DreamON koleksiyonlarında yer alan gelinlik modellerinin neredeyse tamamının tesettür versiyonları yapılmaktadır. Bu özel modellerden bazılarını size en yakın DreamON mağazasına yapacağınız ziyarette inceleyebileceksiniz.

RAIMONDI

Ges Kollu Pile Etekli Kuyruklu Gelinlik Modeli

Farklı tarzdaki özel dantellerin bir arada kullanıldığı, kayık yaka, dantel ges kollu pile etekli kuyruklu gelinlik modeli. Görkemli balo salonu düğünlerinde ve ihtişamlı saray konseptli düğünlerde fark yaratacak bir modeldir.

VANCOUVER

A Kesim Uzun Kollu Gelinlik Modeli

Işıltılı el işlemeleriyle farklı tarzdaki dantel yapısının degajedeki duruşuyla çok özel, kuyruklu ve tüm etek kenarı dantellerle bezeli olan A kesim Gelinlik modeli sizi gecenin yıldızı yapacak

 

ZANZIBAR

Uzun Kollu A Kesim Işıltılı Gelinlik Modeli

İllüzyon yaka üzerindeki dantel gelişleri ve muhteşem sırt dekoltesiyle, uzun kollu ışıltılı A kesim gelinlik modeli, 3D dantelleri inci işlemeleriyle düğününüzde herkesi konuşturacak.

MICHELANGELO

Dantelli V Yaka Kollu Gelinlik Modeli

Etek kenarlarına kadar inen özel işlemeli dantelleriyle derin sırt dekoltesiyle A kesim V yakalı uzun kollu gelinlik modeli. Sonbahar ve kış düğünleri için çok uygun klasik bir modeldir. 

 

MONTAIGNE

Uzun Balon Kollu A Kesim Kuyruklu Gelinlik Modeli

Zarif işlemeli dantelleri etek kenarlarına kadar inen, tasarım omuz detayları ve derin sırt ve göğüs dekoltesiyle, sezonun trendi uzun balon kollu A kesim kuyruklu gelinlik modeli. Her türlü düğün konseptine uyacak bir modeldir.

VERONESE

Üç Boyutlu Dantelli A Kesim Gelinlik Modeli

Çiçekli minelerle işlemeli en özel dantellerin etek, yaka ve kollarda da kullanıldığı, derin sırt dekoltesinin verdiği şık görünümle enfes duran kollu A kesim gelinlik modeli. Tesettür gelinlik modellerine en çabuk dönüştürülebilecek bir ürün. 

BARCELONA

Etek Kenarı Dantelli A Kesim Gelinlik Modeli

Bedenden etek ucuna kadar uzanan dantel formuyla, uzun boylu kum saati ya da dikdörtgen vücut tipine sahip gelin adaylarına önerilen A kesim gelinlik modeli. İllüzyon tül ile kollarda ve boyunda dantel detayları barındıran gelinliği şık bir topuzla kullanarak zarafetini ön plana çıkartabilirsiniz

PRIDE

Dantelli Uzun Kollu V Yaka Gelinlik Modeli

Muhteşem dantelleriyle, oldukça sade ancak iddialı olan V yaka A kesimi uzun kollu gelinlik modeli. Hareket kolaylığı avantajını kır düğünü, kumsal veya tekne düğünü mekanları için önermekteyiz.

CARAVAGGIO

Kuyruklu Modern Kesim Dar Etekli Gelinlik Modeli

Modern tarzda bir dar etek üzerine belden itibaren genişleyen zengin kuyruk detayları, illüzyon yaka, sırt detayları ve uzun kol yapısıyla saray konseptli düğünlerin vazgeçilmezi olan dar etekli gelinlik modeli en zarif halinizi yansıtacak

KLEIN

Uzun Kollu Deniz Kızı Gelinlik Modeli

El işlemeleriyle dolu muhteşem dantelleri, modern kuyruğuyla uzun kollu ihtişamlı deniz kızı gelinlik modeli. Kum saati vücut tipindeki gelin adaylarına özellikle tavsiye edilen tasarım modeldir. Balo salonları, tarihi mekanlardaki düğünler ya da havuz başı partileri için uygundur. Bu zarif gelinliğin önüne geçmemesi için duvağınızı daha sade seçebilirsiniz.

