunulduğu moda haftalarında ön plana çıkan birinci trend kollarda ek parçalar bulunması. Özellikle straplez modellerde bulunan kol üzerine düsen aplikeler dikkat çekiyor.

Omuzlar ön planda

Straplez bana uymaz diyenler için omuzlarda tül detayları dikkat çekiyor. Özellikle küçük fiyonkların askılı gelinliklerde kullanıldığı bu trend şimdiden ilgiyi üzerine çekiyor.

Kayık yaka önemli

1992 yılında ortaya çıkan gelinlikte kayık yaka modası geri döndü. Omuzların ve göğüs şeklinin ön plana çıktığı özellikle straplez tasarımlarda.

Kuyruklar yerde

18’inci yüzyılın uzun kuyruklu modelleri geri döndü. Özellikle yerde uzunca bir kumaşın bulunduğu gelinliklerin olmazsa olmazı olan kuyruklar dans ederken sıkıntıya soksa da törende inanılmaz güzel bir görünüm sağlıyor.

Püskül, inci ve işlemeler

Bu sene sizi sahnede yer alacak gibi hissettirecek püskül, inci ve işlemeli modeller ön planda

Dantel modası geçmiyor

Asla modası geçmeyen danteller ağır el işçiliği ile birleşiyor.

Çiçek baskıları

Özellikle üç boyutlu görünüme sahip çiçeklerin işlendiği gelinlikler bu sezon çok moda.

DreamON koleksiyonunda beğenmiş olduğunuz tüm gelinlik modellerimizin tesettürlü versiyonları yapılmaktadır. Koleksiyon modellerimizin tesettürlü versiyonları %15 fiyat farkı ile yapılmaktadır. Bu ürünlerimizle ilgili bilgi almak için mutlaka size en yakın mağazamızı ziyaret etmeniz gerekmektedir.

DreamON mağazalarında kiralama opsiyonu bulunmamaktadır.

DreamON mağazalarında, tüm müşterilerimize olan saygımızdan dolayı fiyatlarımız sabittir. Bütün ürünlerimizin üzerinde fiyat etiketleri vardır. DreamON'da asla kandırılmazsınız. DreamON mağazalarında var ise kampanyalar her müşterimize eşit ve şeffaf olarak yapılır.

DreamON Kataloğu güncel modelleri 1.900 Lira ile 7.975 Lira arasındaki fiyatlarla sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Tabi yine sizler için belirli aralıklarda gerçekleştirilen kampanyalarımız vardır.

Her mağazamız için sınırlı sayıda üretilen "DreamON VIP" gelinlik modellerinde ise hazır modeller de fiyatlar en çok 18.000 Lira’ya kadar çıkmaktadır.

DreamON tasarım atölyesi tarafından kişiye özel tasarım hizmeti de verilmektedir. Tasarımcılarımızla birebir görüşerek, tarzınızın anlaşılması, hayalinizdeki modelin çizime dökülmesi, vücudunuza özel kalıp çıkartılması sonucu tamamıyla sizi yansıtan bir gelinlik modeli ortaya çıkar. Bu özel hizmetimizin fiyatlaması modele bağlı olarak değişmekle beraber 7.000 Lira ile 30.000 Lira arasında değişmektedir.

DreamON'da gelinlik tasarımları size özel hazırlandığı için siparişinizi düğün tarihinizden yaklaşık 2 - 3 ay önce vermeniz gerekmektedir. Eğer seçiminizi hazır ürün olarak yapıyorsanız 7 - 30 gün içerisinde de teslimat yapabilmekteyiz.

Dreamon.com.tr'den alışveriş yapabilmek ve avantajlardan faydalanabilmek için üye olmanız gerekir. Dreamon.com.tr'ye üye olduğunuzda hem yeniliklerden hem de kampanyalardan öncelikli olarak haberdar olabilme şansına sahipsiniz.

Sepete Git kısmı ana sayfamızın sağ üst köşesinde yer alan kısımdan kolaylıkla ulaşabileceğimiz, sitemizden alışveriş yaparken kullanabileceğimiz bir kısımdır. Ürünler arası gezerken beğendiğiniz ürünün alt kısmında yer alan Sepete Ekle butonu yardımıyla beğendiğiniz ürünü sepetinize ekleyebilirsiniz. Seçtiğiniz ürünlerin ve varsa hediyelerinin de siteye eklenip eklenmediğini bu ekran vasıtasıyla kontrol edebilirsiniz. 

www.dreamon.com.tr'de belirtilen ürün fiyatlarına KDV dahildir. 

www.dreamon.com.tr üzerinden yaptığınız alışverişlerin gönderim işlemleri Yurtiçi Kargo tarafından sağlanmaktadır. Fakat kargo ulaşımıyla alakalı yaşanabilecek aksi durumlar sebebiyle nadirde olsa farklı kargo firmaları ile de gönderim yapılabilmektedir.