CLOUET

Yüksek Bel A Kesim Gelinlik Modeli

Yüksek bel, kalıbı derin göğüs dekolteli A kesim gelinlik inci ve kristal işlemelerle tamamlanmış, haraketli kol formuyla size sade ve şık bir görünüm sunacaktır

GAN

Dantelli Dar A Kesim Gelinlik Modeli

Sade dar etekli ve muhteşem el işlemeleriyle süslenmiş dantelleriyle sırt dekoltesinin göz alıcılığının birleştiği dar A kesim gelinlik modeli sihirli duruşuyla sizi daha zayıf ve uzun gösterecektir. 

MODEST

Dar A Kesim Dantelli Uzun Kollu Gelinlik Modeli

Omuzları hafif açıkta bırakan tasarımıyla ve Fransız danteliyle tasarlanan dar A kesimi uzun dantel kollu gelinlik modeli. Düğününüzde kendinizi hem daha rahat hem de çok zarif hissedeceksiniz.

SEDONA

V Yaka Dantel Kollu Gelinlik Modeli

Mikado kumaşın muhteşem dokusuyla işlemeli Fransız tarzı dantelleri çok sofistike bir görünüm veriyor. V yaka ve uzun kollarındaki dantelleri ve güzel kuyruğuyla pileli etek gelinlik modeli olarak göz dolduruyor.

BEATRICE

Dantelli Uzun Kollu İşlemeli A kesim Gelinlik Modeli

Hafif göğüs dekoltesi üzerine gelen işlemeli dantelleriyle son derece ihtişamlı, uzun kollu, yüksek kenar suyu dantelleriyle etekleri zenginleştirilmiş A kesim kuyruklu gelinlik tasarımı. Ufak değişikliklerle çok özel tesettür gelinlik modeli olarak ta tercih edilebilir.

BENITA

Çıkarılabilir Eteğiyle Hem Balık Hem Helen Gelinlik Modeli

Tamamı payet ve kum boncuk işlemeli özel kumaşı üzerine yoğun işlemeli dantellerinin kol ve bedendeki duruşlarıyla oldukça şık, çıkarılabilir kemerli tül kuyruğuyla fark yaratan eşsiz bir deniz kızı gelinlik tasarımı. Model olarak düğün gününüzü ölümsüzleştirecek fotoğraf çekimlerinde farklı alternatifler sunacaktır.

FELICIA

Uzun Kollu İşlemeli Dantelli Gelinlik Modeli

Kıvamında kullanılan göğüs dekoltesi ve uzun kol formuyla tasarlanan, armut vücut tipine sahip gelin adayları için ideal bir seçim olan gelinlik modeli. Kol kısmına ve bedene yerleştirilen işlemeli dantelleri gelinliğe romantik bir hava katarken, etek ucundaki işlemeli dantelleri, derin V yakası modele feminen bir tarz katıyor.

CAPULET

Uzun Kollu V yaka A Kesim Dantelli Gelinlik Modeli

Yıllarca eskimeyecek bir tarza sahip olan Capulet modeli dantel kollarıyla oldukça romantik bir havaya sahip. Bedeninde, kollarında ve etek ucundaki kenar dantelleriyle ve bedenindeki swarovski işlemeleriyle şimdiden senenin favorisi olmaya aday.

CARLOTTA

V Yaka Uzun Kollu Kabarık Gelinlik Modeli

Damask desenli dantelleri ve prenses etek kalıbıyla Carlotta modeli.

EN SON HABERLER İÇİN ABONE OLUN!

Bizi Takip Edin